اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

eror 0xE8008001

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط aminrayaneh67 نمایش پست ها
    سلام مجدد به آقا امید
    من سیدبا رو آیپد2 ندارم کسی لینک فایل .deb ش رو داره ؟
    یا باید به طریقی دیگه نصب کنم ؟
    منتظر راهنماییتون هستم .
    ممنون
    سیدیا با جیلبریک نصب میشه
    جیلبریک کردید ؟

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط dav00d نمایش پست ها
      منم همین مشکل رو دارم.
      appsync 4.0+ رو هم نصب کردن از سورس های مختلف ولی بازم حل نشد
      با installus میتونم برنامه نصب کنم ولی با آیتیونز نه!
      این ارور به appsync مربوط میشه عزیز
      این رو نصب کنید ببینید حل میشه یا نه

Power of Creation
      www.i-Phone.ir

نظر

با درود ، منم جدیدا چند وقته این مشکل رو دارم، هم با آیفون و هم با آیپد! یعنی فقط مخصوص یکیش هم نیست اینترنت رو زیر و رو کردم هر کسی یه چیزی گفته!
        بعضیا گفتن مشکل از برنامه wi-fi sync هست من این برنامه رو که آنیستال کردم دیگه اصلا با جاش آیفون و ... رو نمی شناسه و همش ارور failed to initialize apple mobile device میده!
        وقتی هم دوباره نصبش می کنم مثله قبل یه چند دقیقه ای آیتیونز درسته ولی بعد یکی دو دقیقه دوباره هنگ می کنه و وقتی دوباره وصلش می کنم یا نمی شناسه یا همون ارور قبل رو میده!
        بعضیا گفته بودن مشکل از کابل یو اس بی هست اونم عوض کردم نشد ، آیتیونز رو آنیستال کردم دوباره نصب کردم نشد! خلاصه اینکه بدبختانه تا الان موفق نشدم حلش کنم! از دوستان خواهش می کنم اگه اطلاعاتی دارند راهنمایی کنند.
        مرسی
        ویرایش توسط Nima Azad : https://i-phone.ir/forums/member/51810-nima-azad در ساعت 24-06-2011, 04:00 PM

نظر

دقیقا منم همین مشکل رو دارم ): تورو خدا به دادمون برسین

نظر

نوشته اصلی توسط iarashphone نمایش پست ها
            دقیقا منم همین مشکل رو دارم ): تورو خدا به دادمون برسین
            اين ارور فقط به appsync مربوط ميشه
            يا نصب نكرديد يا اگه كرديد ورژنش مناسب نيست

Sent from my iPhone using Tapatalk

Power of Creation
            www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط OM!D نمایش پست ها
              اين ارور فقط به appsync مربوط ميشه
              يا نصب نكرديد يا اگه كرديد ورژنش مناسب نيست

Sent from my iPhone using Tapatalk
              ورژن گوشی من 4.3.3 می باشد.این فایل deb که گذاشتین هم نصب کردم باز جواب نداد.شما بگین ورژن appsynce برای ورژن گوشی من چیه؟در ضمن سورس هم بذارین.ممنون

نظر

من appsync رو هم ریمور کردم و دوباره نصب کردم ولی هیچ تغییری حاصل نشد!
                هر وقت گوشی رو وصل می کنم کلا آیتونز همش در حال هنگ هست و وقتی یکی دو بار خاموش و روشن می کنم گوشی رو، بعضی موقعها گوشی رو میشناسه ولی بازم همین ارور رو میده و بیشتر وقتا هم هنگ می کنه!!
                از دوستان خواهش می کنم کمک کنند من اصلا این مشکل رو نداشتم و تازگی ها اینطوری شده قبلا بدون هیچ مشکلی کار می کرد و انواع برنامه ها رو نصب می کرد ولی جدیدا اینجوری شده!

نظر

دوست عزیز اگر میخواید appsync به درستی کار کنه ابتدا پاک کنید وبرنامه Installous4.4.2 را از سورس cydia.hackulo.us نصب کنید. با این روش appsync مربوط به گوشی تون را هم همزمان نصب خواهد کرد.
                  اگر گوشی شما ورژن بالا باشد باید آخرین ورژن آیتونز را نصب کنید

نظر

مرسی آرش جان ، این راه رو هم امتحان می کنم.

نظر

سلام دوستان ...

من هم همین مشکل رو داشتم .(یعنی* گوشی من هم هنگام sync کردن app*ها همین ارور رو میداد .)

با توجه به راهنمایی دوستان اومددم ،appsync رو پاک کنم اما نشد و هی* موقع ی پاک کردن ارور میداد !

تا اینکه دیشب شانسی تونستم پاکش کنم ،بعد از اون appsync رو دوباره نصب کردم و مشکل sync حل شد .

اما امروز دوباره وقتی* که می*خوام برنامه sync کنم ،همون ارور رو میده !!!!!!!

مگه شما نگفتید اگه پاک کنم و دوباره نصبش کنم مشکل حل می*شه ؟؟؟؟؟؟

امروز هم اومدم appsync رو remove کنم که بازم موقع ی پاک کردن همون ارور قبلی* رو میداد !
                      اینم از عکسش :

حالا من appsync رو چه طوری remove کنم ؟

نظر

من هم همین مشکل رو وقتی که Installous 4 رو نصب میکنم دارم.. من توی 4.3.3 Installous رو پاک میکنم و بعد دوباره App Sync رو میریزم

نظر

دوستان دقت کنین من هم تا چند ساعت پیش همین مشکل رو داشتم و این هم فقط مربوط به Appsync هستش شما تنها کاری که لازمه انجام بدین اینه که appsync زو از سورس اصلی یعنی Hackulo.us دانلود و نصب کنین
                          موفق باشید

نظر

میگم کسی* نمیخواد به مشکل من رسیدگی کنه ؟؟!!!

خوب من هم میدونم مشکل از appsync هست ،اما من مشکلم اینه که appsync من پاک نمی*شه !

و همون ارور توی عکس رو میده !

برای پاک کردنش چی* کار باید بکنم ؟

نظر

دوست عزیز شما یک بار پکج cydia.hackulo.us پاک کنید و همینطور appsync وگوشی را ریست کنید مجدد پکج را نصب و برنامه installous4.4.2 را نصب کنید appsync را هم بصورت پیش نیاز نصب خواهد کرد.
                              ویرایش توسط arash-1 : https://i-phone.ir/forums/member/15905-arash-1 در ساعت 12-07-2011, 11:14 PM

نظر

بالاخره تونستم مشکل رو پیدا کنم !

و همین جا میگم چی* بود که اگه کسی* به این مشکل دچار شد بدونه چه طور برطرفش کنه :

باید اول installous رو remove می*کردم بعد appsync رو remove می*کردم .

نظر

صبر کنید ..
                                X