اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سينك با دو اكانت ايتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سينك با دو اكانت ايتونز

سلام دوستان يه سوال من ٢تا اكانت دارم با يه اكانت يه سري برنامه و بازي ريختم داخل ايبپد ميخواستم ببينم اگه بخام با اون يكي اكانتم با همون نوت بوك يه سري برنامه جديد دانلود و بريزم داخل همون ايپد يا برنامه هايي كه با اون اكانت اولي ريختم مثلا حذف كنم مشكلي پيش مياد يا نه (ios5) ممنون از همه دوستان

نوشته اصلی توسط reza.1985 نمایش پست ها
    سلام دوستان يه سوال من ٢تا اكانت دارم با يه اكانت يه سري برنامه و بازي ريختم داخل ايبپد ميخواستم ببينم اگه بخام با اون يكي اكانتم با همون نوت بوك يه سري برنامه جديد دانلود و بريزم داخل همون ايپد يا برنامه هايي كه با اون اكانت اولي ريختم مثلا حذف كنم مشكلي پيش مياد يا نه (ios5) ممنون از همه دوستان
    کسی نظری نداره

نظر

نه چیزی نمیشه میتونی با چند اکانت Authurize کنی

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
        نه چیزی نمیشه میتونی با چند اکانت authurize کنی
        چی رو با چند تا اکانت اتورایز کنه عزیز جان؟ آیپد رو میگه نه آیتونز!
        نه عزیزم، نمیشه همچو چیزی. به محض سینک کردن، اپلیکیشنهای اکانت اول حذف میشن.

نظر

پس چطوري اگه دستگاهي كه تازه مي خري روش برنامه ريخته باشه مغازه دار اگه خودت بخاي برنامه بريزي با اكانت خودت برنامه هايي كه اون ريخته پاك ميشه!

نظر

خب گوشی که آیدورایز نمیخواد من خودم دو تا اکانت دارم با هر دو تا اکانتم هم رو آیفونم برنامه های قانونی ریختم هم زمان

نظر

پس چطوري اگه دستگاهي كه تازه مي خري روش برنامه ريخته باشه مغازه دار اگه خودت بخاي برنامه بريزي با اكانت خودت برنامه هايي كه اون ريخته پاك ميشه!
              گفتم که، چنین چیزی ممکن نیست. شما میتونی آیپدت رو با ۵ کامپیوتر (آیتونز) مختلف ولی با اکانت خودت سینک کنی، ولی نمی تونی روی آیپدت بیش از یک اکانت داشته باشی!

نظر

اگه مغازه دار برنامه های کرک شده ریخته باشه بید اونارو به کامپیوترت Transfer کنی و بعد سینک کنی!
                اگه هم برنامه های قانونی و ارجینال خریدار شده از اپل استور ریخته باشه باید اکانت اون کسی که ریخته رو داشته باشی و اگه نداشته باشی برنامه هاش با یک سینک با Pc ی mac شما همش پاک میشه

نظر

اقا يه چيز جالب الان تست كردم شد اخه منم شنيده بودم نميشه واي خيلي جالبه واسم با اكانت دومم تو ايتونز يه برنامه از اكانت اولي پاك كردم و دوباره نصب كردم يه برنامه هم كلا با اكانت دومي دانلود كردم و نصب كردم شد بدون اينكه چيزي پاك بشه

نظر

ولی در کل میشه یه کامپیوتر داشته باشی و چند اکانت و با همه اون اکانتات یه کامپیوتر را ایتورایز کنی و از هر اکانتت خواستی برنامه بخری
                    ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 12-11-2011, 11:59 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                      ولی در کل میشه یه کامپیوتر داشته باشی و چند اکانت و با همه اون اکانتات یه کامپیوتر را ایتورایز کنی و از هر اکانتت خواستی برنامه بخری
                      فكر كنم با ٢تا كامپيوتر كه بخاي سينك كني مشكل پيش مياد نه؟

نظر

اقا شرمنده تا بحث داغه منم گوشیمو دادم بیرون برنامه ریختن حالا با این کاری که شما میگی حتما پاک نمیشه برنامه هام!

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

نظر

اقا يه چيز جالب الان تست كردم شد اخه منم شنيده بودم نميشه واي خيلي جالبه واسم با اكانت دومم تو ايتونز يه برنامه از اكانت اولي پاك كردم و دوباره نصب كردم يه برنامه هم كلا با اكانت دومي دانلود كردم و نصب كردم شد بدون اينكه چيزي پاك بشه
                          استاد اگه اینطور باشه منم آیفونم رو میدم به شما با اکانت خودت روش برنامه هایی رو که خریدی بریز، بعد هم روی یه آیفون یه نفر دیگه و قس علیهذا! اینجوری یکی میتونه خرید کنه همه میتونن ازش استفاده کنن!

نظر

اقا من كه تو ios5 كه اينكارو كردم نشد البته با يه كامپيوتر ولي خواستي تست كني هواست به پيغام ها باشه يه دفعه پاك نشه تست كردي يه خبر بده حتما

نظر

نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
                              اقا شرمنده تا بحث داغه منم گوشیمو دادم بیرون برنامه ریختن حالا با این کاری که شما میگی حتما پاک نمیشه برنامه هام!

Sent from my gt-p1000 using tapatalk
                              برادر این کار رو نکن! آخه اگه اینطور بود که کافی بود من خرید کنم، شما آی دیِ من رو به آیتونز خودت میدادی و از برنامه های من شما هم استفاده می کردی و بالعکس! همه ی برنامه هات پاک میشن، شک نکن.  

نظر

صبر کنید ..
                              X