اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دیزییبل شدن اکانت ایتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط ka_zadeh نمایش پست ها
    این ترجمه نامه شما

mammal عزیز
    با تشکر از اینکه با قسمت پشتیبانی خریداران آیتیونز استور تماس گرفته اید. نام من جنینا است و من بیشتر از شما مشتاقم که به شما کمک کنم.
    من متوجه شدم که اکانت شما غیر فعال شده است.من میدانم که شما چقدر مشتاقید تا این مشکل برطرف شود.من از بابت ایت مشکل پیش آمده عذرخواهی میکنم.
    تا آنجا که به من مربوط میشود جهت فعال کردن اکانت شما , شما باید یک نسخه اسکن شده از رسید خرید یکی از موارد زیر را تهیه کنید :
    - شماره درخواست یکی ازخرید های شما
    - 4 شماره آخر کردیت کارت شما که از آن برای خرید از آیتیونز استور استفاده کرده اید
    - جواب دادن به سئوال های امنیتی

و ضمناً دو مورد نیز
    - روز تولدتان
    - آدرس خریدی که در اکانت شما موجود است
    - شماره تلفنی که در اکانت شما موجود است
    با تشکر از صبر و فهم شما. منتظر دریافت پاسخ از شما میباشیم
    با احترام
    پشتیبانی خریداران آیتیونز استور
    من روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 شب تا 6 صبح مشغول به کار هستم
    با تشکر از اینکه به من این فرصت را دادید که به شما کمک کنم
    آقا ببخشيد من هيچ كدام از اين چيزايي رو كه خواسته ندارم
    حالا چيكار بايد بكنم؟

نظر

شما به سلامتی باید یه اکانته جدید باز کنید و اینبار جواب سوالها و تاریخ تولد و غیره رو جایی یادداشت کنید.

نظر

سلام ، من وقتی میخوام برنامه با آیتونز دانلود کنم ازم سوال امنیتی میپرسه که یادم رفته . چکار باید انجام بدم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط iPhone-4 نمایش پست ها
          سلام ، من وقتی میخوام برنامه با آیتونز دانلود کنم ازم سوال امنیتی میپرسه که یادم رفته . چکار باید انجام بدم ؟
          با سلام و عرض ادب
          در اسرع وقت از طریق ایمیل خود سوالات امنیتی را ریست و آن ها را در یک مکان یادداشت کنید.با توجه به Disable شدن تعداد زیادی از اکانت های ایران داشتن پاسخ سوالات امنیتی فاکتوری حیاتی برای Recovery اکانت خود می باشد.
          موفق باشید

نظر

ممنون ، چطوری سوالات امنیتی رو ریست کنم؟

نظر

ممنون ، چطوری سوالات امنیتی رو ریست کنم؟
              سوال خوبی پرسیدید.
              پاسخ سوال تان را در پست قبلیم دادم و الان نیز مفصل تر توضیح می دهم.
              شما از طریق ایمیل می توانید بدون پاسخ دادن به سوالات امنیتی در http://appleid.apple.com وارد بخش Security اکانت خود شوید و سوالات امنیتی خود را تغییر دهید.
              سعی کنید در اسرع وقت این کار را انجام دهید به دلایلی که در پست قبلی گفتم.
              موفق باشید

نظر

سلام ، دوستان کسی نیست درست و حسابی توضیح بده این سوال امنیتی فراموش شده رو چطور میشه ریست کرد؟هرکاری میکنم نمیشه .

نظر

سلام من دیروز داشتم یه برنامه رو می خریدم که یک دفع با ارور please contact itunes support to complete this transaction مواجه شدم
                  واقعا رفته رو اعصابم می شه کمکم کنید مرسی

نظر

سلام به همه
                    من نزديك ٢سال پيش از طريق يكي از آموزش هاي ساخت id يه اكانت آمريكا ساختم الانم به راحتي دارم برنامه خريداري و نصب ميكنم يادمه يه سري سوالات رو الكي زدم آدرسم طبق اون آموزش وارد كردم
                    اما الان با سخت گيري هاي اپل و اين مشكلاتي كه دوستان گفتن احتمال بستن اكانتم هست چطوري ميشه درستش كنم ؟

نظر

با سلام لطفا کمکم کنید
                      از اپل آیدیم می خام دانلود کنم پیغام your apple id has been disabled را میده دو بار از ساپورت اپل پسوورد را ریست کردم
                      باز هم همون پیغام را میده 30 دلار هم پول دارم چه کار کنم میلی هم بابت این مشکل بهم نداده

نظر

نوشته اصلی توسط rezamaxi نمایش پست ها
                        با سلام لطفا کمکم کنید
                        از اپل آیدیم می خام دانلود کنم پیغام your apple id has been disabled را میده دو بار از ساپورت اپل پسوورد را ریست کردم
                        باز هم همون پیغام را میده 30 دلار هم پول دارم چه کار کنم میلی هم بابت این مشکل بهم نداده
                        با ساپورت اپل صحبت کنید
                        پست های قبلی رو هم مطالعه بفرمایید

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط rahas نمایش پست ها
                        سلام به همه
                        من نزديك ٢سال پيش از طريق يكي از آموزش هاي ساخت id يه اكانت آمريكا ساختم الانم به راحتي دارم برنامه خريداري و نصب ميكنم يادمه يه سري سوالات رو الكي زدم آدرسم طبق اون آموزش وارد كردم
                        اما الان با سخت گيري هاي اپل و اين مشكلاتي كه دوستان گفتن احتمال بستن اكانتم هست چطوري ميشه درستش كنم ؟
                        توی آیتونز review account رو توی itunes store همون گوشه هست وقتی وارد اکانت میشید
                        یا توی سایت زیر appleid.apple.com برید و توی قسمت آدرس از یه آدرس معتبر استفاده کنید از گوگل مپ میتونید راحت آدرس معتبر پیدا کنید

نظر

نوشته اصلی توسط hollyhorror نمایش پست ها
                          سلام من دیروز داشتم یه برنامه رو می خریدم که یک دفع با ارور please contact itunes support to complete this transaction مواجه شدم
                          واقعا رفته رو اعصابم می شه کمکم کنید مرسی
                          احتمالا مشکلات disable شدن اکانت هست شما با ساپورت اپل گفت و گو کنید

- - - - - - - - - -

سلام ، دوستان کسی نیست درست و حسابی توضیح بده این سوال امنیتی فراموش شده رو چطور میشه ریست کرد؟هرکاری میکنم نمیشه .
                          دوست عزیز شما باید قبلا ایمیل پشتیبانی داده باشید که بتونید از اون ایمیل ریست کنید

نظر

دوستان امروز اپل ايديم بن شده
                            الان هي ريست پسورد ميكنم ولي ايميلي واسم سند نميشه
                            تو حسابمم ١٠$ پول دارم

Sent from my iphone5 using Tapatalk

نظر

اين ارور رو دريافت ميكنم بعد كه ميزنم تا ايميل برام سند شه ميگه سند شده ولي به من ايميلي نميريسه
                              اي مسيج و فيس تايمم با اين اپل اي دي كار ميكنه

نظر

نوشته اصلی توسط Iphone :-) نمایش پست ها
                                دوستان امروز اپل ايديم بن شده
                                الان هي ريست پسورد ميكنم ولي ايميلي واسم سند نميشه
                                تو حسابمم ١٠$ پول دارم

با چیز p ان وصل شو بلافاصله واستون ارسال میشه.

نظر

صبر کنید ..
                                X