اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

authorize اکانت آیتیونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط arash-1 نمایش پست ها
    دوستان من گوشیمو عوض کردم به 3جی اس والان دیگه اکانتی که قبلا با گوشی 3جی داشتم دیگه کار نمیکنه ودوباره اکانت جدید ساختم وباز همون مشکل رو دارم و ارور your request cannot be processed : error code 1009
    من چکار کنم؟ فقط لنگ یه برنامه free از آیتونز هستم که بتونم بعضی از برنامه های که نصب میکنم میپرن بیرون رو حل کنم خیلی لازمه (مثلا" برنامه simanager_2.0 نصب نمیشه) ممنون میشم جواب بدید
    برای رفع ارور 1009 از v p p یا چیز شکن استفاده کنید

نظر

ازpishrap عزیز ممنونم که راهنمایی کرد ولی مشکل کلی من هنوز هست ونمیتونم simanager_2.0 رو نصب کنم( نصب میشه ولی میپره بیرون) کسی از دوستان میدونه چکار باید کرد. بازی فری هم از آیتونز دانلود کردم ونصبش هم کردم ولی باز همونطوری سیم منیجر میپره بیرون

نظر

نوشته اصلی توسط rouzbeh نمایش پست ها
        توایتونز از گزینه store>view my account برو قبلی هارو پاک کن
        چجوری میشه پاک کرد؟ من متوجه نمیشم! میشه عکس بذارید؟

نظر

نوشته اصلی توسط amirreza نمایش پست ها
          دوستان من به مشکل دیگه ایی برخوردم
          چند تا از برنامه هارو نصب نمیکنه میگه شما برای نصب این برنامه authorized نیستی ...
          مثل skype و ...
          چیکارش کنم ؟؟؟؟ authorize هم هستم مشکلی هم ندارم برا بقیه برنامه ها
          منم همین مشکلو دارم.

نظر

اون برنامه free است و شما با اکانتی که دارید authorized میکنید دانلود نکردید
            راه حل: با اکانتی که دارید اتورایز میکنید دانلود کنید اون برنامه هارو
            ویرایش توسط iS!NA : https://i-phone.ir/forums/member/20626-is-na در ساعت 15-09-2010, 06:17 PM

نظر

این یعنی چی اوتورایز کردم باز این میاد؟؟؟
              the ipod "mrk" could not be synced this computer is no longer authorized for punchased items that are on this ipod

- - - - - - - - - -

این یعنی چی اوتورایز کردم باز این میاد؟؟؟
              the ipod "mrk" could not be synced this computer is no longer authorized for punchased items that are on this ipod

نظر

صبر کنید ..
              X