اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیتونز واشه خودش پول کم کرد از حسابم!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آیتونز واشه خودش پول کم کرد از حسابم!!!

سلام دوستان
    من تا دیروز 8.7 دلار تو اکانت اپلم داشتم امروز اومدم یه برنامه بخرم دیدم شده 4.4!!
    البته من برنامه iCloud رو واسه پی سی نصب کردم و اکانت ا
    لم رو زدم رفتم توش تا یه سری چیزا رو فعا کنم....! مگه مجانی نیست..! حتی حجم اضافی هم نگرفتم مگه اینکه اپل بابت اون 5 گیگ ازم پول کم کرده باشه!!!

داستان چیه؟

مرسی

مالياتي چيزي نبوده ؟؟
    يه ايميلي كامندي چيزي براشون بده

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN
    Bite apple ,Steve

نظر

ممکن است شما قبلن برنامه ای خرید کرده باشید کم نکرده باشد
      و دیروز این کار کرده باشد

نظر

بله این اتفاق میفته که چند روز بعد کم کنه! مثلا من lion را که خریدم یک هفته بعد کم کرد.
        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
          مالياتي چيزي نبوده ؟؟
          يه ايميلي كامندي چيزي براشون بده

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN

Bite apple ,Steve
          والا بعید می دونم من که کلا 25 دلار خرید کردم تا حالا 4.5 دلار مالیات باشه....! نمی دونم والا....کجا ایکیل بدم؟
          نوشته اصلی توسط tehraner نمایش پست ها
          ممکن است شما قبلن برنامه ای خرید کرده باشید کم نکرده باشد
          و دیروز این کار کرده باشد

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
          بله این اتفاق میفته که چند روز بعد کم کنه! مثلا من lion را که خریدم یک هفته بعد کم کرد.
          آخرین بار 1 ماه پیش خرید کردم....و حساب تمام خرید ها هم مشخصه..! دیگه 25 دلار که این حرف ها رو نداره...آخرین خریده پولیم هم بالای یه ماه پیش بوده ولی 25 روز پیش چند تا اپه مجانی گرفتم....

جایی صورت حسابم رو نمی نونم پیدا کنم....؟ تو خود آیتونز که رفتم یه جای داشت تو قسمت اکانتم که Purchase history رو می داد ولی خیلی ناقص بود و به ادعای اون که من کلا باید بیشتر از 8 دلار داشته باشم..البته فکر کنم این بخاطر نا آگاهی من باشه....حالا کسی می تونه آمار دقیق حساب رو چطور می شه پیدا کرد؟

بازم مرسی
          ویرایش توسط joopinahmadi : https://i-phone.ir/forums/member/39576-joopinahmadi در ساعت 15-10-2011, 12:46 PM

نظر

فكر ميكنم هر برنامه ٣ يا ٤ دلاري يك دلار مالياتش هست البته شما ميتونيد ايالتي كه انتخاب كردين رو عوض كنين وايالتي رو بذاريد كه بهش ماليات تعلق نميگيره

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN
            Bite apple ,Steve

نظر

وارد حساب کاربریت شو پرینت کاراتو میده

نظر

الان که جمع زدم دیدم ردسته کم شده...مالیلت هم زده بود که کلا حدود 2 دلار شده بود...مشکل این بوده که آیتونز این همه مدت کم نکرده بوده...امروز کم کرد...خیلی عجیبه واسم که مگه مکانیزه نیست...؟ چرا طول می کشه..؟ انگار یه حسابداری اونجا نشسته دستی وارد می کنه!!! یعنی یه ماه بعد کم شد...! منو باش که امروز می خواستم گاراج بند رو بگیرم دیدم 50 سنت کم دارم...!! :d

نظر

من یه سئوال دارم اگر این دوستمون همون موقع تا اخرین سنت و خرج میکرد اپل پول شو چطوری میگرفت یا اینکه مثلا 4 دلار مونده دیگه نمیزاشته خرید کنن؟
                  من تو بازار موبایل بودم یکی از فروشنده ها میگفت تا چند ضد دلار یکی از بچه ها بدهکاره . همچین چیزی میشه ؟؟
                  ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 15-10-2011, 02:31 PM

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
                    من یه سئوال دارم اگر این دوستمون همون موقع تا اخرین سنت و خرج میکرد اپل پول شو چطوری میگرفت یا اینکه مثلا 4 دلار مونده دیگه نمیزاشته خرید کنن؟
                    من تو بازار موبایل بودم یکی از فروشنده ها میگفت تا چند ضد دلار یکی از بچه ها بدهکاره . همچین چیزی میشه ؟؟
                    مطمئن باش سر اپل کلاه نمیره، احتمالا براش بدهی رد میکنه و اگر بدهیشو نده اکانتشو بن میکنه. یا دیگه اجازه خرید به طرف نمیده تا حسابشو صاف کنه.

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

بدهی هم میزنه ظاهرا ، یکی دیگه از بچه ها هم براش همین اتفاق افتاده بود ، اما ظاهرا باید حتما شماره حساب داده باشی نه با Apple GiftCard اکانت ساخته باشی و هیچ شماره ای ازت نداشته باشن.
                      ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 15-10-2011, 02:36 PM
                      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

صبر کنید ..
                      X