اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درود
    این تاپیک و Help آیتونز رو سرچ کردم اما به جواب سوالم نرسیدم که چطور میشه با اضافه کردن فایل صوتی به پوشه ای که آیتونز نظارت میکنه، به طور خودکار به کتابخانه اضافه بشه و لازم نباشه دستی اضافه اش کنیم؟
    مثه میدیا پلیر ویندوز که در هر حالتی Library خودشو اتومات آپدیت میکنه.
    خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.
    ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 18-01-2012, 08:36 PM
    .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام به همگی عزیزان
      من چندروزی هستش که آیپاد تاچ گرفتم بطور مستقیم نمیشه روش اهنگ ریخت باید بوسیله ایتونز این کار انجام بشه؟؟؟!!!
      کلا چطور اهنگ بریزم توی این کوچولویه بابا؟؟؟!!
      سایس رو انجام دادو همچی پاک شد!!!بک آپ گیری جواب میده؟؟

نظر

• این بک آپ کجا ذخیره میشه تو وین 7؟

نظر

• نوشته اصلی توسط zahedi360 نمایش پست ها
          سلام به همگی عزیزان
          من چندروزی هستش که آیپاد تاچ گرفتم بطور مستقیم نمیشه روش اهنگ ریخت باید بوسیله ایتونز این کار انجام بشه؟؟؟!!!
          کلا چطور اهنگ بریزم توی این کوچولویه بابا؟؟؟!!
          سایس رو انجام دادو همچی پاک شد!!!بک آپ گیری جواب میده؟؟
          اهنگ هاتون رو داخل آیتونز drag & drop کنید . خودشون میرن سرجاشون و بعد سینک کنید .

نظر

این بک آپ کجا ذخیره میشه تو وین 7؟
            ساده ترین راهش اینه که داخل کادر سرچ استارت ویتدوز backup رو تایپ کنید و بزنید واستون پیداش کنه .

نظر

این بک آپ کجا ذخیره میشه تو وین 7؟
              c:\Users\UserID\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup

نظر

• از دیروز تا حالا وقتی وارد ایتونز میشم و ارد سربرگ itunes store میشم هیچی باز نمیشه انگار نت وصل نیست در حالیکه به راحتی وارد هر سایتی میخوام میشم.
                با شیلترم امحتحان کردم اصلاً ایتونز استور را باز نمیکنه!!!!!!!!!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
                  ایتونز من ورژن 10.1.0.54 هست و اخرین بکاب مهر 90 هست که 3gs که جیلبرک شده بود اما حالا برای 4s باید چه کار کنم ایا راهی از بین نرفتن
                  کانتکت و پیکچر و موزیک وجود داره یا نه ؟
                  باید history ورژن قبلی را پاک کنم یا نمی خواد ؟
                  ممنون میشم منو راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedagpr نمایش پست ها
                    c:\users\userid\appdata\roaming\apple computer\mobilesync\backup
                    دوسته عزيز
                    من گشتم نبود!؟

پروا مكن كه رويا ببيني ...؛

نظر

• نوشته اصلی توسط Nejatian نمایش پست ها
                      دوسته عزيز
                      من گشتم نبود!؟

پروا مكن كه رويا ببيني ...؛
                      دوست من اگر ویندوزِ شما سون هست با سرچ کردن در قسمت My Computer با عبارت MobileSync میتوانید به راحتی این بخش را پیدا کنید

نظر

• سلام دوستان من با آیتونزِ ۱۰.۵.۲ نمی تونم وارد appstore بشم ، سرعت خط خوب ، از چیز pn استفاده می کنم ، اما بخش appstore یا برای ساختن اکانت مثلا .. باز نمی کنه چیکار باید بکنم

نظر

• سلام
                          من یه 3gs گرفتم که جیلبریک نشده و 5.0.1 هست . روش یه سری برنامه و بازی ریخته بودن . و با یه اکانت apple id به app store وصل شده بوده .
                          من الان می تونم یه اکانت جدید بسازم و به app store و iTunes وصل بشم بدون اینکه برنامه هایی که روی ایفون نصب شده پاک بشه ؟

نظر

• شما میتونی اکانت دیگه ای بسازی ولی برنامه قبلی هات که با ایدی یه نفر دیگه ریخته شده رو گوشی پاک میشه مگر اینکه اون برنامه هارو رو ایتیونز سیستم خودت داشته باشی.

نظر

• سلام
                              من بعد از آپدیت کردن گوشی به 5.0.1 و جلبریک کردن بعضی از برنامه از جمله یاهو مسنجر نصب نمیشه و این ارور رو میده
                              کمکم کنین توروخدا

نظر

• برو تو قسمت store بعد گزینه authorize this computer رو بزن بعدم ایدیتو وارد کن و سینک کن.

نظر

صبر کنید ..
                                X