اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید با paypal از دبی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید با paypal از دبی

سلام دوستان
    من ایران هستم و اکانت آیتونزم هم آدرس آمریکا داره...

آیا کسی هست من رو در این زمینه روشن کنه؟

آیا می شه که دوست من که ساکن دبی هست با اکانت paypal خودش که طبعا آدرس ها همه مال امارات هست بره تو اکامن آیتونز من و واسه آپ بخره ...و طبعا این خرید در اکانت آیتونز من ثبت می شه و من اینجا تو ایران فقط می رم دانلودش می کنم...! راستش با یک برنامه مجانی که تست کردم جواب داد ...دوستم اونجا خرید من که رفتم تو آیتونزم رو اون برنامه زده بود download که یعنی من صاحب این برنامه شدم ولی ابهام من در آدرس ها ست..آدرس دوست من امارات و به طبع paypal و حساب بانکیش..آیا آیتونز گیر نمی ده که شما ساکن آمریکا بودی که الان ساکن اماراتی؟! یا یه همچی چیزی؟

ممنون

نه دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد

نظر

ممنون اصلا اين كار از خريد گيفت كارت ارزون تر واسم در مي ياد?

در ضمن دوست با اكانت ايتونز من مي خواد بهره ها.......

نظر

به نظر من یه گیفت کارت از همین سایت بخر به قیمت مناسب خودت با خیال راحت هرچی میخوای بخر. حالا به دوستت بگی، اپل ایدیتم که باید بهش بدی اون بخره به تو بگه تو بری دانلود کنی.:cool:من که فکر نمیکنم ارزش داشته باشه یا قیمتش فرقی بکنه.

نظر

بستگی داره که دوستتون چطوری حساب کنه که به صرفه باشه یا نه
          اما من یه بار با paypal کانادا خواستم اکانت us رو اکتیو کنم
          paypal ارور داد

نظر

خوب دوستم که نیست..برادرم هست و خوب اینگار که خودم دارم انجام می دم...! حالا یکی این وسط
            گفت مشکل نداره یکی می گه ماله کانادا با آمریکا نساخت!!! حالا چه برسه به امارات! ما این وسط همچنان بلا تکلیف ماندیم

نظر

صبر کنید ..
            X