اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هشدار به دارندگان اکانت apple id

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
    مراحل ریست پسورد انجام شد دیگه

بله
    علیرضا جان با چیز شکن اقدام به ریست پسورد کردی؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط reza86 نمایش پست ها
      خیر، اصلا ربطی به این چیزا نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
        خدا خیرت بده برای منم درست شد

ولی پریشب من هم ۸ ساعت رو هم صبر کرده بودم صبح دوباره کد رو سند میکرد ولی بعد از زدن پسورد جدید اررور We apologize but we are unable to verify your account information online میداد

نظر

• نوشته اصلی توسط reza86 نمایش پست ها
          نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
          شرمنده دوستان زياد سوال ميپرسم
          چون هنوز يه جواب دقيق نگرفتم

من موقع دانلود چجوري دانلود كنم ؟ تا اكانتم بسته نشه واسه خاطر تغييرات مكانيip

1- اول چيز شكن رو باز ميكنم و دانلود رو ميزنم و يكمي كه دانلود كرد ميرم چيز شكن رو قطع ميكنم و بقيه دانلود رو ميكنم ( چون دانلود با چيز شكن خيلي وقت گير هستش )

2- يا هر موقع كه ميخوام دانلودكنم از اول تا آخر چيز شكن روروشن كنم ( كه اينجوري هم خيلي زمانبر هستش دانلود )

چون من الان adsl كه دارم 2 مگ هستش ولي واقعا واسه دانلود بازي هاي بالاي 1گيگ مشكل دارم وزمان زيادي طول ميكشه
          ویرایش توسط King PDA : https://i-phone.ir/forums/member/3727-king-pda در ساعت 08-11-2013, 12:22 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط king pda نمایش پست ها
            شرمنده دوستان زياد سوال ميپرسم
            چون هنوز يه جواب دقيق نگرفتم

من موقع دانلود چجوري دانلود كنم ؟ تا اكانتم بسته نشه واسه خاطر تغييرات مكانيip

1- اول چيز شكن رو باز ميكنم و دانلود رو ميزنم و يكمي كه دانلود كرد ميرم چيز شكن رو قطع ميكنم و بقيه دانلود رو ميكنم ( چون دانلود با چيز شكن خيلي وقت گير هستش )

2- يا هر موقع كه ميخوام دانلودكنم از اول تا آخر چيز شكن روروشن كنم ( كه اينجوري هم خيلي زمانبر هستش دانلود )

چون من الان adsl كه دارم 2 مگ هستش ولي واقعا واسه دانلود بازي هاي بالاي 1گيگ مشكل دارم وزمان زيادي طول ميكشه
            همانطور که قبلا هم توضیح دادیم، اپل در ۲ صورت اقدام به ریست کردن اکانتها میکند: ۱- هر زمان سطح های امنیتی سرورها و فروشگاههای خودش رو ارتقاء میده که بازه آن طولانی مدت است اما برای همه کاربران در سطح دنیا رخ میدهد. ۲- استفاده زیاد کاربران از نرم افزارهای تغییر آی پی که بازه آن بر اساس زمان استقاده از آی پی کشورهای مختلف متفاوت هست، دلیلش رو هم گفتبم برای جلوگیری از هک که خیلی از دوستان هم نگران برنامه های پولی و ... هستند.
            اما الان که تحریمها برداشته شده نیازی به نرافزارهای نامبرده نیست و توصیه میشه استفاده نکنید، حتی اگر دسترسی به فروشگاههای اپل محدود باشه که در این روزها هم ممکن است از طرف ایران به دلیل تغییر سرورهای dns و تغییر سخت افزارها و پلن های مدیریتی برای گسترش اینترانت ملی باشد، اگر به اجبار از نرم افزارهای تغییر آی پی استفاده میکنید، حتما موارد مربوط به سوالات امنیتی رو به خاطر داشته باشید که اگر اپل اقدام به ریست کرد بتونید به سوالات جواب بدید. اگر تا الان اقدام نکرده اید الان برای تصحیح و ریکاوری سوالات اقدام کنید،
            مورد اخیر هم همانطور که گفتیم به دلیل ارتقاء سطح امنیتی اپل بوده که در سراسر دنیا برای بعضی از اکانتها رخ داده است.

نظر

• كسي هنوز مشكل cannot connect to apple store داره مثل من
              چيكار كرديد؟ مشكل هم از شكن نيست !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط صهبا نمایش پست ها
                كسي هنوز مشكل cannot connect to apple store داره مثل من
                چيكار كرديد؟ مشكل هم از شكن نيست !!!
                با سلام منم به این مشکل برخوردم البته از امروز صبح

نظر

• من sign out کردم دیگه sign in نمیشه میگه
                  Cannot connect to Itunes store

نظر

• کسی نمی تونه کمک منه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط دیاکو02 نمایش پست ها
                      کسی نمی تونه کمک منه

نیاز به کمک نیست، باید صبر کنی تا اختلالات اخیر حل بشه!
                      در ۷۲ ساعت اخیر، مشکلات متعدد بوده که در بازه ای حل و اکنون مشکلات هنوز دیده میشه حتی با نرم افزارهای تغییر آی پی!

نظر

• من فقط با چيزشكن ميتونم دانلود كنم ! البته فقط اون اول دانلود باز ميكنم چيز شكن رو بقيه اش رو بدون چيز شكن دان ميكنم

نظر

• امروز پس از مدتها ارور قدیمی 8012 گرفتم از ایتونز ! :دی

نظر

• دوستان سلام سه روزه واسه چند نفر از مشتری ها که اپل ایدی درست میکنم با ای کلود مچ میشه ولی وارد اپ استور نمیشه و همه ش خطا میده که نمیشه وارد شد
                            رو دیوایس خودمم فقط با و ی پ ی ا ن میتونم دانلود و آپدیت کنم آپ ها رو
                            جریان چیه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kaivanika نمایش پست ها
                              دوستان سلام سه روزه واسه چند نفر از مشتری ها که اپل ایدی درست میکنم با ای کلود مچ میشه ولی وارد اپ استور نمیشه و همه ش خطا میده که نمیشه وارد شد
                              رو دیوایس خودمم فقط با و ی پ ی ا ن میتونم دانلود و آپدیت کنم آپ ها رو
                              جریان چیه ؟
                              سلام
                              چند روزه این مشکل پیدا شده و سراسری هست فقط با ف ی ل میشه وارد شد البته بعضی مواقع خوبه

نظر

• منم اين مشكل رو دارم
                                با قندشكن حل شد

نظر

صبر کنید ..
                                X