اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

error 14

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• error 14

دوستان من تا حالا همه مدل گوشی جیلبریک کردم با مشکل و بدون مشکل حل شده اما الان یه 3gs هرکاری میکنم ریستور نمیشه اگرم بشه یکم که گوشی کار میکنه میره تو حالت ریکاوری ودیگه بالا نمیاد وقت ریستور ارور ۱۴ میده از تو حالت dfu بدون ارور ریستور میشه ولی بازم بعد از یکم کار کردن باز میره تو حالت ریکاوری هم دستی ریستور کردم هم مستقیم از آیتیونز راه حل چیه هرچیم گشتم چیزی پیدا نکردم لطفاراهنمایی کنید واقعا کلافمون کرده.

اگه با کاستوم رستور میکنی دوباره بساز..
    اگه نه که مشکل از usb هست کابل رو عوض کن اگه نداری با یه پورت دیگه امتحان کن اگه هاب داری با اون نزن به pc مستقیم بزن تو مادر برد.
    سیستم رو رستارت کن تو همون ریکاوری رستور رو بزن.

نظر

گوشی آنلاکه و با کاستوم ریستور نمیکنم همه این کارهارو انجام دادم به هیچ عنوان مشکل از usb نیست. چون وقتی هم که با بدبختی ریستور میشه بازم مشکل پیدا میکنه

نظر

سیستم رو عوض کن پس..
        ارور 14 همینایی هست که بهت گفتم.

نظر

سیستمم مکه ویندوزم دارم با هر دو تا اینطوری میشه کوشی مشکل داره؟

نظر

نه ربطی به گوشی نداره ممکنه کابلت مشکل داشته باشه.

نظر

عجیبه کابلم سالمه وقتی ریستور میشه لازم نیست گوشی قبلش پاکسازی بشه واقعا اتصالات مشکلی ندارن

نظر

آقا من هم میخوام ریستور کنم همین مشکل رو دارم میخوام به 5.1.1 ریستور کنم رو پی سی امتحان کردم رو مک بوک هم امتحان کردم با دو تا کابل متفاوت امتحان کردم، با چیز شکن و بدون اون باز هم نشد... کلافه شدم

نظر

اگه مطمئن شدید مشکلی در کابل و پورت usb نیست طبق توصیه سایت اپل عمل کنید:
                  fixit رو از لینک زیر دانلود و اجرا کن بعد سیستم رو ریستارت کن.
                  How to reset Internet Protocol (TCP/IP)
                  برا اطمینان فایروال رو غیر فعال کنید حتی مال خود ویندوز.
                  حتی به موارد جزیی مثل ساعت سیستم و ادمین بودن اکانت ویندوز شما باید توجه بشه. آخرین ورژن آیتونز رو نصب کنید.
                  پورت 80 آزاد باشه.
                  اگه اینا کمک نکرد بگید تا وارد جزییات بیشتری بشیم.
                  موفق باشید.
                  .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط husseinr نمایش پست ها
                    اگه مطمئن شدید مشکلی در کابل و پورت usb نیست طبق توصیه سایت اپل عمل کنید:
                    Fixit رو از لینک زیر دانلود و اجرا کن بعد سیستم رو ریستارت کن.
                    how to reset internet protocol (tcp/ip)
                    برا اطمینان فایروال رو غیر فعال کنید حتی مال خود ویندوز.
                    حتی به موارد جزیی مثل ساعت سیستم و ادمین بودن اکانت ویندوز شما باید توجه بشه. آخرین ورژن آیتونز رو نصب کنید.
                    پورت 80 آزاد باشه.
                    اگه اینا کمک نکرد بگید تا وارد جزییات بیشتری بشیم.
                    موفق باشید.
                    آقا باز هم نشد که نشد...
                    حتی از اول فریمویر رو دانلود کردم اما باز نشد
                    منظور از اینکه پورت 80 خالی باشه چیه؟

نظر

اين راه را هم امتحان بكن

How To Fix Error 14 in iTunes?

Note: This solution works for all iOS versions (iOS 5 & earlier)

If you’re upgrading to iOS 5 via iTunes directly:

1. Delete the previously down­loaded software update file which you will find in this loca­tion depend­ing on your system:

Mac: /users//Library/iTunes/iPhone Soft­ware Updates

Windows XP: System Drive:/Doc­u­ments and Settings/Application Data/Apple Computer/iTunes/iPhone Soft­ware Updates

Windows 7: System Drive:/Users/Your Username/App Data/Apple Computer/iTunes/iPhone Software Updates

If you faced the error while upgrading your iPad or iPod, the last location path will change:

../iTunes/iPod Software Updates or ../iTunes/iPad Software Updates

2. Now, restart iTunes & begin the update again. This time iTunes will download a fresh copy of software update file.

If you’re trying to restore by using the downloaded iOS 5 IPSW file:

1. Re-download the IPSW file.

2. Now, restore to this newly downloaded IPSW file via iTunes.

نظر

یه سری به اینجا بزن جوابت پیدا میشه
                        iTunes Errors - The iPhone Wiki

نظر

وقتی از dfu ریستور میکنم ارور نمیده اما بی برو برگرد میره تو ریکاوری بعد از یکم استفاده، کلافه شدم تا حالا بیشتر از ۲۰ دفعه ریستورش کردم هم ios رو دستی گرفتم هم مستقیم از آیتیونز خواهش میکنم کمک کنین دیگه نمیدونم راه حلش چیه

نظر

نوشته اصلی توسط iscarface نمایش پست ها
                            آقا باز هم نشد که نشد...
                            حتی از اول فریمویر رو دانلود کردم اما باز نشد
                            منظور از اینکه پورت 80 خالی باشه چیه؟
                            برنامه DU Meter رو از لینک زیر دانلود و نصب کن. بعد کنار ساعت میاد که View network connections رو از کلیک راست روی اسم برنامه اجرا میکنی. از سربرگ Listening TCP and UDP Ports پورتها رو میبینید. برنامه ای که پورت 80 رو اشغال کرده ببندید.
                            .There is no knowledge that is not power

نظر

سیستمم مکه

نظر

صبر کنید ..
                              X