اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیتونز ۱۱ منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام دوستان؛
    جدیداً به آیتونز 11 آپدیت کردم، تا الان هیچ مشکلی واسم ایجاد نکرده، بجز وقتی میخوام مشخصات آهنگی رو با راست کلیک کردن و رفتن به Get Info و از اونجا به تب Info عوض کنم، هیچ تغییری حاصل نمیشه... تگ آهنگ دقیقاً همونطور بدون تغییر باقی میمونه. به فرض آهنگ جدیدی رو از رو سی-دی تبدیل کردم به mp3، حالا میخوام واسش عنوان و اسم آلبوم و سال انتشار بزارم که توی Music Library آیتنوز نشون بده، نمیتونم اینکارو کنم... به طبع آهنگ ها تو آیفونم و آیپدم بدون مشخصات ظاهر میشه. در صورتی که این مشکل روی ورژن قبلی نبود، به راحتی از توی آیتونز مشخصات آهنگ هارو تغییر میدادم.
    ممنون اگه کمکم کنید تا این مشکل رو برطرف کنم

نظر

نوشته اصلی توسط vahidpersia نمایش پست ها
      سلام دوستان؛
      جدیداً به آیتونز 11 آپدیت کردم، تا الان هیچ مشکلی واسم ایجاد نکرده، بجز وقتی میخوام مشخصات آهنگی رو با راست کلیک کردن و رفتن به Get Info و از اونجا به تب Info عوض کنم، هیچ تغییری حاصل نمیشه... تگ آهنگ دقیقاً همونطور بدون تغییر باقی میمونه. به فرض آهنگ جدیدی رو از رو سی-دی تبدیل کردم به mp3، حالا میخوام واسش عنوان و اسم آلبوم و سال انتشار بزارم که توی Music Library آیتنوز نشون بده، نمیتونم اینکارو کنم... به طبع آهنگ ها تو آیفونم و آیپدم بدون مشخصات ظاهر میشه. در صورتی که این مشکل روی ورژن قبلی نبود، به راحتی از توی آیتونز مشخصات آهنگ هارو تغییر میدادم.
      ممنون اگه کمکم کنید تا این مشکل رو برطرف کنم
      بعضی از آهنگ ها هستند که اجازه ویرایش مشخصاتشون رو به شما در حالت عادی نمی دن
      وگرنه آیتونز ۱۱ در این مورد بخصوص مشکلی نداره و من بارها و بارها مشخصات آهنگ ها رو دستکاری کردم
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

سلام
        من اینو تو سایت اپل هم مطرح کردم جواب نگرفتم
        جدیدا تو آیتونز 11 هر موقع میرم فیلم باز کنم هنگ می کنه باید با Task Manager ویندوز ببندمش.
        بعضی مواقع هم خودش موقعی که باز میشه اتوماتیک بسته میشه ارور میده باید دوباره بازش کنم.
        به نظرتون اشکال از چیه؟خودتون هم چنین مشکلی دارین یا نه؟

نظر

در کل نسبت به ورژن 10.7 سنگین تر شده و مثل ورژن قبلی که تموم امکانات مانند library، devices و ... در یک نگاه در سدسترس بودند نیست و باید مداوم از یه صفحه به صفحه دیگه و بری و البته من که تو ویندوز 8 استفاده میکنم وقتی maximazi میکنم به صورت کامل در چهارچوب مانیتور fix نمیشه! با اینکه هیچ کدوم از آیتونزها این مشکلو نداشتند

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
            بعضی از آهنگ ها هستند که اجازه ویرایش مشخصاتشون رو به شما در حالت عادی نمی دن
            وگرنه آیتونز ۱۱ در این مورد بخصوص مشکلی نداره و من بارها و بارها مشخصات آهنگ ها رو دستکاری کردم
            روزبه جان؛ تمام مشخصات آهنگ ها از جمله سال انتشار، تیتر، نام آلبوم، خواننده و غیره... هیچ کدوم قابل تغییر نیست... ولی راحت میتونستم با ورژن قبلی همه آهنگ هارو مشخصاتشون رو تغییر بدم...
            اصلاً هم نمیدونم چه مشکلی پیدا کرده... اول فکر کردم شاید آلبوم ها read only شدن... ولی مشخصاتشون رو میشه از روی خود فایل تغییر داد. اما آیتونز 11 اینکارو نمیکنه.
            ممنون میشم اگه کسی کمک کنه.

نظر

نوشته اصلی توسط vahidpersia نمایش پست ها
              روزبه جان؛ تمام مشخصات آهنگ ها از جمله سال انتشار، تیتر، نام آلبوم، خواننده و غیره... هیچ کدوم قابل تغییر نیست... ولی راحت میتونستم با ورژن قبلی همه آهنگ هارو مشخصاتشون رو تغییر بدم...
              اصلاً هم نمیدونم چه مشکلی پیدا کرده... اول فکر کردم شاید آلبوم ها read only شدن... ولی مشخصاتشون رو میشه از روی خود فایل تغییر داد. اما آیتونز 11 اینکارو نمیکنه.
              ممنون میشم اگه کسی کمک کنه.
              برای همه آهنگ های شما به این شکل هست؟
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                برای همه آهنگ های شما به این شکل هست؟
                من امتحان کردم مشکلی نداشت..ضمنا البوم اورجینالی که از خود ایتونز خریده بودم اونم ادیت میشد...

نظر

سلام
                  این نسخه جدید برای من یه باگ بسیار عجیب رو آیفون ۵ داده که امیدوارم هیچوقت درستش نکنن!!!!
                  قضیه از این قرار است:
                  از وقتی ۴ اس جیلبرک داشتم یه سری اپلیکشن کرک تو آیتونز بود که با آپدیت هم باقی مونده... وقتی آیفون۵ رو کانت میکنم و اون ها رو هم که البته ورژن های قدیمی هستن اینستال میکنم و گزینه سینک رو میزنم بارگذاری میشن و طبق معمول قبل یه ارور میاد که نمیشه این اپ رو نصب کرد.... ولی جالب اینجاست که اگه اپ استور آیفون باز باشه بلافاصله آلارم میده که برنامه برای آپدیت کردن هست..... بله دقیقا همون اپلیکیشن کرکی که ارور داده بود!!! فقط چندتاش پیغام داد که باید بخریش..بقیه همه رو آیفون جیلبرک نشده نصب شد با آپدیت جدید (البته من استور آمریکا نیستم) شاید استور کشور ما هردنبیل باشه
                  خوشحالم الان خیلی!

نظر

آیتونز ۱۱ منتشر شد

شاید اون برنامه هایی که نصب شدن،از نوع کرک شده نباشن.شاید از اون دسته باشن که خودتون با ایتونز دانلود کرده بودید

نظر

نوشته اصلی توسط imohamad نمایش پست ها
                      شاید اون برنامه هایی که نصب شدن،از نوع کرک شده نباشن.شاید از اون دسته باشن که خودتون با ایتونز دانلود کرده بودید
                      نه محمدجان. میدونم چی خریدم چی رو کرک دانلود کردم. عرض کردم که، موقع نصبش ارور میده... ولی تا وقتی کابل و از مک دیسکانتک نکرده باشم تو اپ استور آپدیتش رو میده! :d
                      برای اینکه مطمئن بشم رفتم چندتا اپ گرفتم از بعضی سایت ها که کرک دارن (ورژن های قدیمی که آپدیت اومده باشه براش) همین کارو کردم. اون ها هم چندتاش نصب شد. فکر کنم یه ربطی به نوع کرک و جنس اپ هم داره. چون بعضی ها رو هم میگه باید اول بخریدش تا اپدیت بتونی بکنی. ولی با این حال اون ها هم میاد تو لیست آپدیت ها!

نظر

آیتونز به ورژن 11.0.1 آپدیت شد

Apple - iTunes - Download iTunes Now
                        ویرایش توسط Mostafa_77 : https://i-phone.ir/forums/member/76674-mostafa_77 در ساعت 14-12-2012, 06:51 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Mostafa_77 نمایش پست ها
                          آیتونز به ورژن 11.0.1 آپدیت شد

Apple - iTunes - Download iTunes Now

ممنون !

چه فرقی کرده؟؟

نظر

من روي ويندوز ٧ نصب كردم واقعا نااميد شدم و مك رو ديگه آپديت نكردم. شايد اگه اسمش رو ميذاشتن ورژن ١٠ و خورده اي بهتر بود. چون هيچ چيزي رو ارتقا ندادن و فقط جاشو عوض كردن.
                            بيخودي پيچيدش كردن و من كه ٥، ٦ سال با آيتونز كار كردم حسابي گيج شدم به عنوان مثال، albums by artists چيز خيلي خوبي بود كه نمي دونم كجا رفته يا هنوز نفهميدم چطور وقتي آلبوم ها رو نشون ميده بين همه آهنگا شافل كنم.

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi_if نمایش پست ها
                              من روي ويندوز ٧ نصب كردم واقعا نااميد شدم و مك رو ديگه آپديت نكردم. شايد اگه اسمش رو ميذاشتن ورژن ١٠ و خورده اي بهتر بود. چون هيچ چيزي رو ارتقا ندادن و فقط جاشو عوض كردن.
                              بيخودي پيچيدش كردن و من كه ٥، ٦ سال با آيتونز كار كردم حسابي گيج شدم به عنوان مثال، albums by artists چيز خيلي خوبي بود كه نمي دونم كجا رفته يا هنوز نفهميدم چطور وقتي آلبوم ها رو نشون ميده بين همه آهنگا شافل كنم.
                              من رو ویندوز 8 نصب کردم و فعلا راضی هستم چون سرعت لود شدنش هم خیلی خوب شده واسه من .
                              اگه بالای صفحه روی Artists بزنی بعد از سمت چپ Artist مورد نظر رو انتخاب کنی تو سمت راست بر اساس آلبوم ها مرتب میکنه .

نظر

دوستان در نظر داشته باشید سرعت لود شدن،به سخت افزار دستگاتون هم بستگی داره ها!

نظر

صبر کنید ..
                                X