اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونه بعد از synce کردن app ها پاک نشه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چگونه بعد از synce کردن app ها پاک نشه؟

سلام

من وقتی از installus اپلیکیشن دانلود میکنم بعد وقتی وصل میکنم به itunes اونارو شروع میکنه به پاک کردن

چطوری میشه کاری کرد که هم بشه از installus دانلود کرد و هم از کامپیوتر app ریخت رو گوشی ؟

مرسی

فایل برنامه هایی ار که با اینستالیوس دانلود و نصب کردید را به وسیله ifunbox به درون pc کپی کنید و بر روی ایتونز اجرا کنید.

نظر

دوست عزیز احتیاج نیست
      شما وقتی وصل میکنی به آیتونز قبل از سینک کردن توی منوی فایل گزینه transfer purches رو بزن شروع میکنه برنامه ها رو کپی کردن تو آیتونز بعد براحتی سینک کن

نظر

نوشته اصلی توسط armin_mohtasham نمایش پست ها
        دوست عزیز احتیاج نیست
        شما وقتی وصل میکنی به آیتونز قبل از سینک کردن توی منوی فایل گزینه transfer purches رو بزن شروع میکنه برنامه ها رو کپی کردن تو آیتونز بعد براحتی سینک کن
        اگر ایفونتون را بیرون داده باشین برای پروگرمینگ، با این کار همه app ها پاک خواهد شد.
        ولی اگر اپلیکیشن ها را با اپل ای دی خودتون خریده باشین با راهنمایی بالا موردی پیش نمی یاد برادتون.

نظر

نوشته اصلی توسط alihps نمایش پست ها
          اگر ایفونتون را بیرون داده باشین برای پروگرمینگ، با این کار همه app ها پاک خواهد شد.
          ولی اگر اپلیکیشن ها را با اپل ای دی خودتون خریده باشین با راهنمایی بالا موردی پیش نمی یاد برادتون.
          سلام من 2 روز پیش این کارو کردم و پیغام داد که اجازه اتورایز به این کامپیوتر را ندارم.
          اما برنامه هام باز نمیشه
          ولی برنامه هام رو با آیتیونز sync نکرده بودم و فقط چند تا موزیک سینک کردم و ریختم رو گوشیم
          اما الان با خوندن جواب شما فهمیدم باز نشدن برنامه هام ممکنه به این علت باشه
          البه آیکن همه برنامه هام رو گوشی هست و بعد از اینکه موزیک ریختم بعد از کشیدن کابل از گوشیم برنامه هامو امتحان کردم... کار می کرد اما یهوچند ساعت بعد دیگه برنامه هام باز نشد و موقع باز شدن می پره بیرون
          چندتا فایل صوتی روی QuickVoice دارم که برام خیلی مهمه...
          و histori برنامه Whatsappام هم خیلی برام مهمه
          امروز برنامه i-funbox رو نصب کردم روی کامپیوترم و وقتی گوشیمو الان وصل کردم دیدم که برنامه هارو همه از توی این برنامه میتونم باز کنم و اطلاعاتش سر جاشه
          حالا میخوام بدونم آیا راهی هست که این برنامه ها بدون اینکه اطلاعاتش پاک بشه روی گوشیم درست و قابل دسترس بشه و گوشیم اونارو باز کنه؟
          اما به دلیل داشتن یه سری اطلاعات شخصی نمی تونم گوشیم رو ببرم همونجا که برام برنامه هارو ریخته یا جایه دیگه... و خودم باید درستش کنم
          میشه شما راهنماییم کنین که آیا راهی هست که این اطلاعات رو نگه دارم
          این موضو برام خیلی مهمه لطفا کمکم کنین
          ویرایش توسط nanaloos : https://i-phone.ir/forums/member/99000-nanaloos در ساعت 18-07-2012, 07:38 AM دلیل: اصلاح

نظر

نوشته اصلی توسط alihps نمایش پست ها
            ايشون دارن راجع به برنامه هاي installus صحبت ميكنن. آيدي اي در كار نيست اصلا.

سلام من 2 روز پیش این کارو کردم و پیغام داد که اجازه اتورایز به این کامپیوتر را ندارم.
            اما برنامه هام باز نمیشه
            ولی برنامه هام رو با آیتیونز sync نکرده بودم و فقط چند تا موزیک سینک کردم و ریختم رو گوشیم
            اما الان با خوندن جواب شما فهمیدم باز نشدن برنامه هام ممکنه به این علت باشه
            البه آیکن همه برنامه هام رو گوشی هست و بعد از اینکه موزیک ریختم بعد از کشیدن کابل از گوشیم برنامه هامو امتحان کردم... کار می کرد اما یهوچند ساعت بعد دیگه برنامه هام باز نشد و موقع باز شدن می پره بیرون
            چندتا فایل صوتی روی QuickVoice دارم که برام خیلی مهمه...
            و histori برنامه Whatsappام هم خیلی برام مهمه
            امروز برنامه i-funbox رو نصب کردم روی کامپیوترم و وقتی گوشیمو الان وصل کردم دیدم که برنامه هارو همه از توی این برنامه میتونم باز کنم و اطلاعاتش سر جاشه
            حالا میخوام بدونم آیا راهی هست که این برنامه ها بدون اینکه اطلاعاتش پاک بشه روی گوشیم درست و قابل دسترس بشه و گوشیم اونارو باز کنه؟
            اما به دلیل داشتن یه سری اطلاعات شخصی نمی تونم گوشیم رو ببرم همونجا که برام برنامه هارو ریخته یا جایه دیگه... و خودم باید درستش کنم
            میشه شما راهنماییم کنین که آیا راهی هست که این اطلاعات رو نگه دارم
            این موضو برام خیلی مهمه لطفا کمکم کنین
            فكر ميكنم ديروز هم كه شما مشكلتون رو بيان كرده بودين گفته بودين گوشي جيلبريك نيست و برنامه ها رو دادين بيرون واستون ريختن.
            اگه اين درسته فكر نميكنم كاري بشه كرد واسه برنامه هاتون . البته فايلاي برنامه اي مثل QuickVoice رو ممكنه بشه با آيفون باكس كشيد بيرون اما روي بقيه خيلي حساب نكنيد .
            اگه اين حرف من درست باشه و دوستان هم نظر عملي اي ارائه ندادن پيشنهاد ميكنم خودتون اقدام به دانلود برنامه ها كنيد و بعد نصبشون كنيد و هر از چند گاهي از اطلاعاتتون بكاپ بگيريد تا اگه احيانا روزي به مشكلاتي از اين قبيل برخوردين بتونين حلشون كنين.

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
              ايشون دارن راجع به برنامه هاي installus صحبت ميكنن. آيدي اي در كار نيست اصلا.

فكر ميكنم ديروز هم كه شما مشكلتون رو بيان كرده بودين گفته بودين گوشي جيلبريك نيست و برنامه ها رو دادين بيرون واستون ريختن.
              اگه اين درسته فكر نميكنم كاري بشه كرد واسه برنامه هاتون . البته فايلاي برنامه اي مثل QuickVoice رو ممكنه بشه با آيفون باكس كشيد بيرون اما روي بقيه خيلي حساب نكنيد .
              اگه اين حرف من درست باشه و دوستان هم نظر عملي اي ارائه ندادن پيشنهاد ميكنم خودتون اقدام به دانلود برنامه ها كنيد و بعد نصبشون كنيد و هر از چند گاهي از اطلاعاتتون بكاپ بگيريد تا اگه احيانا روزي به مشكلاتي از اين قبيل برخوردين بتونين حلشون كنين.
              بله من فکر می کردم جیلبرک نشده اما گویا شده (به دو دلیل :1. سریال نامبر گوشیمو با جعبه چک کردم فرق داشت.و 2.i-funbox رو که نصب کردم وقتی گوشیو بش وصل کردم نوشته بود جیلبرکد) ، بعد از نصب i-funbox فایل های صوتیم رو برداشتم و این برنامه app های دیگه رو هم میشناسه که ازشون رو کامپیوتر یک backup گرفتم یعنی درواقع روی کامپیوتر کپی کردم و بعد بردم توی itunes که آیتیونز هم اونارو شناخت...
              حالا سوالم اینه که اگه گوشیمو با itunes الان sync کنم برنامه هام کار میکنه (یعنی می تونم app هامو با هیستوریشون دوباره از این طرق بریزم روی گوشیم)؟؟
              لطفا اگه کسی می دونه منو راهنمایی کنه
              سپـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا س فراوان
              ویرایش توسط nanaloos : https://i-phone.ir/forums/member/99000-nanaloos در ساعت 19-07-2012, 01:39 PM دلیل: اصلاح

نظر

منکه با ایفون باکس از برنامه هاییکه از اینستالوس نصب کردم کپی میگیرم وداخل ایتیونز میبرم
                درنهایت برنامه های کرک رو سینک نمیکنه وارور میده،
                فقط ازطریق همون ایفون باکس مجددا میتونم نصب کنم نه ایتیونز حالا برای دوستان نمیدونم همینطوره یا
                من یه جایی اشتباه میزنم

نظر

نوشته اصلی توسط nanaloos نمایش پست ها
                  بله من فکر می کردم جیلبرک نشده اما گویا شده (به دو دلیل :1. سریال نامبر گوشیمو با جعبه چک کردم فرق داشت.و 2.i-funbox رو که نصب کردم وقتی گوشیو بش وصل کردم نوشته بود جیلبرکد) ، بعد از نصب i-funbox فایل های صوتیم رو برداشتم و این برنامه app های دیگه رو هم میشناسه که ازشون رو کامپیوتر یک backup گرفتم یعنی درواقع روی کامپیوتر کپی کردم و بعد بردم توی itunes که آیتیونز هم اونارو شناخت...
                  حالا سوالم اینه که اگه گوشیمو با itunes الان sync کنم برنامه هام کار میکنه (یعنی می تونم app هامو با هیستوریشون دوباره از این طرق بریزم روی گوشیم)؟؟
                  لطفا اگه کسی می دونه منو راهنمایی کنه
                  سپـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا س فراوان
                  اول اينكه ببينيد آيكئن سيديا داخل گوشي هست يا نه ! وجودش جيلبريك بودن رو قطعي ميكنه!

دوما اينكه شما ميفرمايين سريال گوشي با كارتون فرق ميكنه ارتباطي به جيلبريك نداره دوست عزيز. اينو ميرسونه كه كارتون ماله گوشيه شما نيست !

و اينكه شما ميفرمايين ارشون با ايفون باكس كپي برداري كردين دو تا سوال پيش مياد 1- مراحل كپي برداري رو چطور انجام دادين 2-برنامه كرك بود يا اورجينال؟(چون اگه اورجينال باشن كپي برداري ازشون هيچ ارزشي نداره و اول بايد روي گوشي كركشون كنيد و بعد استخراجشون كنيد )

با سينك مجدد بله كار ميكنه. اما خواسته ي شما رو برآورده نميكنه. چون اگه فايل ها اوجينال بودن و شما سورسشون رو استخراج كردين اصلا كار نميكنه و حتي اگه كرك هم بودن ، شما فقط setup اش رو كشيدين بيرون و هيستوريشون استخراج نشده!

نظر

نوشته اصلی توسط mnargesi نمایش پست ها
                    منکه با ایفون باکس از برنامه هاییکه از اینستالوس نصب کردم کپی میگیرم وداخل ایتیونز میبرم
                    درنهایت برنامه های کرک رو سینک نمیکنه وارور میده،
                    فقط ازطریق همون ایفون باکس مجددا میتونم نصب کنم نه ایتیونز حالا برای دوستان نمیدونم همینطوره یا
                    من یه جایی اشتباه میزنم
                    میشه بگین روی i-funbox چطور اینکارو میکنین؟

نظر

نوشته اصلی توسط nanaloos نمایش پست ها
                      میشه بگین روی i-funbox چطور اینکارو میکنین؟
                      با آيفون باكس به قسمت user application بريد و روي برنامه ي مورد نطر كليك راست كنيد و گذينه ي back up .ipa رو ببزنيد تا واستون بكاپ بگيره.
                      ****با هم انتخابشون نكيد و دونه دونه اين كار رو انجام بديد****

البته اين كار فقط واسه برنامه هاي كرك جواب ميده و اگه برنامه ها اورجينال باشن اول بايد روي گوشي كركشون كنيد و بعد استخراجشون كنيد .

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                        اول اينكه ببينيد آيكئن سيديا داخل گوشي هست يا نه ! وجودش جيلبريك بودن رو قطعي ميكنه!

دوما اينكه شما ميفرمايين سريال گوشي با كارتون فرق ميكنه ارتباطي به جيلبريك نداره دوست عزيز. اينو ميرسونه كه كارتون ماله گوشيه شما نيست !

و اينكه شما ميفرمايين ارشون با ايفون باكس كپي برداري كردين دو تا سوال پيش مياد 1- مراحل كپي برداري رو چطور انجام دادين 2-برنامه كرك بود يا اورجينال؟(چون اگه اورجينال باشن كپي برداري ازشون هيچ ارزشي نداره و اول بايد روي گوشي كركشون كنيد و بعد استخراجشون كنيد )

با سينك مجدد بله كار ميكنه. اما خواسته ي شما رو برآورده نميكنه. چون اگه فايل ها اوجينال بودن و شما سورسشون رو استخراج كردين اصلا كار نميكنه و حتي اگه كرك هم بودن ، شما فقط setup اش رو كشيدين بيرون و هيستوريشون استخراج نشده!
                        آیکون سایدیا روی گوشیم نیست.
                        ولی من شنیدم که برای اینکه بشه برنامه غیر اورجینال روی گوشی ریخته بشه برای گوشی سریال نامبر غیر واقعی میسازن ، به همین خاطر سریال نامبر عوض میشه... آیا این حقیقت نداره؟
                        و همچنین از روی یکی از بخش های این انجمن خوندم که i-funbox روی گوشی های جیلبرک کار میکنه، من که گوشیمو به سیستم کانکت کردم و برنامه آیفانباکس رو باز کردم ، گوشی رو شناخت و اطلاعات داخلش رو نشون داد و جلوی اسم گوشیم نوشته بو جیلبرکد...
                        به این دلایل فکر کردم احتمالان گوشیم جیلبرک شده...اما آیکن سایدیا روی گوشیم نیست!
                        نحوه کپی گرفتن از برنامه هام به این صورت بود که :
                        وقتی i-funbox رو باز میکنم و برنامه های گوشیم رو نشون می ده از قسمت نوار ابزار آیفانباکس هم copy to pc داره هم copy from pc داره... که من با copy to pc برنامه ها رو دونه دونه کپی کردم روی کامپیوترم و بعد هم که بردم توی iTunes که شناخت و به app هاش اضافه کرد، اما چون مطمئن نبودم sync نکردم

نظر

صبر کنید ..
                        X