اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سؤالات مربوط به گیفت کارت و طریقه خرید از آیتیونز

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اگه با اکانت جدید کانادام بازی یا نرم افزار بخرم بعد میتونم اونها رو به اکانت آمریکا انتقال بدم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mostafajoon نمایش پست ها
      اگه با اکانت جدید کانادام بازی یا نرم افزار بخرم بعد میتونم اونها رو به اکانت آمریکا انتقال بدم؟
      نمیتونی منتقل کنی ولی همون آی دی رو به شرطی که ۰ دلار بالانس داشته باشه میتونی change country کنی به کشور آمریکا و اکانتت آمریکا میشه .
      اگر بالانست صفر نیست باید ایمیل بزنی بخش مدیریت اکانت اپل تا با درخواست و اجازه خودت برات صفرش کنند
      ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 10-06-2013, 12:57 PM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

• من اپل ای دیم مال امریکاست 10 ذلار هم توش هست میخام تو بازی Clash Of Clans جم بخرم
        موقع خرید اررور Your purchase could not be completed میده
        با چیز پیز شکن هم نمیشه با h تی تی پی S آمریکا تست کردم نشده
        آدرس هم تغییر دادم نشده
        Sign Out Sing in هم کردم نشده
        اوتورایز دی اوتورایز هم کردم نشده
        اگر تنها راهش مکاتبه با Apple هست لطفا متن مکاتبه و link جایی که باید مکاتبه کنم رو برام پیام خصوصی کنید چون زبان انگلیسیم ضعیف هستش
        با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط lvlajicl
          چرا کسی جواب منو نمیده؟
          دوست گرامی شما 3 جا سوال رو مطرح کردید !
          میشه اسپم!

دوستان ببینن بلد باشن جواب میدن!
          لطفا صبور باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط lvlajicl نمایش پست ها
            من اپل ای دیم مال امریکاست 10 ذلار هم توش هست میخام تو بازی Clash Of Clans جم بخرم
            موقع خرید اررور Your purchase could not be completed میده
            با چیز پیز شکن هم نمیشه با h تی تی پی S آمریکا تست کردم نشده
            آدرس هم تغییر دادم نشده
            Sign Out Sing in هم کردم نشده
            اوتورایز دی اوتورایز هم کردم نشده
            اگر تنها راهش مکاتبه با Apple هست لطفا متن مکاتبه و link جایی که باید مکاتبه کنم رو برام پیام خصوصی کنید چون زبان انگلیسیم ضعیف هستش
            با تشکر
            شما با ۱۰$ برو یه چیزی بخر، ببینیم که اکانتتون مشکل داره یا نه؟
            خرید بدون سنگ شکن هم بلامانع هست، بدون تغییر ip
            شما یه خریدبکن ببینیم که بازم پیغام میده

نظر

• 10$ رو نیاز دارم آخه
              10$ ری که تو اکانت من هست میتونم تا تهش خرید کنم؟
              مثلا اگر یه App 0.99$ بخرم مالیات بهش نمیخوره؟همون 0.99 سنت رو هم میکنه؟
              آدرسم ماله کالیفرنیاست

نظر

• مالیات که حتماً بهش میخوره
                چاره دیگه ای داری؟

نظر

• نوشته اصلی توسط lvlajicl نمایش پست ها
                  10$ رو نیاز دارم آخه
                  10$ ری که تو اکانت من هست میتونم تا تهش خرید کنم؟
                  مثلا اگر یه App 0.99$ بخرم مالیات بهش نمیخوره؟همون 0.99 سنت رو هم میکنه؟
                  آدرسم ماله کالیفرنیاست
                  دوست عزیز شما احتمالاً جیلبرک هستی و توییک iapfree و یا iapcracker رو داری برو پاک کن درست میشه...

نظر

• رو چنذ تا دوایس بدون جیلبرک هم تست کردم اما بازم نشد
                    ماله اپل ایدیم هست مشکل کسی راه حلی بلد نیست؟

نظر

• میشه از اکانت و برنامه های خریداری شده داخلش که قبلا داشتم و روی ایفون استفاده میکردم برای ایپد یا ایفون دوم خودم استفاده کنم؟
                      یعنی استفاده از یک اپل ایدی و برنامه هایش همزمان روی سه وستگاه ایدیوایس

نظر

• نوشته اصلی توسط finepix نمایش پست ها
                        میشه از اکانت و برنامه های خریداری شده داخلش که قبلا داشتم و روی ایفون استفاده میکردم برای ایپد یا ایفون دوم خودم استفاده کنم؟
                        یعنی استفاده از یک اپل ایدی و برنامه هایش همزمان روی سه وستگاه ایدیوایس
                        شما رو بي نهايت دي وايس ميتونيد دوست عزيز

نظر

• با عرض سلام خدمت اساتید محترم و زحمتکش
                          من یه گیفت کارت 10 $ خریدم و وارد اپل ایدیم کردم که الان داخل Apple ID هست
                          Apple ID من متعلق به کشور امریکاست
                          ادرسی هم که توی Paymentinfo وارد کردم متعلق به Nevada Lasvegas هست
                          بنده میخام توی بازی Clash Of Clans خرید جم کنم
                          ارور your purchase could not be completed دریافت میکنم که میگه با اپل مکاتبه کن
                          من با H تی تی پی اس Nevada Lasvegas توی Paymentinfo گزینه رو روی None قرار دادم و Done کردم بدون ارور اون قسمت رد شد بعد که میخام جم رو بخرم باز هم ارور your purchase could not be completed رو میده
                          روی چندین دستگاه هم چک کردم متاسفانه مشکل از اپل ای دی هست
                          با اپل هم مکاتبه کردم (نمیدونم جایی که مشکلم رو نوشتم درست بود یا نه ) 16/6/2013 مکاتبه رو انجام دادم اما الان 5 روز طول میکشه خنوز جوابی ندادند.
                          ممنون میشم یه راهنمایی اساسی کنید منو .

نظر

• با کدوم بخش مکاتبه کردید؟
                            منم همین مشکلو داشتم کمتر از ۶ ساعت جواب دادند و کمتر از ۱۲ ساعت اکانت مشکلش حل شد

نظر

• دوست عزیز من واقعا 6 روزه که دارم سعی و تلاش میکنم که جم بخرم اما نمیتونم میشه یه راهنمایی کامل به من بکنی که چکار کنم؟واقعا ممنون میشم

نظر

• سلام دوستان من برنامه از ایتونز بخرم به صورت ipa روی کامپیوتر می تونم داشته باشم یا بعد خرید سینک میشه روی ایفون یعنی موقع خرید ایفون باید به دستگاه وصل باشه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X