اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
    بر روی چه مدلی از مک بوک و چه نسخه ای از درایو های بوت کمپ و در ویندوز نصب کرده اید؟
    مکبوک ایر ام دی ۷۶۰ ویندوز ۸.۱ خودش زدم بوتکمپ دانلود کنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط farzad_sh نمایش پست ها
      با سلام ودرود
      من کل دیروزمو گذاشتم روی نصب ویندوز ۸.۱ بروی مک پرو ۲۹۴ نشد که نشد
      ایمیج ویندوز ۸.۱ که آخرین ورژنش هم بود رو دانلود کردم و فقط هم مدل ۶۴ بیتش تنها بود ‌٬ فلش ۸ گیگ رو گذاشتم و بوت کمپ روش فایلهای ایمیج رو ساخت و رفت برای نصب ویندوز
      تا پایان نصب بدون هیچ مشکلی مراحل رو میره ولی به آخرین مرحله نصب ویندوز ( finishing up ) که میرسه نصب قطع میشه و پیغام زیرو میده (ببخشسد نمیشد توی اون محیط عکس گرفت )
      " windows couldn't update the computers boot configuration installation can't proceed "
      به نظر شما مشکل از کجاست ؟ بوت کمپ یا ویندوز و یا .... ؟
      ممنون از راهنمایی شما
      سلام
      از هیچ کدوم !
      شما NVRAM و PRAM رو ریست کن مشکلت حل میشه.
      آموزش : http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post848894

نظر

• نوشته اصلی توسط m.pouria نمایش پست ها
        دوباره سلام،
        ببخشید اگر طبق قوانین عمل نکردم.
        ۱، وقتی میخوام پارتیشن بندی کنم که بعدش ویندوز ۷ نصب کنم ۳ تا گزینه میاد که باید تیک بزنم و بعد از بعد از زدن تیک میگه
        میگه usb را وارد کن .من نمیدونم چطور ایجا عکس بذارم وگرنه عکس پیغامشو میذاشتم
        ۲. همینجوری در حالت عادی وقتی دی وی دی ویندوز۷ را میذارم و روی setup میزنم میگه
        میگه os x نمیتونه ساپورت کنه
        ۳،من دی وی دی os x رو ندارم. image os x رو بر روی usb دارم که آموزش آن را هم خودتون واسه نصب مک دادین
        امیدوارم منظورمو با توضیحاتی که دادم به خوبی رسونده باشم
        عکس رو اینطوری میذارید : انجمن تخصصی آیفون - هاست عکس اینجا آپلود میکنید و بعد اون لینک رو توی این تگ قرار میدید :

[IMG]محل قراردادن لینک عکس[/IMG]

شما میخواید الان ویندوز نصب کنید درسته ؟ به دی وی دی os x نیازی نیست.

شما باید از دی وی دی ویندوز image بگیرید و بعد اون image رو روی usb رایت کنید و از اون برای نصب توی محیط بوت کمپ استفاده کنید. حتما هم باید ۶۴ بیت باشه ویندوز شما. ( مگه اینکه دستگاه شما قدیمی باشه )

نظر

با سلام ودرود
          من کل دیروزمو گذاشتم روی نصب ویندوز ۸.۱ بروی مک پرو ۲۹۴ نشد که نشد
          ایمیج ویندوز ۸.۱ که آخرین ورژنش هم بود رو دانلود کردم و فقط هم مدل ۶۴ بیتش تنها بود ‌٬ فلش ۸ گیگ رو گذاشتم و بوت کمپ روش فایلهای ایمیج رو ساخت و رفت برای نصب ویندوز
          تا پایان نصب بدون هیچ مشکلی مراحل رو میره ولی به آخرین مرحله نصب ویندوز ( finishing up ) که میرسه نصب قطع میشه و پیغام زیرو میده (ببخشسد نمیشد توی اون محیط عکس گرفت )
          " windows couldn't update the computers boot configuration installation can't proceed "
          به نظر شما مشکل از کجاست ؟ بوت کمپ یا ویندوز و یا .... ؟
          ممنون از راهنمایی شما
          نوشته اصلی توسط farzan_vahidian نمایش پست ها
          سلام
          از هیچ کدوم !
          شما NVRAM و PRAM رو ریست کن مشکلت حل میشه.
          آموزش : http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post848894
          ممنونم ولی متاسفانه تمام این کارها رو که گفتین انجام دادم بازهم همین پیغام رو میده و نصب انجام نمیده
          بعد از دادن این پیغام یه پیغام دیگه هم میده که میگه any change on windows not saved بعد هم که ok میزنیم سیستم ریست میشه و توی یه صفحه سفید میمونه که فقط اگر قبلش alt رو بگیریم میتونیم بریم توی مک والا هیچ اتفاقی نمییوفته
          منتظر راهنمایی بیشتر شما هستم با تشکر

نظر

ممنونم ولی متاسفانه تمام این کارها رو که گفتین انجام دادم بازهم همین پیغام رو میده و نصب انجام نمیده
            بعد از دادن این پیغام یه پیغام دیگه هم میده که میگه any change on windows not saved بعد هم که ok میزنیم سیستم ریست میشه و توی یه صفحه سفید میمونه که فقط اگر قبلش alt رو بگیریم میتونیم بریم توی مک والا هیچ اتفاقی نمییوفته
            فایل image ویندوز و تغییر داده ( نسخه دیگری و دانلود کنید ) دوباره نصب کنید.

نظر

والا دوست عزیزم منم دقیقا همین مشکل شما رو روی me294 داشتم کلی هم روش رو امتحان کردم و تنها روشی که جواب داد ریست NVRam بود. فقط یادمه چند بار این کار رو کردم. فعلا راه حل قطعی ای واسش نیست اگر همین ارور رو در دیسکاشن های اپل هم سرچ کنید میبینید که چند روش احتمالی نوشتن کاربرا.

نظر

• نوشته اصلی توسط farzan_vahidian نمایش پست ها
                والا دوست عزیزم منم دقیقا همین مشکل شما رو روی me294 داشتم کلی هم روش رو امتحان کردم و تنها روشی که جواب داد ریست NVRam بود. فقط یادمه چند بار این کار رو کردم. فعلا راه حل قطعی ای واسش نیست اگر همین ارور رو در دیسکاشن های اپل هم سرچ کنید میبینید که چند روش احتمالی نوشتن کاربرا.
                ممنون
                با راهنمایی های شما درست و نصب شد طبق گفته شما من هم چندین بار nvram کردم تا بلاخره نصب شد
                ولی متاسفانه فنش داره از جا درمیاد و چراغ قرمز داخل سوراخ هدفون هم روشنه خاموش نمیشه تمام درایورها رو هم نصب کردم فایده نداشت
                اگه اینم راهشو بگی که خیلی مخلصیم .

نظر

ممنون
                  با راهنمایی های شما درست و نصب شد طبق گفته شما من هم چندین بار nvram کردم تا بلاخره نصب شد
                  ولی متاسفانه فنش داره از جا درمیاد و چراغ قرمز داخل سوراخ هدفون هم روشنه خاموش نمیشه تمام درایورها رو هم نصب کردم فایده نداشت
                  اگه اینم راهشو بگی که خیلی مخلصیم .
                  خواهش میکنم دوست عزیزم
                  البته من به این مشکل برخورد نکردم ولی زمانی که فن دستگاه به مشکل میخوره smc رو ریست میکنیم. حالا میخواین یک با امتحان کنید ببینید درست میشه یا خیر.
                  شاید دیگر دوستان هم راه حلی داشته باشند
                  ویرایش توسط farzan_vahidian : https://i-phone.ir/forums/member/19007-farzan_vahidian در ساعت 19-07-2014, 02:20 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
                    دوستان من با بوتکمپ ویندوز ۸.۱ رو نصب کردم ولی خود بوتکمپ سی پی یو شدیدی رو اشغال میکنه(حدود ۵۰٪) و باعث داغ شدن و روشن فن میشه که اذیت میکنه باید چکار کنم؟

نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
                    بر روی چه مدلی از مک بوک و چه نسخه ای از درایو های بوت کمپ و در ویندوز نصب کرده اید؟
                    نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
                    مکبوک ایر ام دی ۷۶۰ ویندوز ۸.۱ خودش زدم بوتکمپ دانلود کنه.

دوستان مشکل منو کسی نمیدونست چجوری حل میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ebrahim-hn نمایش پست ها
                      دوستان مشکل منو کسی نمیدونست چجوری حل میشه؟

sent from my iphone using tapatalk
                      با توجه به توضیحی که روزبه جان برای ریست smc دادن شاید با ریست کردنش مشکلتون حل بشه.

دایره عملیاتی ریست smc کجاست و چه مشکلاتی ممکن است با این ریست حل شود؟
                      مشکلات فن :
                      فن دیوایس با سرعت بالایی کار می کند٬ حتی زمانی که در سیستم عامل پردازش سنگینی انجام نمی شود!

نظر

• سوالی داشتم دوستان با این usb بوتیبل os که خودم ساختم میتونم ویندوز هم نصب کنم ؟

یعنی ویندوز رو که طبق آموزش ها میریزم ولی در انتها جایی که درایو های مربوطه رو می خواد باید از dvd ارجینال os استفاده کرد می تونم جاش از این usb بوتیبل استفاده کنم ؟

اگر راهی وجود داره ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط doose.man83 نمایش پست ها
                          سوالی داشتم دوستان با این usb بوتیبل os که خودم ساختم میتونم ویندوز هم نصب کنم ؟
                          یعنی ویندوز رو که طبق آموزش ها میریزم ولی در انتها جایی که درایو های مربوطه رو می خواد باید از dvd ارجینال os استفاده کرد می تونم جاش از این usb بوتیبل استفاده کنم ؟
                          اگر راهی وجود داره ممنون میشم راهنمایی کنید
                          خیر، برای نصب درایوهای بوت کمپ در ویندوز باید dvd بوت کمپ و داشته باشید و در این usb وجود ندارد.

نظر

خیر، برای نصب درایوهای بوت کمپ در ویندوز باید dvd بوت کمپ و داشته باشید و در این usb وجود ندارد.
                            1-آیا راهی هست بشه این dvd رو تهیه اش کرد ؟

2- بدون اون dvd فقط درایو صداش مشکل داره ؟

3- هیچ راهی نیست بشه اون درایو ها رو نصب کرد ؟

4- من مک بوک تولید 2007 رو دارم البته هارد 500 گیگ داره و رم 2 گیگ و os lion 10.7.5 ... بر روی این دستگاه چه ویندوزی رو پیشنهاد میدید ؟ ( خودم ویندوز 7 (( 32 بیت )) ) رو میخواستم بریزم

ممنونم از پاسختون
                            ویرایش توسط doose.man83 : https://i-phone.ir/forums/member/86721-doose-man83 در ساعت 19-07-2014, 11:27 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط doose.man83 نمایش پست ها
                              1-آیا راهی هست بشه این dvd رو تهیه اش کرد ؟
                              2- بدون اون dvd فقط درایو صداش مشکل داره ؟
                              3- هیچ راهی نیست بشه اون درایو ها رو نصب کرد ؟
                              4- من مک بوک تولید 2007 رو دارم البته هارد 500 گیگ داره و رم 2 گیگ و os lion 10.7.5 ... بر روی این دستگاه چه ویندوزی رو پیشنهاد میدید ؟ ( خودم ویندوز 7 (( 32 بیت )) ) رو میخواستم بریزم
                              ممنونم از پاسختون
                              در تاپیک http://www.i-phone.ir/forums/thread72827.html با توجه به مدل مک بوک خود درایو های بوت کمپ و دانلود کرده و در ویندوز نصب کنید.

نظر

در تاپیک http://www.i-phone.ir/forums/thread72827.html با توجه به مدل مک بوک خود درایو های بوت کمپ و دانلود کرده و در ویندوز نصب کنید.
                                ممنون مهندس جان
                                فقط جواب 3 سوال اول رو هم میشه بفرمایید
                                البته ببخشیدا دیروز هم وقت شما رو گرفتم

نظر

صبر کنید ..
                                X