اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

وارد نشدن به آیتونز استور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• وارد نشدن به آیتونز استور

دوستان من یه مک بوک پرو دارم که روش ویندوز دارم.با آیتونز ویندوزم نمیتونم وارد آیتونز استور بشم ولی با مک هیچ مشکلی ندارم یعنی اینکه وقتی روش کلیک میکنم خط شروع میکنه به پر شدن یه دفعه قطع میشه هیچ پیغامی هم نمیده و وارد آیتونز استور نمیشه.در ضمن هم آیتونز رو پاک کردم وآخرین ورژن رو نصب کردم هم اکانتم اتورایزه. به نظرتون مشکل از کجاست؟

منم همین مشکلو دارم البته بماند که چند وقت پیش رو ی ویندوز xp که تازه ویروسی بود آیتیونز رو آپگرید کردم هیچ مشکلی نداشت..

خلاصه....
    ی دوستی تو تاپیکی گفته بود runtime ها رو کامل کرده مشکلش حل شده من که dvd هام دستم نیس الان حالا شما میخای تست کن ببین جواب میگیری
    در غیر این صورت میگن باید ویندوز رو دوباره نصب کرد

نظر

آقا منم امروز ویندوزم رو عوض کردم و آیتیونز جدید نصب کردم.منم با اکانتم که وارد میشم وارد آیتیونز استور نمیتونم بشم و خطه نصفه پر میشه و تا آخر نمیره بعد قطع میشه و وارد نمیشه؟برای منم امروز همین مشکل پیش اومده.اول فکر کردم مشکل منه حالا میبینم که مشکل بقیه هم هست.جریان چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
        آقا منم امروز ویندوزم رو عوض کردم و آیتیونز جدید نصب کردم.منم با اکانتم که وارد میشم وارد آیتیونز استور نمیتونم بشم و خطه نصفه پر میشه و تا آخر نمیره بعد قطع میشه و وارد نمیشه؟برای منم امروز همین مشکل پیش اومده.اول فکر کردم مشکل منه حالا میبینم که مشکل بقیه هم هست.جریان چیه؟
        http://www.i-phone.ir/forums/thread56095.html

نظر

صبر کنید ..
        X