اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش hidden کردن فولدر و فایل در مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش hidden کردن فولدر و فایل در مک

چند روز پیش با برنامه فوق العاده Mac Hider آشنا شدم که محصولی دیگر از شرکت *Mac paw شرکت سازنده برنامه محبوب Clean my mac هست ، mac hider به شما اجازه میده که با محیطی ساده و گرافیکی زیبا اقدام به پنهان کردن فایل یا فولدر مورد نظرتون کنید . ابتدا جدیدترین ورژن برنامه رو از لینک زیر دانلود کنید :

بعد از نصب و کرک اون برنامه رو باز کنید :

تنها کاری که نیاز هست انجام بدید اینه که فایل یا فولدر خودون درگ کنید در برنامه و سپس گزینه Hide رو On کنید :

البته با میتونید با ساخت گروهایی مختلف ، مدیریت بهتری بر روی فایل ها داشته باشید . همچنین با کلیک بر روی Set Password قادر خواهید بود که برنامه پسورد بدید تا کسی غیر شما به این برنامه دسترسی نداشته باشه .

ببخشید دوست عزیز پس اگه پسورد ندیم هر کسی میتونه وارد این برنامه بشه وفایل رو از حالت hide در بیاردش درسته؟

نظر

نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
      ببخشید دوست عزیز پس اگه پسورد ندیم هر کسی میتونه وارد این برنامه بشه وفایل رو از حالت hide در بیاردش درسته؟
      بله همينطوره

نظر

محمد جان واقعا این برنامه لازم بود ممنون

نظر

من هر چی پسوردشو میزنم میگه wrong password! لطفا یکی کمک کنه

نظر

نوشته اصلی توسط AshmaN نمایش پست ها
            من هر چی پسوردشو میزنم میگه wrong password! لطفا یکی کمک کنه
            منظورت کرک هست ؟ واسه کرک وقتی باز میکنی فایل رو، زیرش برنامه
            Mac hider رو باید بزنی و بعدش Generate ، و دوبار روی پسورد کلیک میکنی تا کپی شه

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
              منظورت کرک هست ؟ واسه کرک وقتی باز میکنی فایل رو، زیرش برنامه
              Mac hider رو باید بزنی و بعدش Generate ، و دوبار روی پسورد کلیک میکنی تا کپی شه
              اره کرکشو میگم ٫ همین کار رو میکنم میگه کپی شد ولی چیزی که کپی نمیشه ok رو هم که
              میزنم میگه wrong password دستی هم که وارد میکنم میگه wrong password

نظر

من خودم برای اولین بار زدم عالی کار کرد

نظر

نوشته اصلی توسط AshmaN نمایش پست ها
                  اره کرکشو میگم ٫ همین کار رو میکنم میگه کپی شد ولی چیزی که کپی نمیشه ok رو هم که
                  میزنم میگه wrong password دستی هم که وارد میکنم میگه wrong password
                  شما این پسورد رو کجا وارد میکنید ؟ تو قسمت Activate ?

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
                    شما این پسورد رو کجا وارد میکنید ؟ تو قسمت Activate ?

وقتی برنامه رو باز میکنم پنجره ی زیر باز میشه :

از اینجا کپی میکنم:

توی این قسمت پسورد رو وارد میکنم ٫ اینو میگه :

ویرایش توسط AshmaN : https://i-phone.ir/forums/member/24058-ashman در ساعت 16-12-2010, 02:39 PM

نظر

خب اشتباه زدی !!! شما قمست Set Password زدی . برنامه رو پاک کن دوباره نصب کن بعد از نصب گوشه بالا سمت راست نوشته Activate اون رو کلیک کن و سریال رو اونجا وارد کن

نظر

خیلی ممنون ٫ بالاخره درست شد
                        راستش دفعه ی اول که نصب کردم از اول که بازش کردم همون شکله که گذاشتم اومد ولی دفعه ی دوم
                        خود برنامه باز شد و من activate رو زدم

نظر

ممنون ن ن ن ن

نظر

نوشته اصلی توسط momeks نمایش پست ها
                            خب اشتباه زدی !!! شما قمست set password زدی . برنامه رو پاک کن دوباره نصب کن بعد از نصب گوشه بالا سمت راست نوشته activate اون رو کلیک کن و سریال رو اونجا وارد کن
                            سلام . ببخشید یه سوالی ؟ خوب اگه اینجوری باشه که ما رمزمون رو یادمون بره و یه بار برنامه رو پاک کنیم و دوباره نصب کنیم ، خوب اگه یکی بیاد و ببینه که برنامه رمز داره که راحت برنامه رو پاک می کنه و رسوا میشیم که !!!

نظر

نوشته اصلی توسط iman_118 نمایش پست ها
                              سلام . ببخشید یه سوالی ؟ خوب اگه اینجوری باشه که ما رمزمون رو یادمون بره و یه بار برنامه رو پاک کنیم و دوباره نصب کنیم ، خوب اگه یکی بیاد و ببینه که برنامه رمز داره که راحت برنامه رو پاک می کنه و رسوا میشیم که !!!
                              مگه فایلهات همش جلو چشم ملت هست که رسوا شی !  

نظر

صبر کنید ..
                              X