اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هشدار به دارندگان اکانت apple id

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
    نظرتون راجع به یه کار جمعی و تنظیم یه متن خیلی کامل چیه واسه بخش دیسکاشن اپل ؟ فقط این موزد اخیر نه ، همه ی مشکلات ، امکان رای دهی هست تو اون بخش که کاربرا رای بدن به یه موضوع ؟
    خواهشا اينكارو بكنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
      نظرتون راجع به یه کار جمعی و تنظیم یه متن خیلی کامل چیه واسه بخش دیسکاشن اپل ؟ فقط این موزد اخیر نه ، همه ی مشکلات ، امکان رای دهی هست تو اون بخش که کاربرا رای بدن به یه موضوع ؟
      کاملاً موافقم حداقل صدامون به گوش رده بالاهاشون شاید اینطوری برسه شاید خودشون هم خبر نداشته باشن که این بلا داره سر اکانت*های ایرانی می*آد.

نظر

• اگه اكانت من باز نشه ايشالا تيم كوك تو كنفرانس بعدي با كله بيفته زمين :d

نظر

• نوشته اصلی توسط Posiedon نمایش پست ها
          رفته به ريكاوري ايميلت اگه تو اسپمت نباشه
          يا rescue mail ت كه موقع ثبت نام دادي
          بايد به rescue ميلت اومده باشه امكان نداره نياد؟
          ميلتو با كروم چك كن
          آقا rescue من جی میل هست و هنوز که هنوزه نه توی اینباکس و نه توی اسپم هام نیومده و دوباره هم امتحان کردم ، ظاهرا فایده ای نداره !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط tarfand128 نمایش پست ها
            آقا rescue من جی میل هست و هنوز که هنوزه نه توی اینباکس و نه توی اسپم هام نیومده و دوباره هم امتحان کردم ، ظاهرا فایده ای نداره !!!
            غیر از همون حالت که گفتم که ممکنه Rescue mail از جای دیگه یا مال کسی دیگه باشه (مثلاً اگر کسی واسه*تون ساخته باشه ممکنه واسه این ایمیل، ایمیل خودشو بزنه)، ایمیل اپل خیلی سریع میاد.
            برای من قبل از اینکه کامل بلاکم کنه ۶ ۷ بار ریست پسورد شد که هربار ایمیل کمتر از ۳۰ ثانیه بعد توی اینباکسم بود.

نظر

• من خیلی اتفاقی تونستم سوالارو جواب بدم! الان خییییلی خوشحام :دی
              فقط هرچی می گردم این rescue mail پیدا نمی کنم! کجاست؟
              الان اگه من اطلاعاتمو (مثه ادرس) ویرایش کنم مشکلی پیش نمیاد؟
              ویرایش توسط Farmin : https://i-phone.ir/forums/member/74392-farmin در ساعت 15-06-2012, 10:29 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Farmin نمایش پست ها
                من خیلی اتفاقی تونستم سوالارو جواب بدم! الان خییییلی خوشحام :دی
                فقط هرچی می گردم این rescue mail پیدا نمی کنم! کجاست؟
                الان اگه من اطلاعاتمو (مثه ادرس) ویرایش کنم مشکلی پیش نمیاد؟
                نه مشكلي نداره با چيز پي ان برو به اينجا و manage ايدي رو بزن تو قسمت security ميتوني ببينيش
                http://appleid.apple.com/

نظر

• اقا بببخشيد تاريخ تولد رو ازكجا ميتو نم تغيير بدم

نظر

• برید به سایت appleid وارد حساب خوبد بشید و تنظیمات رو انجام بدید.
                    یه اینکه از آیتونز برید به استور و روی آی دی گوشه سمت راست بالا کلیک کنید تا وارد حساب خود بشید.
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                      برید به سایت appleid وارد حساب خوبد بشید و تنظیمات رو انجام بدید.
                      یه اینکه از آیتونز برید به استور و روی آی دی گوشه سمت راست بالا کلیک کنید تا وارد حساب خود بشید.
                      پیشنهاد می*کنم به*هیچ وجه از آیتونز نرید مخصوصاً با آی*پی ایرانی. از همون appleid.apple.com تاریخ تولد و آدرس رو می*تونید عوض کنید.

نظر

• به نظر بنده دوستان که این همه پول گوشی دادن یک چیز پی ان مخصوص آیتونز و گوشی از کشور مورد نظرتان بگیرید و خودتان را راحت کنید من تو این مدت از این روش استفاده کردم و اصلا به مشکل نخوردم

نظر

• من 8 تا اپل ایدی دارم.و همین امروز هم 2 تای دیگه هم امروز برای برادرم ساختم.همه هم free هستند.فقط و فقط باید به این نکته توجه بکنید که اولآ با هر ip که از طریق وی*** وصل میشید باید ادرستون با اون کشور و حتی کد پستی هم برای همون کشور باشه.مثلا با ip المان زیپ کد و ادرس امریکا رو ندید!!و اینکه حتمآ باید اون 3 تا سوال امنیتی رو یادتون باشه.حواستون باشه که شما میخواین اکانت اپل بسازید.نمیخواین عضو یه سایت به درد نخور بشید که تویه 2 دقیقه همه چی تموم بشه!!اون ارور itunes suport هم به دلیل یکی نبودن ip و ادرس هست.پس در استفاده از **v دقت کنید.و اینکه اگه با ip ایران وصل شدید به خاطر امنیت اون چند تا سوال رو باید جواب بدید.که مشکل حل میشه.
                          با سپاس...

نظر

• من یه سایت می خوام که این ادرسو برای کشور انگلستان بده چون چیز پی ان من ماله اونجاس!
                            مخفف انگلستان توی ایتونز چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط parsikade نمایش پست ها
                              کاملاً موافقم حداقل صدامون به گوش رده بالاهاشون شاید اینطوری برسه شاید خودشون هم خبر نداشته باشن که این بلا داره سر اکانت*های ایرانی می*آد.
                              آقا اصلا اپل بفهمه یه سری ایرانی دارن استفاده میکنن بد تر میشه...باور کنید با داد زدن سر اپل مشکلی حل نمیشه....خوب این یه بحث امنیتی هست...برای اپل مثل این میمونه که یکی الآن داره از ایران میره تو اکانت و بعد دو ثانیه بعد یکی دیگر از آمریکا ...پس اپل میگه یکی میخواد به اکانت شما نفوذ کنه.خودش اکانت رو میبنده..........
                              فقط هر کاری میکنین تو سایت اپل نگین ما ایرانی ها اکانتامون دچار مشکل شده...

نظر

• نوشته اصلی توسط fresh نمایش پست ها
                                آقا اصلا اپل بفهمه یه سری ایرانی دارن استفاده میکنن بد تر میشه...باور کنید با داد زدن سر اپل مشکلی حل نمیشه....خوب این یه بحث امنیتی هست...برای اپل مثل این میمونه که یکی الآن داره از ایران میره تو اکانت و بعد دو ثانیه بعد یکی دیگر از آمریکا ...پس اپل میگه یکی میخواد به اکانت شما نفوذ کنه.خودش اکانت رو میبنده..........
                                فقط هر کاری میکنین تو سایت اپل نگین ما ایرانی ها اکانتامون دچار مشکل شده...
                                منم تو ۲ صفحه قبل همین را گفتم بعضی دوستان اصلا توجه نمیکنند، ما داریم با ادرس و کد پستی در اصل با هویت جعلی از خدمات اپل استفاده میکنیم، فرض کنید یک نفر دانمارکی از یک ادرس جعلی در کانادا برای اکانت اپل استفاده کنه! حتی ایشون هم ممکنه اکانتش دیسیبل بشه چونکه با اطلاعات جعلی اکانت باز کرده،
                                فکر اینکه اپل در این موضوع کوتاه بیاد که ما با اطلاعات جعلی حساب داشته باشم چونکه ایرانی هستیم را از سر بیرون کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X