اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کسی iTunes Gift Card از سایتهای خارجی خریده ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کسی iTunes Gift Card از سایتهای خارجی خریده ؟

سلام

قصد دارم از سایتهای خارجی و با کارت اعتباری iTunes Gift Card تهیه کنم ، سایتهای زیادی هستن مثل
    کد:
    http://www.itunesgcard.com/blog/itunes-gift-card-buy-itunes-gift-card-online

http://jerrycards.com
    /

و ....

آیا تا حالا شما اینطوری خرید کردید که دیگه نیازی به خود کارت نباشه و کد رو آنلاین تحویل بده ؟

اگر سایت معتبری برای خرید مشناسید لطفا معرفی کنید

دوست عزيز بنده از اين گونه سايت ها اطلاعي ندارم ولي به راحتي ميتونيد از بچه هاي انجمن خريداري كنيد كه مطمئن تره؛)

نظر

نوشته اصلی توسط Hamedzm نمایش پست ها
      دوست عزيز بنده از اين گونه سايت ها اطلاعي ندارم ولي به راحتي ميتونيد از بچه هاي انجمن خريداري كنيد كه مطمئن تره؛)
      تاپیک موجود هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط hamedzm نمایش پست ها
        اگر ممکنه معرفی بفرمایید و بیشتر به این دلیل میخواستم از سایتهای خارجی خرید کنم که ارزون تر در بیاد.

نظر

نوشته اصلی توسط saeed6631 نمایش پست ها
          اگر ممکنه معرفی بفرمایید و بیشتر به این دلیل میخواستم از سایتهای خارجی خرید کنم که ارزون تر در بیاد.
          نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
          تاپیک موجود هست؟
          تاپيكش بود ولي الان نتونستم پيدا كنم.

ولي جناب hosseinyz
          گيفت كارت مي فروشند
          ویرایش توسط macali4 : https://i-phone.ir/forums/member/28066-macali4 در ساعت 12-03-2012, 05:26 PM

نظر

تاپيكش رو نتونستم پيدا كنم ولي
            با ايشون مكاتبه داشته باشيد

انجمن تخصصی آیفون - نمایش مشخصات: hosseinyz
            ویرایش توسط Hamed_zarei : https://i-phone.ir/forums/member/57142-hamed_zarei در ساعت 12-03-2012, 05:25 PM

نظر

ممنون از راهنماییتون

هیچ کس دیگه تجربه خرید از سایتهای خارجی رو نداره ؟

نظر

ممنون از راهنماییتون

هیچ کس دیگه تجربه خرید از سایتهای خارجی رو نداره ؟
                به نظرم از حسين آقا بخرين راحت ترهستين و درد سر كمتري هم داره

موفق باشيد.

نظر

من ۴ بار از جری کاردز خریدم

نظر

من خودم به شخصه سایت ها بسیار معروفی رو می شناسم که می تونی ازشون خرید کنی و آنلاین بهت می دن
                    ولی هموشن برای احراض هویت شما به شماره تماس داخل اکانتتون زنگ می زنند و وریفای می کنند خودتون و حسابتون رو و بعد براتون ارسال می کنند
                    اگر می تونید از پس این کار بربیای پست خصوصی بهم بده برات بفرستم

نظر

دوست عزیز شما که کارت اعتباری دارید دیگه چه احتیاجی به خریدن گیفت کارت برای خرید برنامه ، بازی و .. دارید؟ شما براحتی میتونید کارت اعتباریتون رو داخل اکانت آیتونزتون وارد کنید و باهاش هرچی که لازم دارید خریداری کنید.

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
                        دوست عزیز شما که کارت اعتباری دارید دیگه چه احتیاجی به خریدن گیفت کارت برای خرید برنامه ، بازی و .. دارید؟ شما براحتی میتونید کارت اعتباریتون رو داخل اکانت آیتونزتون وارد کنید و باهاش هرچی که لازم دارید خریداری کنید.
                        کارت اعتباری ندارم یکی از دوستانم یه ویزا کارت داره میخوام از طریق اون خرید کنم.

نظر

کارت اعتباری ندارم یکی از دوستانم یه ویزا کارت داره میخوام از طریق اون خرید کنم.
                          خوب اگر قصد خرید آیتونز گیفت کارت دارید. سایت های بسیاری در اینترنت با یک سرچ ساده در گوگل پیدا میکنید که کد را تحویل میدهند. این سایت ها چند مشکل و البته مزایایی هم دارند. مزیتش اینه که دیگه لازم نیست مثل من کسی رو در یکی از ایالات های آمریکا داشته باشید تا کارت رو براتون تهیه کنه. مشکلاتی نیز دارند که براتون میگم:
                          اول اینکه این سایت ها معمولا مثلا 10 دلار رو نمیدن 10 دلار! 10 دلاری رو 14 دلار میدن بر فرض. هزینه اکتیو کد دارند و .. در صورتیکه کارتی که از داخل کشور آمریکا خریداری میشوند این هزینه اضافی را در بر ندارند
                          مشکل دیگه ، این سایت ها را اپل تایید نمیکنه و اگر در سایت اپل بروید سایت هایی مثل ebay مورد قبول اپل هستند و در آینده اگر به مشکلی بر خوردید پیگیری میشه. ولی خوب ebay کارت هاش فیزیکیه و shipment داره که شاید به کار شما نیاد.

بعضا دیده شده که مشکلاتی از جمله قبلا ردیم شدن کد و یا در بعضی موارد بدلیل مشکلات دلاری موجب مسدود کردن حساب کاربری apple id مشتریهایشان را بهمراه داشته باشند. همین دلیل بود که بنده کارت هامو با اسکن میفروختم تا خریدار با خیال راحت و اطمینان کامل از فیزیکی بودن کارت خریدش رو انجام بده.
                          ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 12-03-2012, 06:38 PM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

سلام خسته نباشید...
                            چتوری میتونم ازتون خرید کنم؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
                              بعضا دیده شده که مشکلاتی از جمله قبلا ردیم شدن کد و یا در بعضی موارد بدلیل مشکلات دلاری موجب مسدود کردن حساب کاربری apple id مشتریهایشان را بهمراه داشته باشند. همین دلیل بود که بنده کارت هامو با اسکن میفروختم تا خریدار با خیال راحت و اطمینان کامل از فیزیکی بودن کارت خریدش رو انجام بده.
                              يعني چي اسكن ؟

نظر

صبر کنید ..
                              X