اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دیزییبل شدن اکانت ایتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• امروز مال منم گير داد
    اين روزا اپل چرا اينجوري ميكنه؟؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• سلام دوستان دوروز پشت سرهم آیدی مسدود شد با جواب سوال امنیتی ریست کردم نمی دونم این روزها چرا دوباره گیر میده با این وضع چ ی ز پین

نظر

• واسه منم 2 روزه ریست پسورد میده . پسوردمو عوض کردم موقع خرید هم ازم سوالای امنیتیو پورسید اونارم جواب دادم الان میگه باید کارت اعتباری معتبر وارد کنی. اینو چیکارش کنم ؟ کلی پول تو حسابمه

نظر

• فقط باید با چیز پی ان ریست میکردید و سوالاتتون رو جواب میدادید الانم دیر نشده دویاره از اول با چیر پی ان اون کارارو انجام بده و مطمئن باش چیز پی ان ت ماله همون کشوریه که به اپل ادرس دادی

نظر

• این Apple هر چند وقت یک بار اکانت ها رو چک می کنه و اونایی که با IP هایی زیادی وصل شده اند ( یا با IP ایران)* می بنده . الان یه چند ماهی بود این کارو نکرده بود . قبلا خیلی بیشتر این کارو می کرده .
            آخر پسورد من ۱ بود ولی الان شده ۸ !!
            بعضی اوقات سیستم عوض کردن پسورد از طریق ایمیلشم مشکل پیدا می کنه . پاسخ دادن به سوال های امنیتی بهترین و سریعترین راه عوض کردن پسورده .
            چ یز پی ان هم که می خواد !!
            من آخر نفهمیدم این Apple با ایران مشکل داره یا نداره !!!

نظر

• سلام

اکانت من غیرفعال شده به خاطر مسائل امنیتی و میگه باید ریستارت بشه و وقتی به سایت اپل میرم و درخواست میکنم که برام ایمیل کنن برام چیزی رو نمیفرستند
              البته قبلا یه ایمیلی برام زدن به صورت زیر

مشکل چی؟؟؟
              فایل های پیوست شده
              ویرایش توسط rezahtc2 : https://i-phone.ir/forums/member/87176-rezahtc2 در ساعت 03-05-2013, 10:55 AM

نظر

• رضا جان ایمیل میگه که یه نفر از جایی کشوری دیگه وارد حساب شما شده. در واقع خودتون بودید که به علت تغییر آی پی همچی مشکلی پیش اومده.
                پسوورد به ایمیل دومی میاد که موقع ساخت اکانت بهش دادید. اگه ندادید خب چیزی هم دریافت نمیشه!!
                درصورت امکان سوالات امنیتی رو جواب بدید.

Sent from my  iPad using Tapatalk HD
                .There is no knowledge that is not power

نظر

• دوستان این مشکل مرتب داره تکرار میشه. از نوشته های دوستان میشه گفت که اپل داره کنترل می کنه. به نظر تون اگه سه دو سه روزی صبر کنیم درست میشه؟ یا باید واسه حل این مشکل ثالث کشی کنیم بریم امریکا ؟

نظر

• دوستان ايميل سند نميشه
                    سوال هاي امنيتي رو جواب بديد حله

Sent from my iphone5 using Tapatalk

نظر

• من این مشکل رو حل کردم ولی الان تو ایتونز گوشی مشکل ایجاد شده اصلا برنامه ای رو نمی یاره

نظر

• نوشته اصلی توسط دیاکو02 نمایش پست ها
                        من این مشکل رو حل کردم ولی الان تو ایتونز گوشی مشکل ایجاد شده اصلا برنامه ای رو نمی یاره
                        حتمالا از سرعت پایین باشه. بعدا مجدد تست کنید

نظر

• دوستان من یه راه حل موقتی واسه اونایی که ازشون کارت اعتباری میخواد پیدا کردم.

اول اینکه آی پی تونو به اون کشوری که اکانتتون واسه اونجاست تغییر بدین
                          بعد با آیتیونز به اون قسمتی که باید کارت اعتباری بدید برید.
                          روی مسترکارت کلیک کنید
                          توی صفه جدیدی که باز میشه دوباره به حالت none برگردونین.
                          در آخرم ذخیره کنید.
                          واسه من که جواب داد

نظر

صبر کنید ..
                          X