اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکلات اکانت ( apple id ) و ارور های reset password

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
    من اینجا دوتا پست زدم که اولیش شاید خارج از تاپیک بود ولی دومیش راه حل این مشکل بود . حالا واسه چی پاک شده نمیدونم
    سعی کردم پست های نامربوط لحاظ بشه
    اگر اشتباهی رخ داد بر من ببخشید

نوشته اصلی توسط behnam-iphone4s نمایش پست ها
    چیز پی ان یعنی چه؟
    v/p/n

نظر

دوستان من ميخواستم اپديت كنم fruit ninja رو كه يهو ديسيبل شد منم موقع ثبت نام چون تاريخ تولدم كم بود و قبول نميكرد يه چيز الكي زدم ولي مطمءنم رند زدم حالا تا هشت ساعت ديگه هم نميتونم تلاش كنم ايميل هم نمياد .
      به نظرتون بهشون ايميل بزنم چي ميشه ؟
      لازم به ذكره كه از اون موقع كه گفتن ip ايران درست شده و١٠٠٩ رفته من با ip ايران دانلود ميكردم .

نظر

سلام اقا من ریست زدم ولی ایمیلی دریافت نمیکنم واسه تغییر رمز

بلاخره چه راه حلی میزارید

نظر

نوشته اصلی توسط jobs نمایش پست ها
          سلام اقا من ریست زدم ولی ایمیلی دریافت نمیکنم واسه تغییر رمز

بلاخره چه راه حلی میزارید
          دوست عزيز ايگه ايميل نمياد بايد سوالات امنيتي رو پاسخ بديد اگه اونم بلد نيستيد بايد مكاتبه كنيد با اپل كه اونم مشكلات خاص خودشو داره از جمله ارائه مشخصات شما كه شامل ادرس ،تلفن و موارد ديگه اي كه براي ساخت ايدي وارد كرديد.اگه ايدي تونو شارژ نكرديد بهتره بيخيال اين ايدي بشيد به نظرم .چون من خودم از مكاتبه با اپل تا اينجا نتيجه نگرفتم بعد از يه هفته)):

نظر

خيلي عجيبه ديسب من با خود ايپد mc3 رو اپديت كردم امروز صبح ميخواستم fruit ninja رو اپديت كنم اينجوري شد .
            اگه بعد هشت ساعت و تست همهي سالهاي رند نتونستم به نظرتون ايميل بزنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
              دوست عزيز يعني شما ايدي تون پيغام لاك ميداد بعدش با چيز پي حل شد؟!!
              سلام ، اشتم تاپيك ها رو ميخوندم مال شما رو هم ديدم ، به من هم پيغام داد اكسس به ايتونز نداري ريست پس كن ، از طريف ايميل اين كارو كردم ، بعدش درست شد پس هم عوض كردم تا فرداش رفتم از اپ استور خريد كنم وي پي ان نداشتم بهم گير داد، ولي وي پي ان رو كه روشن كردم تا همين حالا با وي پي ان از اپ استور كلي خريد كردم و هيچ گيري نداده.

نظر

من به پشتیبانی اپل ایمیل زدم و مشکلاتی که ما ایرانیها با اون درگیر هستیم رو توضیح دادم،.
                از خرید گیفت کارت گرفته تا باز کردن ای دی و دلیل اینکه چرا از ادرس واقعی نمیتونیم استفاده کنیم.
                همین الان از پشتیبانی برام ایمیل اومد و پیشنهاد کرده که تو بخش فیدبک سایت اپل مشکلات خودمونو مطرح کنیم شاید بشه چاره ای براش اندیشید.
                من پیشنهاد میکنم هر یک از دوستان حتی اگر اشناییت کمی هم با زبان انگلیسی دارن به اونجا برن و مشکلات خودشونو مطرح کنن
                گرچه من مشکلی از این بابت ندارم ( ادرس و پرداخت و سایر مشکلات مربوت به ای دی ) اما به نوبه خودم وظیفه دونستم به دوستان محترمی که بجای استفاده غیر قانونی اقدام به خرید از اپل کردن کمک کنم.
                پس بجای قهر و تهدید و ... بهتره با بیان مشکلات خودمون سعی کنیم از یه راه منطقی وارد شیم، مطمئنم نتیجه بخش خواهد بود.
                Hi Pouyan
                This is Justine with iTunes Store Support. I understand that you would like to report some of the issues effecting Apple users in Iran. I can certainly understand your concern in this matter and I am happy to assist.

Apple recognizes that no one is better qualified to provide feedback about our products and services than the people who use them. I urge you to submit any feedback you have about Apple product restrictions effecting Iran at Apple's Feedback page:

Apple - Feedback

Your efforts to share your feedback are very much appreciated.

Thank you for contacting iTunes Store Support. Have a wonderful day.

Sincerely,
                Justine
                ITunes Store/Mac App Store Customer Support

نظر

دوستان ، کسایی که ریست پسوورد براشون پیش اومده دیگه موقتا از اپ استور دانلود نکنن ، من دوستم ۳ بار رست کرد امروز کلا اکانتش رو بلاک کردن ایمیل هم زده گفتن ای پیت امریکا نیست عوض میشه ما کاری نمیتونیم بکنیم اکانتش کلا بلاک شده

نظر

فكر كنم زبونشون نرم تر شده از بس ايميل زديم :d

نظر

این ادرسی که برای زیپ کد گذاشتین برای من که جلوی زیپ کد هیچی نمیاره! چه با چیز پی ان چه بی چیز پی ان

نظر

نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
                        دوست عزيز ايگه ايميل نمياد بايد سوالات امنيتي رو پاسخ بديد اگه اونم بلد نيستيد بايد مكاتبه كنيد با اپل كه اونم مشكلات خاص خودشو داره از جمله ارائه مشخصات شما كه شامل ادرس ،تلفن و موارد ديگه اي كه براي ساخت ايدي وارد كرديد.اگه ايدي تونو شارژ نكرديد بهتره بيخيال اين ايدي بشيد به نظرم .چون من خودم از مكاتبه با اپل تا اينجا نتيجه نگرفتم بعد از يه هفته)):
                        مگه میشه بیخیال شد من ۳۰۰۰تا برنامه با این اکانتم دانلود کردم!تکلیفشون چیه!!!!من مشخصاتی رو که وارد کردم یادم هست و ۲بار هم اکانتم رو ریست کردم اما بازم نمیزاره دانلود کنم.

نظر

نوشته اصلی توسط shadmehr نمایش پست ها
                          مگه میشه بیخیال شد من ۳۰۰۰تا برنامه با این اکانتم دانلود کردم!تکلیفشون چیه!!!!من مشخصاتی رو که وارد کردم یادم هست و ۲بار هم اکانتم رو ریست کردم اما بازم نمیزاره دانلود کنم.
                          عقيلي جان چرا عصباني ميشي برادر !!!خوب باهاشون مكاتبه داشته باش از طريق ايميل ايشالا كه حل بشه ولي بدونيد از من بيشتر ايدي تونو شارژ نكرديد و من خيلي سفت و سخت پيگير فعال كردنش شدم ولي فعلأ كه هيچ نتيجه اي نداشته و من يه جورايي دارم قبول ميكنم كه بايد بيخيال اين ايدي و هزينه اي كه كردم بشم))):

نظر

این سایت ادرس فقط ماله امریکاست؟ من چیز پی انم ماله انگلیسه نمی تونمم کاریش کنم!
                            سایتی نیست که ادرس و ای پی و... انگلیس بشه پیدا کرد؟

نظر

من هم اکانتم disable شد و reset password ازم خواست.ولس خیلی راحت اکانتم رو به حالت عاددی برگردوندم.چون هم تاریخ تولدم رو میدونستم و هم سوالای امنیتی رو

نظر

دوستان اونایی که خودشون اکانت نساختن چی کار کنن؟من الان پیغام ریست واسم اومد کنسلش کردم تا بعدا با چیز پی ان وصل شم ببینم باز این پیغام رو میده؟من حدود 300 دلاری از این اکانتم برنامه گرفتم و الانم یه 80 دلاری توش دارم.

نظر

صبر کنید ..
                                X