اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ساخت apple id بدون نیاز به itunes و به صورت مجانی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط arsalan1377 نمایش پست ها
    سلام برای ایتونز به کد نیاز داره چی کار کنم
    نوشته اصلی توسط arsalan1377 نمایش پست ها
    به ویزا و کد ملی کارت نیاز داره
    شما مطمئن هستی که اکانت رو درست ساختید..؟

Sent from my  iPhone 4 using Tapatalk 2.2

نظر

nemishe vaghti too ipadam mizanam mige ke bayad pool pardakht konio shomare cart mikhad ... mishe rahnamayi konid lodfan

نظر

نوشته اصلی توسط negarbar97 نمایش پست ها
        nemishe vaghti too ipadam mizanam mige ke bayad pool pardakht konio shomare cart mikhad ... mishe rahnamayi konid lodfan
        سلام
        به انجمن خوش آمدید. لطفا بعد از این به قوانین انجمن احترام بگذارید و فارسی تایپ کنید.
        شما قبل از ساختن اکانت باید ابتدا یک برنامه رایگان رو انتخاب کنید و بعد مابقی مراحل رو انجام بدهید.
        این فیلم هم خودم تهیه کردم ... دیدنش خالی از لطف نیست.

فیلم آموزش ساختن آکانت
        http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post873511

نظر

این روش دیگه جواب نمیده ؟! من هر کاری کردم نشد none نیست یکی راهنمایی کنه لطفآ .
          ویرایش توسط The WiZaRD : https://i-phone.ir/forums/member/30307-the-wizard در ساعت 25-03-2014, 06:09 PM

نظر

نوشته اصلی توسط The WiZaRD نمایش پست ها
            این روش دیگه جواب نمیده ؟! من هر کاری کردم نشد none نیست یکی راهنمایی کنه لطفآ .
            سلام
            شما تو انجمن سرچ کنید به جواب میرسید
            قبل از شروع کردن باید یه برنامه Free انتخاب کنید و از همه مهم تر از یک برنامه تغییر آی پی خوب هم استفاده کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط hooman98 نمایش پست ها
              خوب در اینجا می خوام آموزش ساخت اپل آیدی بدون نیاز به آیتیونز رو بزارم.
              اول وارد این سایت بشید:
              https://appleid.apple.com/
              بعد روی create an apple id کلیک کنید.
              فرم رو پر کنید:
              Apple ID: در این قسمت ایمیل واقعی خودتون که Apple ID هم می شه رو بنویسید.
              Password: در این قسمت پسوردی رو که می خواید بنویسید.
              Confirm Password: پسوردی رو که انتخاب کردید دوباره بنویسید
              Create a security question: یه سوال امنیتی انتخاب کنید و به اون پاسخ بدید.
              Select your birth date: در این قسمت تاریخ تولد خودتون رو بنویسید.
              First Name:اسم کوچیک خودتون رو بنویسید.
              Middle Name: می تونید تو این قسمت چیزی ننویسید.
              Last Name: فامیلی خودتون رو بنویسید.
              Country/Region: کشور خودتون رو انتخاب کنید. ایران رو انتخاب نکنید. مثلا من کانادا رو انتخاب کردم.
              Company/Institution: میتونید در این قسمت چیزی ننویسید.
              Address Line 1: در این قسمت یه آدرسی رو بنویسید. اگه زدید کانادا از این سایت یه خیابون رو انتخاب کنید. (کد پستی هم داره.)
              Selected Postal Code Listings for Toronto
              Address Line 2: می تونید چیزی ننویسید.
              Town/City: شهرو بزنید. (من تورنتو رو زدم)
              State/Province: اگه تورنتو رو زدید ontario رو انتخاب کنید.
              Zip Code: از سایت بالا برای گرفتن کدپستی استفاده کنید.
              Preferred Language: زبانی رو که می خواید انتخاب کنید.(من انگلیسی رو زدم.)
              بقیه گزینه هارو همونجور که هست بزارید بمونه.
              Please type the characters you see in the image below: کد امنیتی رو وارد کنید.
              در آخر تیک I have read and agree to the Apple Terms of Service and Apple Customer Privacy Policy . رو بزنید.
              روی Create apple id کلیک کنید.
              کار هنوز تموم نشده. یه ایمیل فعالسازی از طرف اپل به ایمیلتون ارسال میشه.

سلام
              من از این طریق ساختم ولی وقتی می خوام دانلود کنم میگه مشخصات رو کامل کنید و قسمت پرداخت none نیست ( بر روی free کلیک کردم و sing in هم انجام دادم جداگانه این پیام رو داده)

به نظرتون چکار کنم که ای اپل آیدیم استفاده کنم راهی هست یا خیر باید بی خیالشم بشم.

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط milady2006 نمایش پست ها
                سلام
                من از این طریق ساختم ولی وقتی می خوام دانلود کنم میگه مشخصات رو کامل کنید و قسمت پرداخت none نیست ( بر روی free کلیک کردم و sing in هم انجام دادم جداگانه این پیام رو داده)

به نظرتون چکار کنم که ای اپل آیدیم استفاده کنم راهی هست یا خیر باید بی خیالشم بشم.

ممنون
                راهی نیست
                این روش این ومشکل رو در پی داره!
                برای این که بتونید اکانت به صورت free داشته باشید باید با ایتونز ساخته شه
                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط milady2006 نمایش پست ها
                  سلام

ممنون
                  سلام
                  مشکل شما و اکثریت دوستانیکه اکانت درست میکنند این هستش که آدرس پستی رو غلط وارد میکنند و به محض چک شدن توسط اپل با این مشکل مواجه میشند و کلاً اکانت از کار می افته.
                  لطفا قبل از ساختن اکانت دنبال یک آدرس درست از کشور مورد نظرتون باشید. از گوگل میتونید کمک بگیرید.
                  در ضمن تو این آموزش خط دوم آدرس رو گفته که میتونید چیزی ننویسید.... که کاملا غلط هستش...!!!!!

می تونید چیزی ننویسید : Address Line 2

دوستانیکه دنبال آدرس پستی دقیق میگردند از این لینک میتونند استفاده کنند.

http://www.yellowpages.com/florida-city-fl/address-labels-printing?g=florida%20city%2C%20fl&q=address%20labe ls%20printing

این هم نمونه تصویر برای نحوه جستجو در سایت مذکور

نمایش آدرس ها بعد از جستجو

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 13-05-2014, 05:43 PM

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                    راهی نیست
                    این روش این ومشکل رو در پی داره!
                    برای این که بتونید اکانت به صورت free داشته باشید باید با ایتونز ساخته شه
                    بله این روش رو میدونستم . تنها کاری که تونستم انجام بدم این بود که تو سایتی که ساختم https://appleid.apple.com رفتم و اپل آی دی رو حذف و یک ایمیل که باهاش کار کمی انجام میدادم رو جایگزین کردم.

موفق باشید

نظر

سلام دوستان.چطوری میشه چیز پی ان تو ویندوز سون (لپ تاپ ) درست کرد اون شماره آی پیشو از کجا باید گیر بیاریم ؟ واسه ساخت اپل آیدی میخوام

نظر

نوشته اصلی توسط farzan2014 نمایش پست ها
                        سلام دوستان.چطوری میشه چیز پی ان تو ویندوز سون (لپ تاپ ) درست کرد اون شماره آی پیشو از کجا باید گیر بیاریم ؟ واسه ساخت اپل آیدی میخوام
                        دوست عزیز صحبت در این باره خلاف قوانین انجمن هست
                        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

سلام
                          کمک کنید لطفااااا
                          من یه گوشی ایفون 6+ به تازگی گرفتم
                          فروشگاه در ازای وجهی تعداد زیادی برنامه و بازی برام ریخت با اپل ایدی خود فروشنده
                          بعدش من اونو sign out کردم که اپل آیدی خودم رو نصب کنم
                          و نرم افزار هام از کار افتاد
                          از طرف دیگه وقتی میخوام اپل آیدی خودم رو وارد کنم این پیغامو میده
                          This Apple ID has not yet been used in the iTunes Store
                          (Tap Review ti sign in, then review your account information)
                          Cancel و Review داره
                          Review رو که میزنم گوشی میره تو App Store
                          کشور United States رو میزنم
                          تو مرحله بعد یه چیزایی رو میاره که من Agree رو میزنم
                          تو مرحله بعدش مشخصات رو میزنم برای یه شهر از آمریکا
                          ولی این ارور رو میده:

For assistance ,contavt iTunes Support ...

حالا من اگه یه اپل آیدی بخرم و راه بندازم گوشیمو با اون برنامه هام هستن یا میپرن؟؟؟
                          لطفا کمک کنید

- - - - - - - - - -

سلام
                          کمک کنید لطفااااا
                          فروشگاه در ازای وجهی تعداد زیادی برنامه و بازی برام ریخت با اپل ایدی خود فروشنده
                          Cancel و Review داره
                          ولی این ارور رو میده:

حالا من اگه یه اپل آیدی بخرم و راه بندازم گوشیمو با اون برنامه هام هستن یا میپرن؟؟؟
                          لطفا کمک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط rezamollaee نمایش پست ها
                            سلام
                            کمک کنید لطفااااا
                            Cancel و Review داره
                            ولی این ارور رو میده:

لطفا کمک کنید

[
                            دوست عزیز شما اگه همون اپل آیدی که باهاش براتون برنامه ریختن بخرید و با اون ساین بشین برنامه ها دوباره فعال میشن در غیر این صورت با هر اپل آیدی دیگه ای باشه اون برنامه ها غیر فعال خواهند موند

نظر

ممنونم دوست عزیز
                              همین کارو کردم برنامه های قبلیمو با پسورد اون فروشنده رو زدم و برنامه های جدید رو با اپل آیدی خودم دانلود کردم

نظر

حوب خیلی کم پیش میاد که فروشنده پسوردشو در اختیار شما قرار بده
                                ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

صبر کنید ..
                                X