اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل اساسی در انتخاب کشور در اکانت ایتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل اساسی در انتخاب کشور در اکانت ایتونز

وقتی داشتم اکانت رایگان میساختم تو ایتونز اشتباهی کشور پاکستان انتخاب کردم.فکر می کردم زیاد مهم نیست اما الان یه معضل شده.رفتم تو تنظیمات ایتونز که کشور عوض کنم اما شماره مستر کارت یا کریدیت کارت می خواد.نتونستم تغییر بدم.چیکار کنم؟؟؟ راهی هست یا اینکه یه اکانت دیگه بسازم؟؟؟

من هم 2 سال پیش همین بلا سرم اومد و از پسش بر نیومدم.
    دست اخر چون ایمیلم واسم مهم بود و میخواستم حتما" اون ایمیل apple id من باشه،
    اومدم تو تنضیمات apple id ایمیلم رو عوض کردم به یک ایمیل دیگه. بعد با ایمیل اولم یک apple id جدید ساختم و دوباره همه ی برنامه هایی رو که میخواستم با apple id جدیدم دانلود کردم.
    البته اینجوری برنامه هایی که قبلا" خریدی سوخت میشن، ولی اگه فقط از برنامه های free استفاده کردی که موردی نیست..

نظر

من هم 2 سال پیش همین بلا سرم اومد و از پسش بر نیومدم.
      دست اخر چون ایمیلم واسم مهم بود و میخواستم حتما" اون ایمیل apple id من باشه،
      اومدم تو تنضیمات apple id ایمیلم رو عوض کردم به یک ایمیل دیگه. بعد با ایمیل اولم یک apple id جدید ساختم و دوباره همه ی برنامه هایی رو که میخواستم با apple id جدیدم دانلود کردم.
      البته اینجوری برنامه هایی که قبلا" خریدی سوخت میشن، ولی اگه فقط از برنامه های free استفاده کردی که موردی نیست..

نظر

صبر کنید ..
      X