اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سؤالات مربوط به گیفت کارت و طریقه خرید از آیتیونز

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام دوستان
    برادرم از حساب گیفت خودش یکسری برنامه گرفته و من هم اونارو با اکانت واسه خودم دانلود کردم
    اگه بخوام برنامه هارو با اکانت خودم مچ کنم باید چیکار کنم؟
    اینکار عملی هست؟

Sent from my iPod touch 4g ios 5.0.1 using Tapatalk

نظر

سلام
      برای خرید های داخل برنامه ها (in app purchase ) میشه از گیفت کارت استفاده کرد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط arash101010 نمایش پست ها
        سلام
        برای خرید های داخل برنامه ها (in app purchase ) میشه از گیفت کارت استفاده کرد ؟
        بله

نظر

سلام میخواستم ببینم خود انجمن بخشیو داره که بشه گیفت کارت خریداری کرد؟به بقیه ی سایتها نمیشه اطمینان کرد !

نظر

نوشته اصلی توسط سارا20000 نمایش پست ها
            سلام میخواستم ببینم خود انجمن بخشیو داره که بشه گیفت کارت خریداری کرد؟به بقیه ی سایتها نمیشه اطمینان کرد !
            خیر ! انجمن این کار رو نمیکنه ولی اگر کاربری گیفت کارت داشته باشه برای فروش میزاره ، البته فیزیکی !

نظر

نوشته اصلی توسط mr.id نمایش پست ها
              خیر ! انجمن این کار رو نمیکنه ولی اگر کاربری گیفت کارت داشته باشه برای فروش میزاره ، البته فیزیکی !
              سایت معتبری میشناسید واس خرید؟

نظر

نوشته اصلی توسط سارا20000 نمایش پست ها
                سایت معتبری میشناسید واس خرید؟
                در دنیای مجازی به هیچ جا نمیشه اول اعتماد کرد ،اول باید ریسک کنید و بعد اعتماد !

نظر

سلام من گيفت كارت رو وارد كردم ولي وقتي ميخوام برنامه بخرم وارد acoont setting ميشه نميدونم اونجا بايد چكار كنم؟يه قسمت نوشته مستر كارت.ويزا و چيزاي ديگه و يه قسمت ديگه اسمم و آدرس و زيپ كد و چيزاي ديگست لطفا كمك كنيد ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
                    سلام من گيفت كارت رو وارد كردم ولي وقتي ميخوام برنامه بخرم وارد acoont setting ميشه نميدونم اونجا بايد چكار كنم؟يه قسمت نوشته مستر كارت.ويزا و چيزاي ديگه و يه قسمت ديگه اسمم و آدرس و زيپ كد و چيزاي ديگست لطفا كمك كنيد ممنون
                    اگه قسمت آدرس و مشخصات رو قبلا پر كرديد ، فقط قسمتى كه ويزا كارت و غيره توشه رو رو (none) بزاريد و دكمه داون رو بزنيد ، اگر هم قسمت آدرس خاليه بايد يه آدرس معتبر از تو يلوپيج همون كشور پيدا و اونجا وارد كنيد ، مثلا اگه اكانتتون مال امريكاست يه آدرس تو همونجا ،

✳Send From ipad (Tapatalk)

نظر

ایبساپی

سلام
                      من از این فروشگاه تا به حال 2 بار کارت هدیه آیتونز خرید کردم و هیچ مشکلی نداشتم. اطلاعات کارت رو هم آنا بهت ایمیل میزنه و روی صفحه هم نشون میده. ساپورت هم داره. پرداخت آنلاین هم داره. درست حسابی و قابل اطمینان به نظر میرسه. پرداخت با پرداخت امن پاسارگاد رو هم داره. آدرسش : نمایش محصولات | فروشگاه محصولات دیجیتال ایبساپی | کارت آیتیونز، کارت آمازون، ویزا کارت، کارت کش یو |

نظر

آلترناتیو

سلام

من به تازگی با سایت ibsapay.com آشنا شدم که خیلی خوب و دقیق توضیح می*ده که چجوری باید آیتونز رو بخریم. قیمتش رو هم مقایسه کردم نسبتا بهتر هست. البته از سایت فروشگاه اینترنتی iGift 24 - فروشگاه اینترنتی iGift24 خرید کردم که متاسفانه خیلی خوب جواب نمی*دن. game-ir.com ظاهرا کارت*های آیتونز می*فروشه که تجربه خرید ازش ندارم.

یک مسئله*ای که هست امنیت پرداخت هستش. رسم هست که فروشگاه*های اینترنتی برای اطمینان خاطر مشتریان، ضمانت*هایی را به بازدیدکنندگان بدهند. من فقط در سایت ایبساپی دیدم که لوگوی "پرداخت امن پاسارگاد" رو در صفحه خودش درج کرده و این یعنی از نظر امنیت پرداخت سطح بهتری داره

نظر

اعتماد در خرید

سلام
                          من به تازگی یه آیفون 4s خریدم که خیلی دوست دارم با گیفت کارت روش برنامه های اورجینال بریزم مثلا یه چیزهایی مثل camera+ که خیلی برنامه توپییه.
                          این سایتی که شما معرفی کردین سایت خوبی به نظر میرسه، مشکلی که من دارم اینه که چه جوری باید بهشون اعتماد کنم؟
                          البته دیدم تو سایتشون از پرداخت امن پاسارگاد هم استفاده میکنن که اون طوری که من اینجا دیدم تو لیست فروشگاه های پرداخت امن پاسارگاد هم هستن.
                          کسی از دوستان تا حالا ازشون خرید کرده؟ اگه خرید کرده بگین که چه جوریه و به نظرتون چه جور امکاناتی داره؟
                          تو سایتشون گفتن که بلافاصله کد رو تحویل میدن، واقعا اینطوریه؟

نظر

میشه بهش اعتماد کرد

سلام
                            آره، قابل اعتمادن. من ازشون خرید کردم. یک بارم بعد از خرید بهشون زنگ زدم یه سوال بپرسیدم که جوابم رو دادن. به تازگی قیمتاشون رو هم پایین آوردن.

نظر

من از igift خريدم و دارم استفاده ميكنم . دقيقا بعد از پرداخت هم بهت نشون ميده هم اس ام اس ميكنه و هم به ايميلت ميفرسته

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

فروشگاه گیف کارت

ممنون دوستان
                                به خاطر پرداخت امن پاسارگاد من از ایبساپی خرید کردم و همون موقع کد آیتونز رو بهم داد.
                                توی پرداخت امن پاسارگاد خوندم که نوشته اگه فروشگاه کالا رو نده میتونم پولم رو پس بگیرم با این وجود همون موقع که پرداخت رو انجام دادم ایبساپی کد کالا رو بهم داد و به ایمیل هم فرستادش.
                                به نظرم خیلی سرراست بود همه چیز
                                منم زدم تو گوشیم و camera+ رو خریدم.
                                خیلی حال میده

نظر

صبر کنید ..
                                X