اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل ریستور به 5.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل ریستور به 5.0.1

سلام.من از 4.3.3 به 5 رفتم بعد خوشم نیومد یعنی جیل نشد با کاستوم دوباره به 4.3.3 رفتم.الان میخوام به 5.0.1 برم اورو 21 میده.در ضمن الان هر کاررررری میکنم اصلا گوشی بالا نمیاد.با tiny با هرررر برنامه ای اصلا گوشی بالا نمیاد.حالا میخوام ریستور کنم به 5.0.1.کمکم کنین.تورو خدا موندم.ممنون

گوشی رو با ireb به dfu ببرید . اگه با pc کار میکنید از پورت های پشت pc استفاده کنید و آیتونز هم آخرین ورژن باشه و در هنگام ریستور برنامه های دیگه رو ببندید همچنین مراقب باشید اتصال اینترنت قطع نشه و یا مشکل سرعت نت نداشته باشید . آنتی ویروس و فایر وال هم آف کنید

و اگه ارور 3194 گرفتید فایل هاست رو با notepad ویرایش کنید

نظر

ارور 21 و 2005 میده باز
      ویرایش توسط iarashphone : https://i-phone.ir/forums/member/46038-iarashphone در ساعت 06-01-2012, 12:34 AM

نظر

کسی نیست کمکم کنه؟

نظر

واسه این دو ارور باید دقت کنید که 1 درست به dfu ببرید 2 اینکه از سخت افزارتون مطمئن باشید ( کابل اتصال ؛ پورت usb ، و کلا pc تون )

اگه واستون مقدوره یا ویندوز عوض کنید و یا از سیستم دیگه ای استفاده کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
            واسه این دو ارور باید دقت کنید که 1 درست به dfu ببرید 2 اینکه از سخت افزارتون مطمئن باشید ( کابل اتصال ؛ پورت usb ، و کلا pc تون )

اگه واستون مقدوره یا ویندوز عوض کنید و یا از سیستم دیگه ای استفاده کنید .
            الان دیگه اون ارور هارو نمیده.فقط و فقط بعد 1 ساعت ارور1601 میده.واقعا یعنی به ویندوز ربط داره؟

نظر

اصلا نمی شه کاری کرد که کلا از ریکاوری در بیاد.من با tiny با redsnow با ireb هر کاری بود کردم اصلا انگار نه انگار.می ترسم با این کارام بزنم بسوزونمش.امکانش هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط iarashphone نمایش پست ها
                الان دیگه اون ارور هارو نمیده.فقط و فقط بعد 1 ساعت ارور1601 میده.واقعا یعنی به ویندوز ربط داره؟
                والا امکانش خیلی زیاده منم مرتب با مشکل شما مواجه میشدم الان دیگه بخوام این کارو بکنم از مک استفاده میکنم.

نظر

نوشته اصلی توسط saeidjan نمایش پست ها
                  والا امکانش خیلی زیاده منم مرتب با مشکل شما مواجه میشدم الان دیگه بخوام این کارو بکنم از مک استفاده میکنم.
                  شرمنده منظورتون نفهمیدم.مک یعنی با ویندوز نمیشه؟کلا میشه بگین چیکار کنم من؟تورو خدا موندم

نظر

اصلا نمی شه کاری کرد که کلا از ریکاوری در بیاد.من با tiny با redsnow با ireb هر کاری بود کردم اصلا انگار نه انگار.می ترسم با این کارام بزنم بسوزونمش.امکانش هست؟
                    نه نترسید نمی سوزه.
                    ساده ترین راه اینه که بدون استفاده از نرم افزار گوشی رو به dfu ببرید.
                    چطور؟ همان حالت ریکاوری دکمه پاور رو ۲ ثانیه نگه دارید و بعد بدون رهاکردن دکمه پاور دکمه هوم رو با هم ۱۰ ثانیه نگه دارید. بعد پاور رو رها کنید و بدون اینکه دستتون رو از روی دکمه هوم وردارید ۱۵ ثانیه ادامه بدید. نکته اینکه حتما کابل گوشی به کامپیوتر و آیفون متصل باشه.
                    بعد این حالت، اگه هوم و پاور رو باهم بگیرید و رها نکنیدتا آیفون ریستارت بشه

نظر

شرمنده منظورتون نفهمیدم.مک یعنی با ویندوز نمیشه؟کلا میشه بگین چیکار کنم من؟تورو خدا موندم
                      من با مک که دارم اینکارو کردم شما اگه سیستم و یا لپ تاپ دیگه ای دارید روی اونم یه تست بزنید

نظر

نوشته اصلی توسط saeidjan نمایش پست ها
                        نه نترسید نمی سوزه.
                        ساده ترین راه اینه که بدون استفاده از نرم افزار گوشی رو به dfu ببرید.
                        چطور؟ همان حالت ریکاوری دکمه پاور رو ۲ ثانیه نگه دارید و بعد بدون رهاکردن دکمه پاور دکمه هوم رو با هم ۱۰ ثانیه نگه دارید. بعد پاور رو رها کنید و بدون اینکه دستتون رو از روی دکمه هوم وردارید ۱۵ ثانیه ادامه بدید. نکته اینکه حتما کابل گوشی به کامپیوتر و آیفون متصل باشه.
                        بعد این حالت، اگه هوم و پاور رو باهم بگیرید و رها نکنیدتا آیفون ریستارت بشه
                        اون حالت میدونم.اصلا دیگه صفحه من black.

نظر

الان دیگه جوری شده که وقتی آیتونز باز میکنم خودش میگه در خالت dfu هستین.ولی صفحه من black.امکان داره با اون برنامه هایی که کار میکنم ورژن پایینی باشه؟tiny ireb redsnow?یعنی واسه اون اینجوری میشه؟وقتی tiny باز میکنم دیگه هیچ دیوایز نشون نمیده.
                          هرکاررری میکنم از dfu نمیاد بیرون
                          ویرایش توسط iarashphone : https://i-phone.ir/forums/member/46038-iarashphone در ساعت 06-01-2012, 02:15 AM

نظر

یه چیز جالب.وقتی خودم به dfu میبرو (عکس حالت dfu میاد) ارور 21 میده.وقتی با ireb یا redsnow میرم dfu (صفحه black) بهد نیم ساعت ارور 1601

نظر

یه چیز جالب.وقتی خودم به dfu میبرو (عکس حالت dfu میاد) ارور 21 میده.وقتی با ireb یا redsnow میرم dfu (صفحه black) بهد نیم ساعت ارور 1601
                              روی کامپوتر فعلی دوتا کار انجام بدید اگه جواب نگرفتید با یه سیستم دیگه امتحان کنید
                              اول جای یو اس بی رو عوض کنید و از پورت های پشت کامپیوتر استفاده کنید. نرم افزار آنتی ویروس با فایروال رو اگه موجود دارید، غیر فعال کنید

نظر

صبر کنید ..
                              X