اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل ریستور به 5.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    دوستان من اینقدر بردم dfu و ...اینا بردم و ارور گرفتم که دستگاهم نیمسوز شده!
    دستگاه روشن میشه و با ایتونز sync هم میکنه ولی lcd خاموشه و روشن نمیشه!
    بعد ۵ دقیقه هم میره تو pwned dfu!!!!
    وای پس بگو بد بخت شدم دیگه.ولی مال من صفحش اون علامت dfu میاره پس فکر نکنم چیزیش شده باشه.

نظر

نوشته اصلی توسط iarashphone نمایش پست ها
      وای پس بگو بد بخت شدم دیگه.ولی مال من صفحش اون علامت dfu میاره پس فکر نکنم چیزیش شده باشه.
      3016 رو نمیدونم . اما اکثر ارور هایی که میگیرید مربوط به سخت افزارتون هست!

نظر

راستی شما از سلامت فایل فریمورتون اطمینان دارید ؟ اسم و حجمش رو بگید لطفا!

نظر

مطمینی 3016 میده؟؟
          3014 من دیدم ولی 3016؟؟!!!
          واسه ارور 14 باید دوباره کاستوم بسازی..کابل رو عوض کن..سیستم رو رستارت کن.
          ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 07-01-2012, 08:32 PM

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
            راستی شما از سلامت فایل فریمورتون اطمینان دارید ؟ اسم و حجمش رو بگید لطفا!
            بله.از همین سایت دانلود کردم.با ورژن های دیگه ای هم امتحان ردم نشد.اگه مشکل سخت افزاری داشته باشم چطور این همه مدت کار می کرد؟کابلمم ایراد نداره.چون فقط سینک میکردم نرم افزار گیم و ... میزدم.فکر نمی کنم از شخت افزار باشه.خلاصه دادم بیرون حلش کنن.گفت don panic فقط گفتم اگه با کاستوم ریستور کردین بهم بگین.

نظر

فایل هاست رو پاک کن.

نظر

سلام دادم بیرون واسم درست کردند فقط نمی دونم با کاستوم ریستور کرده یا با ارجینال.از کجا میشه فهمید؟ولی هرچیه واقعا عالیه.من تو ورژن های قبلی اصلا از اتاق وقتی میومدم بیرون وایرلس قطع میشد.الان تا آخر خونه هم آنتن دارم.در ضمن کدوم اپسینک مناسب با ورژن 5.0.1
                ویرایش توسط iarashphone : https://i-phone.ir/forums/member/46038-iarashphone در ساعت 10-01-2012, 12:44 AM

نظر

نوشته اصلی توسط iarashphone نمایش پست ها
                  سلام دادم بیرون واسم درست کردند فقط نمی دونم با کاستوم ریستور کرده یا با ارجینال.از کجا میشه فهمید؟ولی هرچیه واقعا عالیه.من تو ورژن های قبلی اصلا از اتاق وقتی میومدم بیرون وایرلس قطع میشد.الان تا آخر خونه هم آنتن دارم.در ضمن کدوم اپسینک مناسب با ورژن 5.0.1
                  appsync5 عزیز

نظر

سلام دوستان...من یه مشکلی برام پیش اومده و راه برگشتم ندارم.. لطفا یکی کمکم کنه... من ایفون ۴ دارم و میخواستم که به ۵.۱ ریستور کنم همه چی به خوبی

نظر

معذرت دستم خورد نصفه اومد... سلام دوستان...من یه مشکلی برام پیش اومده و راه برگشتم ندارم.. لطفا یکی کمکم کنه... من ایفون ۴ دارم و میخواستم که به ۵.۱ ریستور کنم همه چی به خوبی پیش رفت ولی منو بار گوشی تا نصف جلوتر نمیره به نظرتون مشکل از کجاست؟

نظر

سلام من آيپاد 4g دارم ميخواستم از 4.3.3 به 5.0.1 ريستور كنم.اول ارور 21 داد.آيپاد رو به DFU mode بردم.اين بار ارور 1600 داد!لطفا راهنمايي كنين

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                          appsync5 عزیز
                          از کجا میشه فهمید یارو با کاستوم ریستور کرده یا با ارجینال؟:d

نظر

در ضمن چرا من تیک sync contacts میزنم وقتی می خوام ایمیل انتخاب کنم گوگل یا یاهو نمیاره؟confidure هم میزنم هیچ نمیشه.

نظر

صبر کنید ..
                            X