اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکلات اکانت ( apple id ) و ارور های reset password

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط tarfand128 نمایش پست ها
    برای اپل آیدی کدوم گزینه ها رو باید انتخاب بکنم ؟
    ایمیل نداره ؟ که مستقیم ایمیل بکنم ؟
    وارد قسمت ساپورت سایت اپل بشید به آدرس: https://expresslane.apple.com
    از قسمت product categories آیتونز رو انتخاب کنید. بعد از ستون وسط iTunes Store رو انتخاب کنید. از ستون آخر هم account management رو انتخاب کنید و continue .

در صفحه بعد از قسمت از ستون وسط my topic is not listed رو انتخاب کنید .
    بعد تایپ کنید apple id has been disabled for security reason

بعد continue

نظر

• منم از سه روز پیش ارور ریست میگرفتم امروز ریست رو زدم و پسورد زدم به راحتی پسوردم را عوض کردم و الانم ایدیم کار میکنه

نظر

• این سیاست اپل هست که حتی اگه شما فعالیت مشکوک با apple ID تون نکرده باشید بازهم هر سال یک بار باید پسورد رو عوض کنید و ربطی هم به ایران یا جای دیگه نداره!

نظر

• اين جينگولك بازيا چيه جديدا اپل راه انداخته چجوري بايد از اين قسمت عبور كنيم
          اين ارور ديگه چيه جديدا ظاهر ميشه<br />
          <br />
          <br />

نظر

• دوستان تورو خدا کمکم کنید.من با اپل آی دیم یه 400 دلاری تا الان برنامه گرفتم و یه 80 دلاری تش بود همش میگه ریست بعد ایمیل نمیاد و اینکه سوال امنیتی رو هم فراموش کردم.امروز با سرور امریکا وصل شدم ولی باز این ارور رو میده.تو رو خدا کمکم کنید خواهش میکنم

نظر

• نوشته اصلی توسط ihossein نمایش پست ها
              دوستان تورو خدا کمکم کنید.من با اپل آی دیم یه 400 دلاری تا الان برنامه گرفتم و یه 80 دلاری تش بود همش میگه ریست بعد ایمیل نمیاد و اینکه سوال امنیتی رو هم فراموش کردم.امروز با سرور امریکا وصل شدم ولی باز این ارور رو میده.تو رو خدا کمکم کنید خواهش میکنم
              تنها راهش مكاتبه و فرستادن ايميل بهشونه .كه يكسري اطلاعات ازتون ميگيرن و بعدش ايدي فعال ميشه همين.

نظر

• نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
                تنها راهش مكاتبه و فرستادن ايميل بهشونه .كه يكسري اطلاعات ازتون ميگيرن و بعدش ايدي فعال ميشه همين.
                چه اطلاعاتی میگیرن ؟
                میدونین چه متنی باید فرستاد واسشون ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amirfox نمایش پست ها
                  چه اطلاعاتی میگیرن ؟
                  میدونین چه متنی باید فرستاد واسشون ؟
                  پرینت قبض تلفن آدرسی که دادی ؛ سوالای امنیتی تاریخ تولد

نظر

• لزوما همون ب بسم الله که قبض نمی خوان دوسته خوب.
                    سوالای امنینی اگه فراموش شده باید حتما رسید خرید هاتون رو داشته باشید که شماره رفرانس رسید می خوان و اگه با کردیت کارد خرید کرده باشید اطلاعاته مربوط به اون رو...
                    حتما سعی کنید متن نامه بسیاربا انگلیسی روان نوشته بشه که در غیر اینصورت ازتون مدارک مثبته مبنی بر اقامت در امریکا می خوان.

نظر

• من آخرش رو گفتم دوست چون اينجور كه معلومه دوستمون هيچ اطلاعاتي رو از اكانتشون ندارن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• گناه دارن ، اینجور که میگین براشون کوچه بن بست ترسیم می کنید!
                        دوستانی که اپل ازشون قبض خواسته ، توصیه میکنم شرکت آب و برق شهر مربوط به اکانتشون رو پیدا کنن و در گوگل نمونه قبض اون رو جستجو کنن ، بعد با فتو شاپ خیلی راحت میشه اطلاعات رو عوض کرد.

نظر

• من apple id ساختم و چندتا اپ مجانی هم دانلود کردم مشکلی نبود.

سوال اینه که کامپیوتر من از طریق s-o-ck-s وصله و سرور آلمان هست. ولی سروری که از طریق گوشی وصل هست آمریکاست. آیا حتماً لازمه وقتی که گوشی رو به کامپیوتر وصل می کنم آی پی کامپیوتر هم با مال گوشی دقیقاً یکی باشه یا آی پی یه کشور دیگه باشه مهم نیست؟

نظر

• من Pass Apple ID م رو فراموش كردم هر كاري ميكنم با Reset Pass* ايميلي دريافت نميكنم
                            تاريخ تولدم رو هم كه ميزنم ميگه اشتباه
                            الانم ACC لاك شده
                            بايد چيكار كنم
                            اصلا نميخوام اپل اي دي جديد بسازم

نظر

• نوشته اصلی توسط Matin1369 نمایش پست ها
                              اين جينگولك بازيا چيه جديدا اپل راه انداخته چجوري بايد از اين قسمت عبور كنيم
                              اين ارور ديگه چيه جديدا ظاهر ميشه<br />
                              <br />
                              <br />
                              باسلام من هم همين مشكل رو دارم لطفا كمك كنيد

نظر

• فکر نکنم مشکل ناسازگاری و مخالفت با ip ایران باشه چون توی شرکت های دیگه که بعد از پیام اوباما تحریم رو برداشتن مشکلی نیست

ip خودمونه که مشکل داره

من adsl دارم و یه بار که به سایت هایی که ip شما و موقیت مکانی تون رو میدن رفتم بهم گفت از بولیوی تو آمریکای جنوبی متصل هستی

نمی دونم باگی چیزی بود یا واقعا از اونجا سر در آورده بودم

به هر حال ماموت تر شکنی هم که استفاده میکنم مال واشینگتون هست وآی پی اونجا رو نشونم میده
                                ولی تو این زمان فعال نبووود

فکر کنم یه مشکل گذرا باشه!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X