اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سؤالات مربوط به گیفت کارت و طریقه خرید از آیتیونز

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با استفاده از گوگل مپز ادرس يه رستوران در امريكا رو بديد

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed_1989 نمایش پست ها
      الان من داشتم سرچ می کردم مثل اینکه صحیح بودن آدرس و تلفن مهم هست و اپل آدرس ها رو چک میکنه و اگه اشتباه باشه اکانت رو بن می کنه.
      الان من آدرس و تلفن درست رو از کجا می تونم به دست بیارم.؟ و وارد اکانت بکنم.

با تشکر
      دوست عزيز اگه اپل ايديتون درست كردين و دارين ازش استفاده ميكنين و زياد singin و sing out نميكنيد ايرادي پيدا نمكنه اگرم خود اپل كه هر چند وقت يكبار ايديتونو داتورايز ميكنه. اگه security question و جواباتونو بدونيد به راحتي اتورايز مكنين، اگر با اين موارد مشكل دارين و مي خواين خيالتون راحت باشه يه اپل ايدي جديد بسازين و ادرسو zip cod و ميتونين از googel map پيدا كنيد فقط توجه داشته باشين ادرس همون كشوريو بدين كه اپل ايديتنو ساختين
      ویرایش توسط em3gs : https://i-phone.ir/forums/member/25550-em3gs در ساعت 20-12-2013, 06:11 PM

نظر

• دوستان من سایت رو خیلی گشتم ولی جواب دقیقی برای سوالم پیدا نکردم.

اپل آی دی من با آدرس آمریکا ساخته شده. اگر گیفت کارد آمریکا بگیرم ولی با آی پی یه کشور دیگه (به جز ایران) به اپ استور وصل شم مشکلی پیش میاد؟ حتماً لزومی داره که آی پی برای آمریکا باشه همیشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mahshadn نمایش پست ها
          دوستان من سایت رو خیلی گشتم ولی جواب دقیقی برای سوالم پیدا نکردم.

اپل آی دی من با آدرس آمریکا ساخته شده. اگر گیفت کارد آمریکا بگیرم ولی با آی پی یه کشور دیگه (به جز ایران) به اپ استور وصل شم مشکلی پیش میاد؟ حتماً لزومی داره که آی پی برای آمریکا باشه همیشه؟
          هیچی نمیشه … آی پی ایران هم مشکلی نداره

نظر

• سلام
            دوستان یک سوال داشتم .. من اپل آیدی رو که ساختم آدرس رو کشور انگلستان دادم چون آی پی هیلتر شکنم مال uk بود حالا اگه بخوام گیفت کارت بگیرم حتما باید مال انگلستان باشه ؟ از کجا پیدا کنم ؟

نظر

• سلام.
              من از داخل برنامه clash of clan جم خریدم ولی هیچ جمی بهم نداد که هیچ پولم هم کم شد..!!
              با خوندن این تاپیک فهمیدم که باید برنامه های هک cydia و پاک کنم. ولی چیکار کنم که پولم برگرده تا بتونم دوباره خریدم و انجام بدم..!!؟
              ممنون میشم از دوستان راهنماییم کنند..!!

نظر

• کسی از دوستان نمیتونه من و راهنمایی کنه..!!؟ ۱۰ دلارم پرید...!!!
                از تو ایتونز هم report کردم ولی هیچی نشد..!!!

نظر

• اون که پریده دیگه بر نمیگرده

نظر

• نوشته اصلی توسط pakquantum نمایش پست ها
                    اون که پریده دیگه بر نمیگرده
                    منم نمیخوام که برگرده. فقط چیکار کنم که جم و بهم بده..!!؟ آخه برام ایمیل هم کرده که شما جم خریدید ولی برای من هیچی نیومده..!!!

نظر

• سلام
                      من گیفت کارت خریدم و روی اکانت زدم اوکی شد حالا میخوام تو یه بازی باهاش خرید کنم میگه این اکانت تو استور امریکا نیست و باید به استور چین سوییچ کنی
                      کسی میدونه چیکار باید کنم؟

نظر

• دوست عزیز ادرس اکانت شما و اپل ایدی شما برای کدوم کشور هست
                        شما از همون استور میتونید خرید کنید
                        برای این کار اپل ایدی رو از داخل ستینگ ساین اوت کنید و دوباره وارد بشید

نظر

• نوشته اصلی توسط smash نمایش پست ها
                          منم نمیخوام که برگرده. فقط چیکار کنم که جم و بهم بده..!!؟ آخه برام ایمیل هم کرده که شما جم خریدید ولی برای من هیچی نیومده..!!!
                          از داخل برنامه ببین میتونی ریستور پورچیوس کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط pakquantum نمایش پست ها
                            از داخل برنامه ببین میتونی ریستور پورچیوس کنید
                            تو برنامه clash of clan من این گزینه و پیدا نکردم میشه راهنمایی کنید !!؟
                            اصلا راهی هست که خریدم و پس بدم !!!؟
                            ویرایش توسط smash : https://i-phone.ir/forums/member/66-smash در ساعت 25-04-2014, 01:33 PM

نظر

• یعنی تو انجمن به این بزرگی هیچ کدوم از مدیران جواب سوال من و نمیتونه بده..!!؟ ( ۴ روز گذشت..!)

نظر

• نوشته اصلی توسط smash نمایش پست ها

منم اين مشكل رو داشتم
                                از توي ستينگ بازي كانتكت رو پيدا كن براشون ميل بزن يه لينك ميده از سايت اپل ميري تو ميتوني با اوپراتور اپل چت كني و ازت شماره فاكتوري كه برات ميل شده رو ميخواد بهش ميدي و ميگه تا ٤٨ ساعت پولت دوباره بر ميگرده تو اپل ايديت
                                ویرایش توسط akon : https://i-phone.ir/forums/member/11238-akon در ساعت 26-04-2014, 03:49 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X