اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    لطفا اگر کسی از دوستان میتونه کمک کنه
    ایفونم با آیتونز که میخواد سینک بشه تو مرحله آخر(6) میمونه و دیگه بیرون نمیره
    آیفون 4s
    ios 5

نظر

• نوشته اصلی توسط tayyeb نمایش پست ها
      سلام
      لطفا اگر کسی از دوستان میتونه کمک کنه
      ایفونم با آیتونز که میخواد سینک بشه تو مرحله آخر(6) میمونه و دیگه بیرون نمیره
      آیفون 4s
      ios 5
      آیتونز رو پاک کنید و مجدد آخرین ورژنش رو نصب کنید . ممکنه مشکلتون حل شه . اگه نشد ؛ برای اطمینان از سالم بودن ویندوزتون ، روی سیستم دیگه ای هم تست کنید !

نظر

• آقا این آیتونز استور باز نمیشه روی کامپیوتر من
        روی خود گوشی باز میشه ولی روی کامپیوتر نه،حتی با تغییر ip!
        آیتونزم عوض کردم کلا ولی نشد!

نظر

• نوشته اصلی توسط tayyeb نمایش پست ها
          آقا این آیتونز استور باز نمیشه روی کامپیوتر من
          روی خود گوشی باز میشه ولی روی کامپیوتر نه،حتی با تغییر ip!
          آیتونزم عوض کردم کلا ولی نشد!
          واسه باز کردنش که برنامه تغییر آی پی نمیخواد !!!!
          ایدیتون رو روی pc اوتورایز کردین؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
            واسه باز کردنش که برنامه تغییر آی پی نمیخواد !!!!
            ایدیتون رو روی pc اوتورایز کردین؟!
            بله،بالاي آيتونز هم نشون ميده كه آي دي وصل شده هست

نظر

• سلام .... من موزیک ویدیو از ایتونز خریدم . حالا باید چه طوری بریزم تو گوشیم ؟ ممنون میشم کمکم کنید ...

نظر

• وقتي كه برنامه اي تو ايتونز ورژن جديدش مياد و دانلود ميكنيم
                وقتي كه گوشي رو وصل ميكنيم به ايتونز شروع ميكنه قبلي رو حذف كردن و ورژن جديد رو نصب كردن
                وقتي خود ايتونز فايل قبلي رو حذف ميكنه تمام فايل رو حذف ميكنه؟
                منظورم اينه كه بهتره خودمون قبل اينكه وصل كنيم به ايتونز دستي اپ رو از تو گوشي حذف كنيم و بعدش وصل كنيم به ايتونز و ورژن جديد رو نصب كنيم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                  وقتي كه برنامه اي تو ايتونز ورژن جديدش مياد و دانلود ميكنيم
                  وقتي كه گوشي رو وصل ميكنيم به ايتونز شروع ميكنه قبلي رو حذف كردن و ورژن جديد رو نصب كردن
                  وقتي خود ايتونز فايل قبلي رو حذف ميكنه تمام فايل رو حذف ميكنه؟
                  منظورم اينه كه بهتره خودمون قبل اينكه وصل كنيم به ايتونز دستي اپ رو از تو گوشي حذف كنيم و بعدش وصل كنيم به ايتونز و ورژن جديد رو نصب كنيم ؟
                  نه فرقی نداره ، iTunes برنامه رو به Trash منتقل میکنه ، دیگه فرقی نداره

نمی خواد دستی پاک کنی

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonedost نمایش پست ها
                    سلام .... من موزیک ویدیو از ایتونز خریدم . حالا باید چه طوری بریزم تو گوشیم ؟ ممنون میشم کمکم کنید ...
                    توی بخش Movie تیک sync رو بزن

یا از تویiDevice ت برو توی برنامه iTunes بعد قسمت purchased دانلودش کن مستقیم روی iDevice ت

نظر

• تو بخش movie تیک سینک نداره !!!! اصلا پخش هم نمیکنه .... فقط یه قسمت جدید به ایتونزم اضافه شده به نام purchased همون جا رفته . کات هم نمیشه کرد از تو درایو c ...

نظر

• سلام
                        در ایتونز به قسمت edit و perferenc رفتم و در تب dveice تمام بک اپ ها رو دیلت کردم حالا وقتی ایتونز رو باز میکنم گوشی رو میشناسه ولی بعد از چند ثانیه اسم گوشی از ستون سمت چپ میره و دیگه نمیتونم کاری بکنم

نظر

• [/IMG]من در ویندوز7 هستم و گوشی را با اخرین ورژن ایتونز سینک کردم ولی وقتی ای دی را میزنم اینارور را میده چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                          ویرایش توسط sam007 : https://i-phone.ir/forums/member/39288-sam007 در ساعت 07-12-2011, 10:18 AM

نظر

• سلام من دیشب خواستم آیپدم را از 4.3.5 به 5.01 آپدیت کنم.با وی پی ان آپدیت ارور می گرفت لذا بدون وی پی..... امتحان کردم وحدودو 4 ساعت ایتیونز فایل دانلود کرد وفقط چند دقیقه مانده به پایان َآپدیت یه اروری گرفت که متاسفانه شماره اش رو یاداشت نکردم وخلاصه آپدیت نشد .این مشکل بخاطر عدم استفاده از وی پی ............است؟
                            ویرایش توسط alk1380 : https://i-phone.ir/forums/member/66113-alk1380 در ساعت 07-12-2011, 01:35 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط alk1380 نمایش پست ها
                              سلام من دیشب خواستم آیپدم را از 4.3.5 به 5.01 آپدیت کنم.با وی پی ان آپدیت ارور می گرفت لذا بدون وی پی..... امتحان کردم وحدودو 4 ساعت ایتیونز فایل دانلود کرد وفقط چند دقیقه مانده به پایان َآپدیت یه اروری گرفت که متاسفانه شماره اش رو یاداشت نکردم وخلاصه آپدیت نشد .این مشکل بخاطر عدم استفاده از وی پی ............است؟
                              چرا 5.0.1 رو دانلود نمیکنید ؟!
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread52311.html

نظر

• سلام.مممنون من طی این چند روز چندین بک آپ از آیپدم با آیتیونز گرفتم ویک ساعته که به 5.0.1 آپدیت کردم ولی وقتی میخوام ریستور فرام بک آپ کنم این پیغام رو میده و فقط یک بک آپ توی لیست داره
                                iTunes could not restore the iPad because the backup session failed.
                                لطفا راهنمایی کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X