اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال درباره ی itunes gift card

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    من یه گوشی 4s به تازگی خریدم و فروشنده با ID خودش نرم افزار روی آیفون نصب کرده اما الان من یه اکانت I tunes درست کردم سواام اینه که اگه Gift Card بخرم میتونم با ID خودم از طریق خود گوشی نرم افزار بخرم ؟
    اگه احتیاج به چیز پی ان داشته باشه تو گوشی میشه نصب کرد؟
    اینجور که من فهمیدم ظاهرا اگه الان گوشی رو سینک کنم و با چیز پی ان و با نرم افزار I tunes بخوام رو گوشی نرم افزار بریزم برنامه های قبلی پاک می شن؟

نظر

ازیک برنامه خریداری شده در چند دیوایس میشه همزمان استفاده کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط sonia نمایش پست ها
        ازیک برنامه خریداری شده در چند دیوایس میشه همزمان استفاده کرد؟
        فکر کنم ۵ تا دیوایس

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
          بهتون توصیه میکنم از game-ir گیفت تهیه نکنید،

همون قضیه ای که پیش اومد و آقای oosin و بعضی بچه ها در جریان هستند از همین سایت شروع شد. خود من 2 تا 100 دلاری ازشون خرید کردم مشکلی نبود ولی یکبار که 2تا 15 دلاری ازش گرفتم هر 2تا کد استفاده شده بود و قضایا بعدش که آرین و دیگر مدیرها در جریان هستند.
          البته من با مدیر سایت دوست بودم و 2 تا گیفت سالم بهم دادند! پس نمیگم که کلاهبردارند. ولی قضیه گیفت مثل تخم مرغ شانسیه ، یهو شانست کال از آب در میاد ، پس این چیزاشم در نظر بگیر و بعد اقدام به تهیه گیفت کارت کن

کلا گیفت رو فیزیکی بخرید بهتره! البته اگر بتونید گیر بیارید.
          سلام

من در حدود 3 سال هست از این سایت gift cart تهیه میکنم . من هم مشکل شما رو با ایشون داشتم ولی هر دو بار با ارسال اسکن کارت مشکل رو حل کردن که اشتباه حروف رو وارد کرده بودن . متاسفانه خیلی جاها هستن که قیمتهای پایینی میدن و من هم گول همین رو خوردم و اکانتم یک بار بلاک شده ولی از وقتی فقط از ایشون کارت تهیه میکنم مشکلی برام پیش نیومده . شما هم بهتر هست برای فروش بیشتر شخصی رو بد نام نکنید و با سرویس دهی خوب اعتبار کسب کنید . فقط میتونم بگم ایشون معتبر ترین سایت در زمینه فروش کارتها ایتیونز هستن که هم تلفن معتبر در سایت دارن و هم همیشه پاسخگو هستن

یا حق

نظر

پس game ir رو ميشه بهش اعتماد كرد؟

نظر

ويرايش شد

نظر

نوشته اصلی توسط jcs.w نمایش پست ها
                پس game ir رو ميشه بهش اعتماد كرد؟
                قابل اعتمادترین جایی بوده که تا حالا ازش خرید کردم فروشگاه game-ir.com

نظر

فروشگاه ایبساپی

سلام
                  من از این فروشگاه تا به حال 2 بار کارت هدیه آیتونز خرید کردم و هیچ مشکلی نداشتم. اطلاعات کارت رو هم آنا بهت ایمیل میزنه و روی صفحه هم نشون میده. ساپورت هم داره. پرداخت آنلاین هم داره. درست حسابی به نظر میرسه.

نظر

فروشگاه ایبساپی

آدرسش رو یادم رفت بگم : نمایش محصولات | فروشگاه محصولات دیجیتال ایبساپی | کارت آیتیونز، کارت آمازون، ویزا کارت، کارت کش یو |

نظر

گزینه*ای متنوع*تر برای آیتونز

سلام
                      من برای خرید آیتونز از سایت فروشگاه اینترنتی iGift 24 - فروشگاه اینترنتی iGift24 و فروشگاه game-ir.com. اخیرا این سایت نمایش محصولات | فروشگاه محصولات دیجیتال ایبساپی | کارت آیتیونز، کارت آمازون، ویزا کارت، کارت کش یو | رو هم کشف کردم که از نظر قیمت در مقایسه با رقبا بهتر هستند و خیلی خوب ساپورت می*کنند

نظر

گیفت کارت موقع ساختن اکانت

سلام
                        دو تا سوال:
                        1-
                        این گیفت کارت ها که شما می گین موقع ساختن اکانت هم می شه ازش استفاده کرد ؟چون الان دیگه none رو داشتن.
                        2- این سایتی که پرداخت امن داره کدومه ؟! پرداخت امن یعنی چی؟!

نظر

نوشته اصلی توسط alitakhti نمایش پست ها
                          سلام
                          من برای خرید آیتونز از سایت فروشگاه اینترنتی iGift 24 - فروشگاه اینترنتی iGift24 و فروشگاه game-ir.com. اخیرا این سایت نمایش محصولات | فروشگاه محصولات دیجیتال ایبساپی | کارت آیتیونز، کارت آمازون، ویزا کارت، کارت کش یو | رو هم کشف کردم که از نظر قیمت در مقایسه با رقبا بهتر هستند و خیلی خوب ساپورت می*کنند
                          دوستان اگر قیمت بهتر می خواید به سایت زیر برید :
                          خرید آنلاین گیفت کارت

در ضمن تحویل Gift Card ها آنی هست.یعنی بعد ار خرید بهتون تحویل می ده.
                          ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 11-05-2012, 01:21 PM

نظر

salam doostan man ye giftcard az site gift.irancydia kharidkardam vali har chegadr montazer shodam khabari nashode ye shoamre ham toosite bood ke har chegad bahashoon tamas migiram khamooshe khaheshan age mitoonid rahnemayim konid

نظر

manzooram az montazaer shodam ineke montazer emaileshoon shodam

نظر

سلام
                                من با خرید از ایتیونز مشکل دارم :
                                وقتی صفحه اطلاعات خرید میاد باید چی رو بزنم ؟ این پیغام رو میده :

نظر

صبر کنید ..
                                X