اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با آیتونز 10.3.1.55

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با آیتونز 10.3.1.55

سلام من آیتونز 10.3.1 نصب کردم رو ورژن قبلی هر چی میریختم نصب می کرد الان فقط 2-3 تابرنامه .در ضمن وقتی برنامه رو انتخاب می کنم عوض اینکه به حجم اون نوار باینی اضافه بشه کاسته میشه.ممنون

من واقعا از مدیران این بخش سپاس دارم که تا حالا جواب منو ندادن.

نظر

سلام من چند نا سوال دارم از شما
      1 کامپیوتر خودتون رو Authorize کردید
      2 برنامه ها رو روی دستگاه دارید یا روی هارد
      3 از دستگاه خود Backup دارید یا خیر

نظر

عزیزم من برنامه ها رو روو هارد دارم.آتورایز کردم و بکاپ هم گرفتم.و قبل از همه این کارا ریستور هم کردم دوباره.من یه مشکل خواصی دارم.من برنامه ها رو از جای app آیتونز پاک کردم یهنی هیچ برنامه ای اونجا ندارم سینک که می زنم تقربا 17-18 برنامه هست که پاک نمیشن.تورو خدا کمک کنین.اصلا بگین از اول چیکار کنم؟

نظر

مشکل عجیب آیتونز

عزیزم من برنامه ها رو روو هارد دارم.آتورایز کردم و بکاپ هم گرفتم.و قبل از همه این کارا ریستور هم کردم دوباره.من یه مشکل خواصی دارم.من برنامه ها رو از جای app آیتونز پاک کردم یهنی هیچ برنامه ای اونجا ندارم سینک که می زنم تقربا 17-18 برنامه هست که پاک نمیشن.تورو خدا کمک کنین.اصلا بگین از اول چیکار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط iarashphone نمایش پست ها
            یک بار مجدد نصب کنید تا برنامه کامل رو سیستم نصب شود وبا برنامه Your Uninstaller! PRO 2010 v7.0.2010.13 اقدام به پاک کردن آن کنید.

نظر

salam dadash man vaghty barnamero to ituns add mikonam bad appelay ro mizanam ituns mikhad barnamehaye ke roye goshim hast ro pak kone komaaaaaaaaaaaaaakkkkk?????/ dar zemn goshim iphone4 roye 3g en moshkelo nadashtam

نظر

صبر کنید ..
              X