اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سؤالات مربوط به گیفت کارت و طریقه خرید از آیتیونز

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط ashkanpro نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

من apple id برای کشور آمریکاست ولی یکی از دوستان گیفت کارت 25$ کانادا واسم آورده که من نمی تونم ازش استفاده کنم ! اگه تمایل دارید من می تونم به شما بفروشمش که هم کاره شما راه بیفته هم من . برای هماهنگی بیشتر می تونید به adk_club@yahoo.com میل بزنید یا اینجا پیام خصوصی بزارید ...

ممنون
    سلام دوست عزیز قبل از پیام شما گرفته بودم گیفت کارت کانادا رو

نظر

دوستان من دوتا برنامه یه دلاری میخوام. استور امریکا هستم کسی میتونه زحمت بکشه برام گیفتشون کنه پول بریزم بحسابش؟
      نمیخوام فعلا گیف کارت بخرم

نظر

من اکانتمو به خاطره ای پی وی پی ان تغییر دادم به انگلستان
        حالا اگه بخوام گیفت کارت بگیرم حتما باید انگلیس باشه؟ نمی تونم گیفت کارتای امریکارو استفاده کنم؟

نظر

سلام من گیفت کارتم مال استرالیاست. الان می*خوام Mountain Lion osx بگیرم گیر ۵ دلارم. از گیفت کارتهای داخل ایران هم چون مال آمریکاست نمی*تونم استفاده کنم. چاره چیه؟
          مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط ali4 نمایش پست ها
            دوستان من دوتا برنامه یه دلاری میخوام. استور امریکا هستم کسی میتونه زحمت بکشه برام گیفتشون کنه پول بریزم بحسابش؟
            نمیخوام فعلا گیف کارت بخرم
            سلام دوست عزيز
            اگه هنوز نياز داريند بهم پيام بديند

نظر

سلام دوستان
              من 3 تا موزیک خریداری کردم از آیتوز و در حال دانلود شدن بود که یه مشکل پیش اومد وآیتونز بسته شد. وقتی آیتونز رو باز کردم برای دانلود مجدد به جای دانلود prochesنوشته .من چه جوری میتونم برنامه رو دوباره دانلود کنم پولش رو هم از اکانتم کم کرده.

نظر

سلام اقا من اکانت free ساختم الان میخام با گیفت کارت خرید کنم ولی redeem که کد گیفت رو میزنم از کشور ارور میگیره
                کمک

نظر

نوشته اصلی توسط arashjalili نمایش پست ها
                  سلام اقا من اکانت free ساختم الان میخام با گیفت کارت خرید کنم ولی redeem که کد گیفت رو میزنم از کشور ارور میگیره
                  کمک
                  چه اروری میده؟
                  کشور اکانت و گیفتت با هم یکیه؟

نظر

روی کارت اسم کشور گیفت کارت رو هم زده ؟
                    یکی برام تلفنی خوند
                    اکانتم رو کشور کوالالامپور زدم...

نظر

• نوشته اصلی توسط arashjalili نمایش پست ها
                      روی کارت اسم کشور گیفت کارت رو هم زده ؟
                      یکی برام تلفنی خوند
                      اکانتم رو کشور کوالالامپور زدم...
                      از طرف بپرس گیفت کارت چه کشوریه؟
                      معمولا آمریکاست ....
                      کشور خودت رو داخل اکانتت از کوالالامپور به آمریکا تغیر بده....
                      در آخر reedom کن....

نظر

• مررررررررررررررررررررررررررررررررررسی

نظر

• نوشته اصلی توسط arashjalili نمایش پست ها
                          مررررررررررررررررررررررررررررررررررسی
                          میتونین به جای اسپم از دکمه سپاس زیر کامنت استفاده کنید....

نظر

• سلام
                            من یه ایفون 5 دارم با توجه به اینکه هک نشده :d میخوام پولی بگیرم
                            1.حالا به نظرتون پولی بگیرم درسته یا از این اکانت های برنامه نویس ها؟
                            2.بعدش گیفت کارت باید بگیرم یا مستر کارت برای اکانت ؟
                            3.نحوه ساخت ایدی مهمه؟
                            4.قیمت گیفت کارت ها چنده؟ از کجا میشه مطمیین اینترنتی خرید

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehrdad092000 نمایش پست ها
                              سلام
                              من یه ایفون 5 دارم با توجه به اینکه هک نشده :d میخوام پولی بگیرم
                              1.حالا به نظرتون پولی بگیرم درسته یا از این اکانت های برنامه نویس ها؟
                              2.بعدش گیفت کارت باید بگیرم یا مستر کارت برای اکانت ؟
                              3.نحوه ساخت ایدی مهمه؟
                              4.قیمت گیفت کارت ها چنده؟ از کجا میشه مطمیین اینترنتی خرید
                              با سلام
                              پولی بگیری بهتره....
                              البته اکانت برنامه نویسام بد نیست ولی برنامه ها محدودیت یم ساله دارن...
                              ولی اگه پولی با گیفت بخری برنامه ای رو تا آخرعمر هرچی آپدیت و ... بیاد چون برنامه به اسمت ثبت شده میتونی همه آپدیت ها و ... رو رایگان بگیری و دردسر هم نداره....
                              2) هر جفتش میشه ....
                              با هرکدوم که راحت تری اگه مستر یا ویزا کارت داری که با همون بخر اگه نداری میتونی گیفت کارت های خود اپل
                              که تقسیم بندیش به شکل 10$ و 20$ و 25$ و 50$ و 100$ روی بیاری و بخری و استفاده کنی....
                              3)آیدی فرقی نمیکنه نحوه ساختش ولی سعی کن آمریکا باشه ....
                              چون گیفت هایی که تو ایران هست آمریکا هستن کشورشون....
                              اگه مشکلی داشتی به این تاپیک سر بزن
                              مشكلات و مسائل پيرامون ساختن اكانت آي تونز !
                              4

)حسین آقا قیمتاش خیلی خوبه برو به تاپیکش و ازش کمک بگیر برای خرید گیفتت....
                              فروش گیفت کارت آیتیونز

نظر

• ممنون دوست عزیز
                                اکانت ساختم
                                بعدا هم میشه ایدیت کرد اکانتو مشکلی پیش نمیاد از نظر گیفت کارن محل ها عوض بشه

نظر

صبر کنید ..
                                X