اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هشدار به دارندگان اکانت apple id

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بیشتر برنامه های فری هم کرک شده دارند دوست عزیز!

Sent from my  iPhone 4s using Tapatalk

نظر

• دوستان اگر تغییر پسورد دادین این کارهایی که اپل گفته رو هم انجام بدین شاید الطفاتی نصیبتون شد:
      after changing your password, you may need to update some settings on your mac, pc, and ios device.

Icloud preferences

mac os x

from the apple () menu, choose system preferences.
      Click icloud.
      Type your new password and click sign in.
      Windows-based pc

choose start > control panel.
      Double-click icloud.
      Type in your new password and click sign in.
      Iphone, ipad, or ipod touch

tap settings.
      Tap icloud.
      Tap edit if prompted.
      Type in your new password.
      Tap done.
      Mobileme preferences

mac os x

from the apple () menu, choose system preferences.
      Click mobileme.
      Type your new password and click sign in.
      Windows-based pc

choose start > control panel.
      Double-click mobileme.
      Type in your new password and click sign in.

tap settings.
      Tap mail, contacts, calendars.
      Select your mobileme account.
      Tap edit if prompted.
      Type in your new password.
      Tap done.
      Email

if you use an email application to access your icloud or mobileme email, you should be prompted by your email application to enter your new password when you check for mail. If you are not prompted, see this article if you use mac os x mail. If you are using another email application, refer to the application's built-in documentation for information about changing your email password settings.

Update your store settings

if you use your apple id to make purchases, you may need to update your settings in the itunes store, app store, or ibookstore:

tap settings.
      Tap store.
      Tap view apple id.
      Tap sign out.
      Sign in with your apple id and your new password.
      Mac os x

you will be prompted to enter your password when making a purchase, updating an app, or accessing your account in the itunes store or mac app store.

Pc

you will be prompted to enter your password when making a purchase, updating an app, or accessing your account in the itunes store.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mr_hadi نمایش پست ها
        دوستان و مدیران اگه موافق باشید یک وبلاگ با عنوان تحریم محصولات اپل طراحی کنیم، و همه بیان امضا کنند. به اپل هشدار بدیم اگر به این وضعیت سر سامان ندهند از خرید محصولات این شرکت خودداری می کنیم، اینجا کلی از بچه ها با اکانتشون برنامه خریداری کردند، مطمئن هستم همه این وضعیت را تحقیر می دانند.
        برای شرکت از بزرگی مثل اپل که دم از رضایتمندی کاربرانش می زنه واقعا تاصف بار است.
        خواهش می کنم همه دست به دست هم بدیم و ناراحتیمون را به اپل اعلام کنیم.

هرکس با این حرکت موافق است لطفا لایک کنه، باید یک حرکت منسجم انجام بدیم.
        اى كاش ميشد اين ناراحتى و اعتراض رو اونجايى كه بايد بيان ميكرديم ،
        بهتره يه نامه به رييسِ آقاى ج ل ي ل ى بزنيم ؛) مسكو نزديكه ...

✳Send From ipad (Tapatalk)

نظر

• من تنها يكبار نياز به تغيير پسورد پيدا كردم و بعد از آن هم بدون مشكل كار ميكنم
          هم برنامه هاي free و هم خريد توسط گيقت كارت
          البته هميشه براي دانلود از استور بايد vپيn را روشن نگه دارم وگرنه پيغام ميدهد كه استور در دسترس نمي باشد

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• دوستان کسی نمی دونه من الان که به اکانتم دسرسی دارم چطور می تونم سوال های امنیتی رو باید بازیابی کنم یا عوضشون کنم؟ یا حتی تاریخ تولدم رو تصحیح کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط F0X
              Please try the steps below.

1 In.
              :

- the order number of one of your purchases
              password in our end that should fixed this issue.
              درست متوجه نشده

نظر

• پسورد بهم اخطار میداد میگه reset password مجبور شدم پسورد تغییر دادم. اما این انجمن دیر نگاه کردم تازه فهمیدم که نباید پسورد تغییر بدهیم. آیا من یکبار پسورد را تغییر دادم به مشکل میخوره... توروخدا بهم کمک کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط behnam-iphone4s نمایش پست ها
                  پسورد بهم اخطار میداد میگه reset password مجبور شدم پسورد تغییر دادم. اما این انجمن دیر نگاه کردم تازه فهمیدم که نباید پسورد تغییر بدهیم. آیا من یکبار پسورد را تغییر دادم به مشکل میخوره... توروخدا بهم کمک کنید.
                  مشکل آنچنانی نه فقط تا یک سال دیگه نمی تونید از پسورد قبلیتون استفاده کنید.

Sent from my  iPhone 4s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط behnam-iphone4s نمایش پست ها
                    پسورد بهم اخطار میداد میگه reset password مجبور شدم پسورد تغییر دادم. اما این انجمن دیر نگاه کردم تازه فهمیدم که نباید پسورد تغییر بدهیم. آیا من یکبار پسورد را تغییر دادم به مشکل میخوره... توروخدا بهم کمک کنید.
                    شما به جز تغییر پسورد نمیتونستی از آیدیت اسفاده کنی ، کی گفته نباید تغییر میدادین؟ همه بحث سراینه که بعضیا با اینکه این پیغام براشون اومده ولی ایمیل تغییر پسورد نمیاد براشون ، شما که مشکلت حل شد سعی گنید با یه آی پی ثابت همیشه وصل شید و ترجیحا هم چیز پی ان کشوری که توی اکانتتون زدین باشه
                    ویرایش توسط iExit : https://i-phone.ir/forums/member/91994-iexit در ساعت 14-06-2012, 01:42 PM

نظر

• بچه ها اکانت من دیسیبل شد و اینبار دیگه نمیتونم ریست کنم.
                      بیاید یه کاری کنیم اینطوری باشه همه اکانتا دیسیبل میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط f0x
                        یه مکاتبه بکن ببین چه مرگشونِ آخه

itunesstoresupport@apple.com
                        اتفاقا مکاتبه هم کردم دو بار هم جوابم رو دادن. بعد از اینکه جواب دادن چند دقیقه پیش رفتم توی اپ استور یه اپ بگیرم گفت دیسیبل شده دیگه هم نمیتونم برش گردونم. باز دارم ایمیل میزنم

حالا اون دو تا ایمیل رو می*فرستم اینجا.

نظر

• دیروز این ایمیل رو زدم:

I'm a mac and iOS user and I'm living in Iran.

Recently me and many of my friends have faced a problem with our Apple ID's, the problem is that our accounts gets disabled for no reason for like 4 or 5 times a weak. Even I heard from different Iranian Apple forums that some people's iTunes accounts have been disabled and they can't reactivate it.

Please do something to prevent this problem happen to us again.
                          We, Iranian Apple products users truly love Apple that we buy them in a country that there is no Apple Store or Reseller in it. So please, Apple, don't disable our accounts for no reason.

Thanks.

اولش این جواب اومد که گفته منتظر جواب بعدی باشم:

Dear Ali,

My name is Deborah. Thank you for writing to Apple iTunes Customer Support.

Ali, your inquiry is very important to me, so I have requested assistance with the issue you reported. You will receive an email after the matter has been investigated and further information is available.

Thank you for your patience. Apple wants your iTunes experience to be as enjoyable as possible.

Sincerely,

Deborah
                          iTunes Store Customer Support

Please Note: I work _Sunday-Thursday, 8-5PM CT_

Thank you for allowing me the opportunity to assist you.

بعدم این جواب آخر اومد:

Hello Ali,

Thank you for contacting iTunes Customer Support. My name is Jody and I am a senior advisor here. It is my understanding you are a big Apple user in Iran and you are wondering why your Apple ID's are being disabled four or five times a week. I can certainly appreciate the importance of your inquiry and it will be my pleasure to help you with understanding this matter.

Iran is an unsupported country for the iTunes Store, App Store and the Mac App Store. You are not authorized to obtain content from the USA iTunes Store. We are unable to provide further information regarding this situation. I apologize for any inconvenience this has caused you and your friends.

For more information on Apple's requirements for using the iTunes Store, please refer to the iTunes Store Terms and Conditions:

iTUNES STORE - TERMS AND CONDITIONS

I hope this clarifies your concerns, Ali. Thanks for your understanding.

Sincerely,

(Mr.) Jody
                           iTunes Store/Mac App Store Customer Support
                          Senior Advisor

Please Note: This week I'm working Mon, Tues, Fri, & Sat from 7:00 am - 5:30 pm (EST).

Thank you for allowing me the opportunity to assist you.

الان هم که اکانتم دیسیبل شده...

نظر

• نوشته اصلی توسط parsikade نمایش پست ها
                            دیروز این ایمیل رو زدم:

i'm a mac and ios user and i'm living in iran.[left]
                            .........
                            الان هم که اکانتم دیسیبل شده...
                            همون اولش کارو خراب کردی:d
                            وقتی گفتی تو ایران زندگی میکنی یعنی باید از همه چی محروم بشی:d

نظر

• نوشته اصلی توسط kuma نمایش پست ها
                              همون اولش کارو خراب کردی:d
                              وقتی گفتی تو ایران زندگی میکنی یعنی باید از همه چی محروم بشی:d
                              بله همون طور که دوستمون گفتن شما اصلا نباید به رو خودت میوردی که ایرانی هستی....کمی سختی اما متاسفانه اینطوره...اون ها هم قوانینی دارن که توش زیاد خوب با ایران برخورد نشده

ولی اخر بدجوری تاکید کردین رو ایران..... و اون هم صریحا جواب داده که ایرانیان نمیتونن استفاده کنن....دوست عزیز فکر نکنم امیدی به برگشتن اکانت شما باشه.متاسفانه.
                              ویرایش توسط fresh : https://i-phone.ir/forums/member/69313-fresh در ساعت 14-06-2012, 03:24 PM

نظر

• اخه دوستان چرا با هم زدن این آش و فرستادن ایمیل و گفتن اینکه ما ایران هستیم و عاشق اپل کار را خرابتر میکنید؟؟؟؟؟
                                هر کس ایمیل زد و گفت من ایران زندگی میکنم و ایرانی هستم دیگه اکانتش باز نخواهد شد!!
                                اپل یا گوگل یا هر شرکت امریکایی دیگه به ایران خدمات نمیده و با گفتن من عاشق شما هستم هیچ چیزی عوض نمیشه و کار به کل خراب میشه،
                                یک توصیه دوستانه به دوستانی که اکانتشون دیسیبل شده: به هیچ عنوان ایمیل من ایرانی هستم و عاشق اپل برای اپل نفرستید، تنها راه حل اینه که خودتون را شهروند امریکا با پیدا کردن یک ادرس معتبر جا بزنید و ازشون محترمانه بخواهید مشکلتون را حل کنند ( این روش جواب میده )
                                قابل توجه دوستانی که میگن ایمیل دسته جمعی بزنیم: ایمیل دسته جمعی و امضا جمع کردن هیچ چیزی را درست نمیکنه با اینکار فقط اوضاع خرابتر میشه،

نظر

صبر کنید ..
                                X