اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سينك با دو اكانت ايتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سعی کن فقط با یه کامپیوتر سینک کنی حتی یه اکانت هم داشته باشی یا چند اکانت باید تو کامپیوتر دوم تو library آیتونز برنامه هات موجود باشن تا موقع سینک برنامه ها از روی آیپد پاک نشن. ولی در کل با بیش از یه کامپیوتر سینک کردن منوهای دیوایست بهم میخوره
    در جواب دوستمون حسام بگم که بالا عرض کردم قبل از سینک از منوی فایل آیتونز یه گزینه transfer purchsed from iPhone or Ipad رو بزنی برنامهی دیوایست کپی بشن به آیتونزت بعد سینک کنی. البته قبل از سینک هم نگاه کن به librrary آیتونز برنامه هت اومده یا نه

نظر

نوشته اصلی توسط rmshandi نمایش پست ها
      استاد اگه اینطور باشه منم آیفونم رو میدم به شما با اکانت خودت روش برنامه هایی رو که خریدی بریز، بعد هم روی یه آیفون یه نفر دیگه و قس علیهذا! اینجوری یکی میتونه خرید کنه همه میتونن ازش استفاده کنن!
      داداش گفتم من با يه كامپوتر و فقط رو يه ايپد اينكارو كردم و مشكلي هم نداشتم خودمم گيج شدم

نظر

برادر این کار رو نکن! آخه اگه اینطور بود که کافی بود من خرید کنم، شما آی دیِ من رو به آیتونز خودت میدادی و از برنامه های من شما هم استفاده می کردی و بالعکس! همه ی برنامه هات پاک میشن، شک نکن.  
        خب شما آی دی تونو به چند نفر میداید؟ ایا میدونی آی دیتو به بیش از پنج نفر بدی دیگه نفر ششم دیگه نمیتونستیدر موقع استفاده دیگه کامپیوترتو آیدورایز کنه!

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
          خب شما آی دی تونو به چند نفر میداید؟ ایا میدونی آی دیتو به بیش از پنج نفر بدی دیگه نفر ششم دیگه نمیتونستیدر موقع استفاده دیگه کامپیوترتو آیدورایز کنه!
          ولله تا جایی که من میدونم نمیشه همچو چیزی. مگر اینکه اپلیکیشن کرک شده رو از طریق آیتونز روش بریزی.
          دوستان دیگه شاید تجربه کنن بد نباشه! ما هم یه چیزی یاد می گیریم!

نظر

يعني اگه من يه برنامه بخرم با يه ايتونز ميتونم به n تا گوشي سينك كنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط reza.1985 نمایش پست ها
              يعني اگه من يه برنامه بخرم با يه ايتونز ميتونم به n تا گوشي سينك كنم؟
              البته این درسته. شما میتونید ۱۰ تا گوشی داشته باشید و هر ۱۰ تا رو با یک آیتونز - ولی به نظر من فقط با یک آی دی اکانت - سینک کنین. اما اینکه رو گوشیتون چند اکانت داشته باشین و بتونین با آیتونز سینک بشین، چی بگم ولله!

نظر

البته این درسته. شما میتونید ۱۰ تا گوشی داشته باشید و هر ۱۰ تا رو با یک آیتونز - ولی به نظر من فقط با یک آی دی اکانت - سینک کنین. اما اینکه رو گوشیتون چند اکانت داشته باشین و بتونین با آیتونز سینک بشین، چی بگم ولله!
                داداش ولي الان تست كردم شد با دوتا اكانت و يه ايتونز سينك كردم رو يه ايپد

نظر

داداش ولي الان تست كردم شد با دوتا اكانت و يه ايتونز سينك كردم رو يه ايپد
                  پس ظاهراً من اشتباه کرده م. عذر می خوام و منتظر فیدبک بقیه عزیزان و مدیران می مونم.

نظر

پس ظاهراً من اشتباه کرده م. عذر می خوام و منتظر فیدبک بقیه عزیزان و مدیران می مونم.
                    نه خواهش ميكنم واسه خودم خيلي جالب شد اخه من يه جورايي مطمئن بودم نميشه پس با اين حساب مغازه دارا يه برنامه ميخرن به ١٠ تا گوشي سينك ميكنن عجب سود خوبي داره

نظر

این قضیه به چه سرانجامی رسید؟ تایید یا تکذیب؟

نظر

من می بینم دوستان تو چند تا تاپیک دیگه هم دارن درباره ی این موضوع صحبت می کنن. انگار این مشکل همه گیر شده!
                        به نظرم بهتره مدیران فروم این چند تا تاپیک رو یکی کنن و یه نفر که تجربه و سابقه ی خرید با بیش از یک اکانت داره، برای دیگران توضیح بده. ما جیلبریک شده ها که مشکلمون حله!

نظر

اره منم نظرم اينه ولي من چون يه دونه idevice دارم نميتونم رو ٢تا دوايس تست كنم ولي بازم امروز با ٢تا اكانت تونستم سينك كنم رو يه دوايس

نظر

من می بینم دوستان تو چند تا تاپیک دیگه هم دارن درباره ی این موضوع صحبت می کنن. انگار این مشکل همه گیر شده!
                            به نظرم بهتره مدیران فروم این چند تا تاپیک رو یکی کنن و یه نفر که تجربه و سابقه ی خرید با بیش از یک اکانت داره، برای دیگران توضیح بده. ما جیلبریک شده ها که مشکلمون حله!
                            شما که فعلا باید منتظره جیلبرکه ios5 باشید برای آیفون 4 اس! درغیراینصورت به جمع ما خیلی خیلی خوش آمدید!!

نظر

اره منم نظرم اينه ولي من چون يه دونه idevice دارم نميتونم رو ٢تا دوايس تست كنم ولي بازم امروز با ٢تا اكانت تونستم سينك كنم رو يه دوايس
                              آقا رضای عزیز، محض اطمینان، میشه چک کنی یکی از این اکانتها مربوط به برنامه های کرک شده ت نیست؟ چون اونا مشکل ندارن.

نظر

صبر کنید ..
                              X