اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکلات اکانت ( apple id ) و ارور های reset password

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با عرض سلام
    ببخشيد ايميلي به من إرسال نميشه و پاشخ سؤالات أمنيتي هم رو فراموش كردم بايد چه كار كنم

نظر

• نوشته اصلی توسط parham9745 نمایش پست ها
      با عرض سلام
      ببخشيد ايميلي به من إرسال نميشه و پاشخ سؤالات أمنيتي هم رو فراموش كردم بايد چه كار كنم
      باید ایمیلی که زمان ساختن آیدی نوشتید را( هنگام ریکاوری کردن پسورد ) وارد کنید و اگر جواب سئوالات امنیتی و ایمیل مذکور را نمیدانید ... بفکر ساخت یک آیدی جدید باشید.

نظر

• با سلام
        من بدون (چی ز پی ان) وارد آیتیونز شدم و اقدام به تعویض آدرس قبلی با استفاده از Yellow Page نمودم و براحتی هم save شد.
        Verify email هم انجام دادم بازهم بدون (چی ز پی ان)، اما همچنان با خطای Payment در هنگام بروز رسانی و یا نصب برنامه ها در گوشی مواجه می شوم !!!
        امروز صبح از طریق نوت بوک وارد آیتیونز شده و اقدام به دانلود یه بازی مجانی بصورت آزمایشی نمودم که فقط یکبار یوزر و پسورد از من خواست و بلافاصله دانلود برنامه شروع شد و من هم بعد از چند دقیقه آنرا Pause کردم.
        1. لازم به ذکر است که اینترنت مورد استفاده مربوط به مخابرات می باشد.
        2. با استفاده از (چی ز پی ان) در ورود به آیتوینز با پیغام خطا مواجه می شوم.
        3. در حال حاضر به ازای نصب و یا بروزرسانی برنامه ها پیغام زیر را نمایش می دهد:
        Payment Type
        For assistance, contact iTunes Support at Apple - Support - Country Selector

در صورت امکان راهنمایی بفرمائید که ایراد کارم از کجاست.

نظر

• نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
          منم کاملا موافقم
          میخواین من یه متن انگلیسی بنویسم؟
          دوستان چی شد برای یک بار هم که شده بیاد متحد بشیم و حداقل با یک کار کوچیک هم که شده اعتراضمون رو نشون بدیم ؟؟؟؟؟!؟!؟!!؟!

نظر

• با سلام
            منم همین مشکل رو دارم
            کاری که گفتید رو هم انجام دادم
            اما دوباره همون ارور رو دارم
            باید چیکار کنم؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad759 نمایش پست ها
              شما باید اپل ای دی و مجدد verfity کنین...
              برین تو لینک https://appleid.apple.com بعد اونجا یه ایمیل verfity به ایمیل پشتیبانتون بفرستین(resend mail verfity ) به ایمیلتون برین و لینک مربوطه رو چک کنین

همین
              من هم این مشکل رو داشتم
              اینکارایی که گفتید رو هم انجام دادم
              اما بازم همین ارور رو دارم باید چیکار کنم؟؟؟

نظر

• سلام دوستان بنده security question مربوط به اپل ای دی خودم رو فراموش کردم.
                حالا موقع خرید برنامه ازم پاسخ این سوال رو میخواد تا بتونم با ای دی خودم از ایتیونز خریدی داشته باشم
                دوستان کسی میدونه چه جوری بتونم بازیابی کنم این پاسخ ها رو

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
                  سلام دوستان بنده security question مربوط به اپل ای دی خودم رو فراموش کردم.
                  حالا موقع خرید برنامه ازم پاسخ این سوال رو میخواد تا بتونم با ای دی خودم از ایتیونز خریدی داشته باشم
                  دوستان کسی میدونه چه جوری بتونم بازیابی کنم این پاسخ ها رو
                  سلام
                  شما ایمیل ریکاوری برای اکانت خودتون دارید ( هنگام ساختن اکانت داخل فیلد مربوطه ایمیلی وارد کردید.؟ )
                  اگر ایمیل ریکاوری ندارید و جواب سئوالات امنیتی را هم فراموش کردید باید با قسمت پشتیبانی Apple مکاتبه نمائید.
                  این لینک هم جهت راهنمایی بیشتر شما.

http://support.apple.com/kb/ht5312

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 11-07-2013, 06:19 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                    سلام
                    شما ایمیل ریکاوری برای اکانت خودتون دارید ( هنگام ساختن اکانت داخل فیلد مربوطه ایمیلی وارد کردید.؟ )
                    اگه منظورتون alternate email address هستش بله.

نظر

اگه منظورتون alternate email address هستش بله.
                      خیر دوست عزیز
                      منظورم Rescue email address هستش.

نظر

خیر دوست عزیز
                        منظورم Rescue email address هستش.
                        کجاس این Rescue email address؟

نظر

کجاس این Rescue email address؟
                          متاسفانه چون شما پاسخ سئوالات امنیتی را نمیدانید به این گزینه دسترسی ندارید.
                          شما باید ابتدا به لینک زیر بروید

https://appleid.apple.com

سپس گزینه Manage your Apple ID را انتخاب کرده و وارد حساب کاربری خود بشوید
                          در صفحه حساب کاربری خود گزینه سمت چپ پایین صفحه : Password & Security را بزنید
                          حال باید به سئوالات امنیتی پاسخ صحیح بدهید که شما در همین مرحله مشکل دارید.

نظر

متاسفانه چون شما پاسخ سئوالات امنیتی را نمیدانید به این گزینه دسترسی ندارید.
                            شما باید ابتدا به لینک زیر بروید

https://appleid.apple.com

سپس گزینه Manage your Apple ID را انتخاب کرده و وارد حساب کاربری خود بشوید
                            در صفحه حساب کاربری خود گزینه سمت چپ پایین صفحه : Password & Security را بزنید
                            حال باید به سئوالات امنیتی پاسخ صحیح بدهید که شما در همین مرحله مشکل دارید.

حالا باید چیکار کنم؟

نظر

• تنها راه شما یا تماس با قسمت پشتیبانی Apple ( لینکش رو براتون تو پستهای قبلی قرار دادم ) مکاتبه و متقاعد کردن آنها که شما مالک اصلی آی دی خودتان هستید نه یک هکر.
                              راه دیگر هم ساختن یک آی دی دیگر...!

نظر

تنها راه شما یا تماس با قسمت پشتیبانی Apple ( لینکش رو براتون تو پستهای قبلی قرار دادم ) مکاتبه و متقاعد کردن آنها که شما مالک اصلی آی دی خودتان هستید نه یک هکر.
                                راه دیگر هم ساختن یک آی دی دیگر...!
                                تشکر.

نظر

صبر کنید ..
                                X