اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کشف جدید در Yahoo Messenger For Mac

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط وحشت نمایش پست ها
    یه باگی تو یاهو مسنجر هست... اونم وقتی که فارسی تایپ میکنم پنجره ی مذکور هی از پایین بزرگ و بزرگتر میشه... راهی برای حل این مشکل هست؟؟؟
    (من به خاطر همین مشکل از adium استفاده میکنم... هم تم و ساند زیاد داره... هم مشکل بالارو نداره...)
    دوست عزیز دیگه این باگ درست نمیشه!معلوم نیست که درست بشه یا نه!
    حیر راهی نیست!
    مگر اینکه خود یاهو برای این برنامه واسه مک اپدیت بده که الان چند سال هست نمیده و پشتیبانی نمیشه!
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

دوستمون کاملا درست میگن !! کامل ترین مسنجر برای سیستم عامل مک آدیوم adium هستش !! که البته اختصاصی مک هم هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
        دوست عزیز دیگه این باگ درست نمیشه!معلوم نیست که درست بشه یا نه!
        حیر راهی نیست!
        مگر اینکه خود یاهو برای این برنامه واسه مک اپدیت بده که الان چند سال هست نمیده و پشتیبانی نمیشه!
        فقط چن تا مشکل داره... اولیش اینه که فایل فرستادن توش مکافاته... اصولن نمیشه مگه اینکه خلافش ثابت شه... همینطور وب دادن که انگار اصلن وجود خارجی نداره... و چیزای دیگه...

نظر

نوشته اصلی توسط وحشت نمایش پست ها
          فقط چن تا مشکل داره... اولیش اینه که فایل فرستادن توش مکافاته... اصولن نمیشه مگه اینکه خلافش ثابت شه... همینطور وب دادن که انگار اصلن وجود خارجی نداره... و چیزای دیگه...
          اگه فقط واسه چت و فرستادن عکسو.. میخوای میتونی از imessage خود مک استفاده کنی و خوبه
          اما باز adium پیشنهاد میشه
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
          X