اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه غیر فعال کردن صدای Startup در مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نحوه غیر فعال کردن صدای Startup در مک

شاید برای بعضی ها، صدای Startup مک، به نوعی آزار دهنده باشه یا به هر دلیلی بخوان خاموشش کنن.

پس اگه شما هم از این دسته از افراد هستید، آموزش زیر رو دنبال کنید:

ابتدا برنامه StartupSoundPrefPane رو دانلود کنید:

پس از unmount شدن صفحهٔ زیر باز میشود. StartupSoundPrefPane.pkg را کلیک کنید:

سپس صفحهٔ Installer باز میشود:

سپس چند مرحله Continue بزنید تا از شما برای نصب برنامه، پسورد بخواهد. پسورد خود را وارد کرده تا نصب شروع شود:

پس از نصب، وارد System Preferences شوید و Startup Sound را پیدا کنید:

حالا از این قسمت، میتونید صدای Startup رو خاموش، کم یا زیاد کنید:

موفق باشید
    ویرایش توسط iAmir : https://i-phone.ir/forums/member/8981-iamir در ساعت 17-03-2011, 08:50 PM

امیر جان برنامه ای نیست که صدای start up رو عوض کنید؟

نظر

نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
      امیر جان برنامه ای نیست که صدای start up رو عوض کنید؟
      برنامه ای که ندیدم اما فکر کنم با وارد شدن به فایل های سیستمی و پیدا کردن فایل صوتی اصلی، بشه فایل دیگه ای جایگزینش کرد

نظر

آقا امیر لینک مدیا فاید به باد چیز تر رفت اگه بتونید مستقیم کنید خیلی خوبه

نظر

نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
          آقا امیر لینک مدیا فاید به باد چیز تر رفت اگه بتونید مستقیم کنید خیلی خوبه
          لینک جایگزین شد

نظر

نوشته اصلی توسط iAmir نمایش پست ها
            برنامه ای که ندیدم اما فکر کنم با وارد شدن به فایل های سیستمی و پیدا کردن فایل صوتی اصلی، بشه فایل دیگه ای جایگزینش کرد
            تا اونجایی که من میدونم و اطلاعاتم اجازه میده همچین فایلی وجود نداره. چون اصولا روش اپل با مایکروسافت فرق داره.
            فایل صدایی که میشنوید موقع بوت , داخل EPROM *Bios روی مادربرد قرار دارد و امکان تغییر آن بروش عادی وجود ندارد مگر اینکه بتونید وارد Bios سیستم شوید (بصورت Read & Write) و تغییر بدهید که اونم نرم افزاری امکانش نیست و اصولا فکر نمیکنم ارزششو داشته باشه

موفق باشید دوستان

نظر

صبر کنید ..
            X