اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکلات اکانت ( apple id ) و ارور های reset password

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

آقا چکار کنم ؟! هر کاری کردم با هر روشی نشد که نشد ، با گوشی با pc با pc دوستم ، هر آدرسی و ....
    خلاصه هر کاری کردم نشد که نشد و مرتب ارور Please contact iTunes Support to complete this transaction رو میده

نظر

دوست عزيز از پست اول مشكل تطبيق اي-پي را دنبال كنيد، حتما مشكلتون حل ميشه

نظر

دوست عزیز از پست اول همین تاپیک ؛ از تاپیک http://www.i-phone.ir/forums/thread68220.html کمک گرفتم و هر کدوم رو انجام دادم و به نتیجه ای نرسیدم

نظر

من هم همين مشكل رو پيدا كردم، يعني به جز مكاتبه با پشتيباني آيتونز، راه حل ديگه اي وجود نداره؟ كسي تا حالا با اپل نامه نگاري كرده؟ يه راهنمايي بكنيد لطفا

نظر

آقا چکار کنم هنوز نتونستم اکانتم رو بسازم !!!! داره خیلی اذیت می کنه ارور :Please contact iTunes Support to complete this transaction میده

نظر

ارور connot connect to itunes stor دیگه چیه من از صبح میگیرم؟

نظر

نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
                منم همينطور!!

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

دوستان ،من چند وقتیه که ارور ریست نمیگیرم
                  جریان چیه ؟
                  کسی میدونه ؟

نظر

دوستان لطفاً كمك كنيد:
                    بعد از ١ ماه دوباره اپل ايديم disable شده ، ريست پسورد رو زدم ولي متاسفانه هر كاري ميكنم وارد ايميلم هم نميتونم بشم و ياهو ميگه يوزر پسم اشتباهه.
                    از دوستان راهنمايي واضح ميخاستم ، واقعاً كلافه شدم

نظر

• برایم منم دیروز دوباره مجبورم کرد ریست پسورد کنم،

نظر

• لطفا ایمیل پشتیبانی اپل رو برای این قضیه اپل آیدی ها بدین می خوام بهشون ایمیل بزنم ببینم مشکل چی هست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط a.m نمایش پست ها
                          دوستان لطفاً كمك كنيد:
                          بعد از ١ ماه دوباره اپل ايديم disable شده ، ريست پسورد رو زدم ولي متاسفانه هر كاري ميكنم وارد ايميلم هم نميتونم بشم و ياهو ميگه يوزر پسم اشتباهه.
                          از دوستان راهنمايي واضح ميخاستم ، واقعاً كلافه شدم
                          شما برای ریست کردن پسوردتون راهی جز اینکه یا به سوالات امنیتی که از قبل تعیین کردید جواب بدید یا از ایمیل rescue استفاده کنید ندارید.
                          حالا به احتمال زیاد شما پسورد ایمیل یاهو رو هم فراموش کردید و برای اینکه بتونید وارد ایمیلتون بشید هم باز همین مراحل رو پیش رو دارید. برای ریست کردن پسورد یاهو هم یا باید به سوالهای امنیتی جواب بدید یا alternate email در زمان ساخت ایمیل بهش داده باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
                            مشکل خاصی نیست. به وی **p *ان تون هم ربطی نداره شاید سرور شلوغ بوده یا از این دست مشکلات...

نظر

• نوشته اصلی توسط tarfand128 نمایش پست ها
                              لطفا ایمیل پشتیبانی اپل رو برای این قضیه اپل آیدی ها بدین می خوام بهشون ایمیل بزنم ببینم مشکل چی هست ؟
                              سوالتون چی هست؟ اگه در مورد ریست پسورد سوالی دارید این لینک رو دنبال کنید:
                              https://expresslane.apple.com/Contac...do?login=false
                              اینجا میتونید سوالتون رو مطرح کنید و اپل با ایمیل بهتون جواب میده.

نظر

• نوشته اصلی توسط afalaki نمایش پست ها
                                سوالتون چی هست؟ اگه در مورد ریست پسورد سوالی دارید این لینک رو دنبال کنید:
                                https://expresslane.apple.com/contac...do?login=false
                                اینجا میتونید سوالتون رو مطرح کنید و اپل با ایمیل بهتون جواب میده.
                                برای اپل آیدی کدوم گزینه ها رو باید انتخاب بکنم ؟
                                ایمیل نداره ؟ که مستقیم ایمیل بکنم ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X