اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل جدی با Apple ID

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    من سوال امنيتي اپل ايدي ام رو يادم رفته هر دو و لينك ريست نداره اونجوري كه تو پست ديدم بايد زنگ بزنم به شركت اپل ولي اين قضيه كيس آيدي رو متوجه نشدم چجوري بدست بيارم ممنون ميشم توضيح بديد.

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشی وقتی دیدم برخی از دوستان کارشون راه افتاده وقعا حیرت کردم و وقعا تبریک میگم به جرات میشه گفت یک تیم پشتیبانی کامل در ایران داریم : و سوالی که من داشتم از خدمتتون میخواستم بدونم من دستگاه اپلم رو دزد برده میتونم تماس بگیرم و بگم سوالای امنیتی رو فراموش کردم ولی گویا یک سری کد میفرستن روی دستگاه میشه این کدها رو روی کامپیوتر یا تبلت من بفرستن یا حتما باید دستگاهی باشه که قبلا اپل ایدی روش نصب بوده؟ بازم ممنون از وقتی که میزارین یا حق

نظر

• نوشته اصلی توسط kkkias نمایش پست ها
        با عرض سلام و خسته نباشی وقتی دیدم برخی از دوستان کارشون راه افتاده وقعا حیرت کردم و وقعا تبریک میگم به جرات میشه گفت یک تیم پشتیبانی کامل در ایران داریم : و سوالی که من داشتم از خدمتتون میخواستم بدونم من دستگاه اپلم رو دزد برده میتونم تماس بگیرم و بگم سوالای امنیتی رو فراموش کردم ولی گویا یک سری کد میفرستن روی دستگاه میشه این کدها رو روی کامپیوتر یا تبلت من بفرستن یا حتما باید دستگاهی باشه که قبلا اپل ایدی روش نصب بوده؟ بازم ممنون از وقتی که میزارین یا حق
        سلام. شما اپل ایدی رو باید روی دیوایس دیگری هم ست کنید و بعد با پشتیبانی تماس بگیرید. روی کامپیوتر فکر نمیکنم امکان داشته باشه. البته شاید قضیه مک فرق داشته باشه ، دقیق نمیدونم.
        در ضمن اگر هنگام مکالمه Serial Number دیوایس رو اعلام کنید امکان داره بیشتر کمکتون کنه.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

• مرسی از راهنمایی بعد به یک مشکل دیگه هم خوردم به این شماره ای که دادن نمیتونم زنگ بزنم دوبار زنگ زدم گفت خط شما تا اطلاع ثانوی مصدود میباشد میشه از ایران کلا زنگ زد چون اینا امرکا هستن واسه همین میگم کسی شماره داره که تونسته بگیره ؟
          به من این شماره رو دادن 0018002752273 از خط خونه نشد ایرانسلم زنگ زدم همون رو گفت خطم رو مسدود کردن :-(

نظر

• شماره درست هستش
            001-800-275-2273
            از طریق Skype هم میتونید تماس بگیرید.
            خط منزلتون احتمالا دو صفرش بسته شده و برای باز کردنش هم مالک خط باید اقدام کنه
            از یک خط تلفن دیگه استفاده کنید ، یا از کارتهای تلفن بین المللی که تو بازار زیاده.

نظر

• اقایون من موندم به زبونی تشکر کنم ولی من مشهدم هر وقت برم جا اما رضا از صمیم قبل دعاتون میکنم دمتون گرم واقعا پرچمتون بالا
              بعد چهل پنج دقیقه اخر فهمید چی میگم گفت یک ایمیل جدید بده واست بفرستیم یک لینک که بتونی عوض کنی
              ازم ممنون خیلی لطف کردین ممنون از لطفتتون

نظر

• سلام دوستان
                صبح همگی به خیر
                من ۱ آیفون ۵اس دارم که با icloud لاک کرده بودم و بعد از هر ریستور یا آپدیت باید پسورد icloud رو میزدم تا گوشی قابل استفاده باشه
                مشکل اینجاست که من بعد از ریستور به ۸.۱.۱ پسورد icloud رو فراموش کردم و الان هم هیچ یک از اطلاعات اپل آی دی رو به خاطر نمیارم حتی آلترنیتیو ایمیل رو
                بعد از این موضوع هم نمیدونم چرا پسورد ایمیلم هم دیگه عمل نمیکنه که بخوام از اون طریق مشکل رو حل کنم
                حالا میخواستم بدونم باید چیکار کنم تا گوشی مثل روز اول بدون هیچ درخواست پسوردی قابل استفاده باشه
                ممنون میشم راهنماییم کنین

نظر

• منم این مشکل پسورد دارم هیچ اضلاعاتی ندارم اگه میشه دوستان راهنمایی کنند

نظر

• نوشته اصلی توسط sami_8978 نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    صبح همگی به خیر
                    من ۱ آیفون ۵اس دارم که با icloud لاک کرده بودم و بعد از هر ریستور یا آپدیت باید پسورد icloud رو میزدم تا گوشی قابل استفاده باشه
                    مشکل اینجاست که من بعد از ریستور به ۸.۱.۱ پسورد icloud رو فراموش کردم و الان هم هیچ یک از اطلاعات اپل آی دی رو به خاطر نمیارم حتی آلترنیتیو ایمیل رو
                    بعد از این موضوع هم نمیدونم چرا پسورد ایمیلم هم دیگه عمل نمیکنه که بخوام از اون طریق مشکل رو حل کنم
                    حالا میخواستم بدونم باید چیکار کنم تا گوشی مثل روز اول بدون هیچ درخواست پسوردی قابل استفاده باشه
                    ممنون میشم راهنماییم کنین
                    نوشته اصلی توسط Shobeirshj نمایش پست ها
                    منم این مشکل پسورد دارم هیچ اضلاعاتی ندارم اگه میشه دوستان راهنمایی کنند
                    سلام
                    شما دوستان این تاپیک رو کامل مطالعه کنید، فقط از طریق تماس تلفنی با پشتیبانی اپل مشکلتون قابل حله ، اینکار هم باید توسط خودتون انجام بشه نه شخص دیگه ایی. شماره تلفن پشتیبانی اپل ، روش تهیه پین کد هم تو همین تاپیک آموزش داده شده کامل مطالعه بفرمایید.

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                      سلام
                      شما دوستان این تاپیک رو کامل مطالعه کنید، فقط از طریق تماس تلفنی با پشتیبانی اپل مشکلتون قابل حله ، اینکار هم باید توسط خودتون انجام بشه نه شخص دیگه ایی. شماره تلفن پشتیبانی اپل ، روش تهیه پین کد هم تو همین تاپیک آموزش داده شده کامل مطالعه بفرمایید.

دوست عزيز ممنونم از يادآوريتون
                      ولي من هيچ كدوماز اطلاعات اپل آي دي و icloud رو ندارم
                      در اين صورت آيا باز هم مشكلم برطرف ميشه با تماس گرفتن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sami_8978 نمایش پست ها
                        دوست عزيز ممنونم از يادآوريتون
                        ولي من هيچ كدوماز اطلاعات اپل آي دي و icloud رو ندارم
                        در اين صورت آيا باز هم مشكلم برطرف ميشه با تماس گرفتن؟
                        اکانت آیکلود همون اپل آیدی شماست ، هیچ فرقی نمیکنه و اپل آیدی شما هم یک ایمیل هست که به شما تعلق داره و اگر لینکی از طرف اپل به اون ایمیل ارسال بشه فقط شما به اون دسترسی دارید. پس مطمئن باشید که اگر بتونید منظورتون رو بطور کامل به اپراتور پشتیبانی اپل برسونید ، بدون هیچ مشکلی براتون لینک ریست کردن سئوالات امنیتی و پسورد رو به همون ایمیل ارسال میکنند.
                        موفق باشید

نظر

اکانت آیکلود همون اپل آیدی شماست ، هیچ فرقی نمیکنه و اپل آیدی شما هم یک ایمیل هست که به شما تعلق داره و اگر لینکی از طرف اپل به اون ایمیل ارسال بشه فقط شما به اون دسترسی دارید. پس مطمئن باشید که اگر بتونید منظورتون رو بطور کامل به اپراتور پشتیبانی اپل برسونید ، بدون هیچ مشکلی براتون لینک ریست کردن سئوالات امنیتی و پسورد رو به همون ایمیل ارسال میکنند.
                          موفق باشید

درود

به صورت نوشتاری نمیشه با اپل ارتباط برقرار کرد و مشکل رو گفت ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط l3al34k نمایش پست ها
                            درود

به صورت نوشتاری نمیشه با اپل ارتباط برقرار کرد و مشکل رو گفت ؟
                            تا حالا کسی رو ندیدم تو انجمن با مکاتبه مشکلش حل شده باشه... حتی اگه مکاتبه هم جواب بدن باید در نهایت با تماس تلفنی اینکار انجام بشه.
                            با اسکایپ هم میتونید تماس بگیرید تا هزینه تلفنی نداشته باشید.

نظر

تا حالا کسی رو ندیدم تو انجمن با مکاتبه مشکلش حل شده باشه... حتی اگه مکاتبه هم جواب بدن باید در نهایت با تماس تلفنی اینکار انجام بشه.
                              با اسکایپ هم میتونید تماس بگیرید تا هزینه تلفنی نداشته باشید.

والا دادا شما خودتو بزار جایه ما وقتی انگلیسیت در حد صفر باشه چطور میتونم بگم که ایمیلم غیر فعال شده

نظر

• نوشته اصلی توسط l3al34k نمایش پست ها
                                والا دادا شما خودتو بزار جایه ما وقتی انگلیسیت در حد صفر باشه چطور میتونم بگم که ایمیلم غیر فعال شده
                                شما این پست 28 و 29 رو ببین یعنی از ایشون هم کمتر انگلیسی یاد دارید...!
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post882812

نظر

صبر کنید ..
                                X