اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل جدی با Apple ID

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام من اپل ایدیمو 20 دلار شارژ کردم که یه برنامه بخرم، اما نمیدونستم که سوال امنیتی می پرسه. الان سوالا رو نمیتونم جواب بدم.ایمیل نجات هم که براش تعریف نشده چون خودم اپل ایدیمو درست نکردم.
    لطفا اگه راهی داره بهم بگید چکار کنم؟
    اولین بار بود که یه برنامه میخواستم بگیرم.
    ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط zobairzn نمایش پست ها
      سلام من اپل ایدیمو 20 دلار شارژ کردم که یه برنامه بخرم، اما نمیدونستم که سوال امنیتی می پرسه. الان سوالا رو نمیتونم جواب بدم.ایمیل نجات هم که براش تعریف نشده چون خودم اپل ایدیمو درست نکردم.
      لطفا اگه راهی داره بهم بگید چکار کنم؟
      اولین بار بود که یه برنامه میخواستم بگیرم.
      ممنون
      شما باید به شخصی که اپل آیدی رو براتون ساخته مراجعه کنید و تمام اطلاعات رو از ایشون بخواهید.
      در غیر اینصورت کاری از دست کسی برنمیاد.
      جواب سئوالات امنیتی ، تاریخ تولد اطلاعاتی هستند که هر شخص باید از اپل آیدی خودش داشته باشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
        سلام
        شما زمانی میتونید سئوالات امنیتی رو تغییر بدید که جواب سئوالات امنیتی فعلی رو بدونید.
        در غیر اینصورت امکان تغییر سئوالات امنیتی وجود نداره. البته از طریق ایمیل ریکاوری هم میتونید اینکار رو انجام بدید.
        در نهایت اینکه اگر اپل آیدی رو خودتون ساختید بهتره با پشتیبانی اپل تماس بگیرید.

نظر

• سلام
          من رمز اپل ايدي رو ميدونم الان هم روي دستگاه دارم بدون مشكل كار ميكنه
          ولي سوالات امنيتي رو فراموش كردم
          از طريق ريست هم ميگه نميشه ريست كنين
          همين هست كه اپل ايدي رو خيلي دوست دارم وگر نه كلا جديد مي ساختم
          راهي داره ريست كنم سوالات رو

نظر

• نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
            سلام
            من رمز اپل ايدي رو ميدونم الان هم روي دستگاه دارم بدون مشكل كار ميكنه
            ولي سوالات امنيتي رو فراموش كردم
            از طريق ريست هم ميگه نميشه ريست كنين
            همين هست كه اپل ايدي رو خيلي دوست دارم وگر نه كلا جديد مي ساختم
            راهي داره ريست كنم سوالات رو
            خیر...
            ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
              خیر...
              به همین صورت استفاده کنم مشکلی به وجود نمیاره که ی وقت گیرکنم برای سوالات امنیتی البته رمز جوری نیست که اصلا یادم بره
              همین جوری روی دیوایس باشه
              با سپاس

نظر

به همین صورت استفاده کنم مشکلی به وجود نمیاره که ی وقت گیرکنم برای سوالات امنیتی البته رمز جوری نیست که اصلا یادم بره
                همین جوری روی دیوایس باشه
                با سپاس
                سلام
                در حال حاضر مشکلی براتون پیش نمیاد. فقط زمانی به مشکل برمیخورید که بخواهید رمز رو تغییر بدید.
                برای ریست کردن سئوالات امنیتی هم به راحتی از طریق اسکایپ با پشتیبانی اپل ( 2273-275-800 ) تماس بگیرید و اگر جواب یکی از سئوالات رو بدونید براتون این کار رو انجام میدن. البته یه مقدار کمی هم زبان یاد داشته باشید اونها کمتر عذاب میکشند...!!! و کارتون زودتر راه می افته

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                  سلام
                  در حال حاضر مشکلی براتون پیش نمیاد. فقط زمانی به مشکل برمیخورید که بخواهید رمز رو تغییر بدید.
                  برای ریست کردن سئوالات امنیتی هم به راحتی از طریق اسکایپ با پشتیبانی اپل ( 2273-275-800 ) تماس بگیرید و اگر جواب یکی از سئوالات رو بدونید براتون این کار رو انجام میدن. البته یه مقدار کمی هم زبان یاد داشته باشید اونها کمتر عذاب میکشند...!!! و کارتون زودتر راه می افته
                  سلام
                  ممنون
                  برعكس همين سري كه گير كرده بود
                  گفتم بزار رمز رو عوض كنم شايد بتونم ريست كنم
                  رمز راحت عوض شد ولي بازم سوالات ريست نشد
                  پس مشكلي نداره بزارم بمونه
                  جالب برام چرا نميتونم سوالات رو ريست كنم با اينكه راحت رمز عوض ميكنم
                  سوالات رو هم جواب ش رو ميدونم ولي دقيق نميتونم جواب بدم با اينكه جواب ها ي كلمه تكراري

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

نظر

• دوستان از طریق واتس اپ میشه سوال پرسید یا باید حتما یا اسکایت زنگ زد چون باید شارژ کنی اسکایت که بتونی زنگ بزنی . میشه پیام داد بجای زنگ زدن.
                    من احتمالا 90 درصد ج سوالات امنیتی رو دارم. رمز صحیح رو هم یادم اومد فقط اکانت غیرفعال شده و اول از همه هم تاریخ تولد میخواد که اشتباه وارد کردم اون موقع.
                    راهی باشه ایمیل بزنم یا چت کنم خوبه ممنون میشم راه ارتباطی راحتی معرفی کنید.
                    با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط aliarya نمایش پست ها
                      دوستان از طریق واتس اپ میشه سوال پرسید یا باید حتما یا اسکایت زنگ زد چون باید شارژ کنی اسکایت که بتونی زنگ بزنی . میشه پیام داد بجای زنگ زدن.
                      من احتمالا 90 درصد ج سوالات امنیتی رو دارم. رمز صحیح رو هم یادم اومد فقط اکانت غیرفعال شده و اول از همه هم تاریخ تولد میخواد که اشتباه وارد کردم اون موقع.
                      راهی باشه ایمیل بزنم یا چت کنم خوبه ممنون میشم راه ارتباطی راحتی معرفی کنید.
                      با تشکر
                      سلام
                      دوست عزیز برنامه اسکایپ رایگانه و نیاز به هیچی نداره با برنامه وایبر هم میتونی تماس بگیرید.
                      خودم با یکی از اپل آیدی هام به مشکل برخوردم و چند شب پیش با پشتیبانی اپل تماس گرفتم و بعد از حدود 45 دقیقه و وصل کردن اپراتور به سوپروایزر موفق شدم مشکل یکی از اپل آیدی های خودمو برطرف کنم. بهترین راه همین چت کردن هستش و هزینه ای هم نداره. خیلی هم با خونسردی و آرامش پاسخ میدن و واقعا کارشون درسته.

نظر

سلام
                        ممنون
                        برعكس همين سري كه گير كرده بود
                        گفتم بزار رمز رو عوض كنم شايد بتونم ريست كنم
                        رمز راحت عوض شد ولي بازم سوالات ريست نشد
                        پس مشكلي نداره بزارم بمونه
                        جالب برام چرا نميتونم سوالات رو ريست كنم با اينكه راحت رمز عوض ميكنم
                        سوالات رو هم جواب ش رو ميدونم ولي دقيق نميتونم جواب بدم با اينكه جواب ها ي كلمه تكراري

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD
                        تنها زمانی که نیاز به اون سوالها دارید زمانیه که میخواید اپلیکیشنی رو خریداری کنید ممکنه ازتون اون سوالا پرسیده بشه
                        در غیر اینصورت زیاد نیاز نمیشن
                        ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• بسیار ممنون. چت نوشتاری راحته ولی صحبت کردن یکم مشکل برام. منظورتون از چت نوشتاری هست؟
                          و اینکه با آخرین شماره ای که توی همین تاپیک بچه ها گذاشتن تماس بگیرم؟
                          سوال میکنن ساکن کجا هستید اگه میپرسن باید بگیم ایران؟ یا جایی دیگه
                          با تشکر از کمک شما
                          ویرایش توسط aliarya : https://i-phone.ir/forums/member/5503-aliarya در ساعت 20-06-2017, 12:41 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط aliarya نمایش پست ها
                            بسیار ممنون. چت نوشتاری راحته ولی صحبت کردن یکم مشکل برام. منظورتون از چت نوشتاری هست؟
                            و اینکه با آخرین شماره ای که توی همین تاپیک بچه ها گذاشتن تماس بگیرم؟
                            سوال میکنن ساکن کجا هستید اگه میپرسن باید بگیم ایران؟ یا جایی دیگه
                            با تشکر از کمک شما
                            خواهش میکنم
                            چیزی به اسم چت نوشتاری من تا الان ندیدم....!
                            شماره تماس پشتیبانی اپل این هستش : 273-2752-800
                            شما خیلی راحت با برنامه اسکایپ میتونی رایگان تماس بگیرید ( فقط سعی کنید بعد از ساعت 10 شب به بعد باشه - به خاطر اختلاف زمانی ما و اونها )
                            کاری هم به ایرانی و غیر ایرانی بودن شما ندارند. پیشنهاد میکنم که قبل از تماس یکسری جملات رو اماده کنید تا بتونید منظور خودتون رو برسونید.
                            ابتدای تماس با پشتیبانی یک ربات از شما درباره مشکلتون میپرسه که شما بعد از اتمام صحبت اون مشکلتون رو اعلام میکنید.
                            بعد منتظر میمونید تا به اپراتور وصل بشید. همون ابتدا بگید که زیاد به زبان انگلیسی مسلط نیستید و از ایران تماس میگیرید.
                            خیلی راحت و با حوصله شما رو راهنمایی میکنند.

نظر

• سلام.
                              مثل اینکه دیگه نمیشه اپل آیدی رو وریفای کرد. امروز اینطوری شده.
                              دیروز میشد
                              خدا کنه موقتی باشه این حالت.
                              هر وقت وارد آیتیونز میشم و میخام آدرس وارد کنم، عبارت None مشاهده نمیشه

نظر

• سلام دوستان
                                منم مشكل نداشتن ايميل نجات رو دارم و اينكه بعد از چند مرتبه درخواست ريست كردن سئوال امنيتى ، الان نياز به تماس با اپل رو دارم
                                تماس كه گرفتم موضوع درخواستيم رو به اپراتور اعلام كردم و بعدش هم مدل ديوايس رو خواست اونم گفتم، بعدش IMEI رو ميخواد كه براش عددهارو اسپل كردم كه ميگه متأسفم و قبول نميكنه! از داخل خود گوشى خوندم IMEI رو! در كل ميخواستم به اپراتور وصل بشم كه اينجورى ميشه! از دوستان كسى تونسته IMEI رو به اين بفهمونه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X