اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
    اون جا که دیگه پاک نمیشه عزیز اون تاریخچه خریدات پیش اپله.
    یعنی اصلا راهی نیست؟

نظر

• نه عزیزم چون این دیگه دست تو نیست من پارسال یه برنامه مجانی گرفتم همون موقع پاک کردم ولی هنوز اونجا هست با تاریخش.

نظر

• سلام یه سوال دارم
        من کلی کلیپ با کیفیت دارم که می خوام بریزم تو ایپاد و می خوام کانورتش کنم
        حداکثر کیفیتی که نوی ایپاد بالا میاد چنده؟ منظورم اینه که چه ابعاد و چه کیفیت صدایی رو به خوبی اجرا میکنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
          بهتون پیشنهاد میکنم آیتونز رو آن اینستال کنید و مجدد آخرین نسخش رو نصب کنید .

خدمت شما :http://www.i-phone.ir/forums/thread52743.html
          من ایران این کار رو کردم ولی لاز هم همون مشکل هست!؟ ممنون میشم کمکم کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط adelmontazeri نمایش پست ها
            سلام یه سوال دارم
            من کلی کلیپ با کیفیت دارم که می خوام بریزم تو ایپاد و می خوام کانورتش کنم
            حداکثر کیفیتی که نوی ایپاد بالا میاد چنده؟ منظورم اینه که چه ابعاد و چه کیفیت صدایی رو به خوبی اجرا میکنه؟
            احتیاجی به کانورت نیست: از یکی از این برنامه ها استفاده کن و کلیپت رو با کیفیت اصلی ببین:
            Goodplayer
            AV Player

نظر

• دوستان مشکل من با iTunes (البته آخرین ورژن هستش۱۰.۵۱.۴۲) مشکل اینجاست که گزینه Ring Tones رو ندارم ، و نمیتونم زنگ گوشی رو تغییر بدم ممنون میشم راهنمای کنید.

نظر

• اول فک کنم باید یک رینگتون با فرمت مخصوصشو add کنین تو لایبرری بعد گزینش میاد که سینک بکنین.

باید فرمتش m4r باشه.

نظر

• دوست عزیز از این اموزش استفاده کنید:
                  روش ساخت زنگ موبایل (Ringtone)برای آیفون

نظر

• سلام به دوستان ... میخواستم بدونم که اگه یه برنامه از ایتونز دانلود کردم میتونم برنامه رو کات کنم از درایو c به درایوهای دیگه یا باید تو همون درایو باشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط isamweb نمایش پست ها
                      من ایران این کار رو کردم ولی لاز هم همون مشکل هست!؟ ممنون میشم کمکم کنید.
                      خواهش فراوان دارم من رو هم راهنمایی کنید.

نظر

• سلام بچه ها
                        من از دیروز تا حالا این مشکلو با ایتونز دارم

ویندوز جدید نصب کردم تو c زدم تو دریوای دیگه وژن قدیمیتر زدم نشد که نشد
                        میشه بگین مشکل کجاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط donya نمایش پست ها
                          سلام بچه ها
                          من از دیروز تا حالا این مشکلو با ایتونز دارم

ویندوز جدید نصب کردم تو c زدم تو دریوای دیگه وژن قدیمیتر زدم نشد که نشد
                          میشه بگین مشکل کجاست؟
                          ببین تاریخ کامپیوترت رو 27/11/2011 هست یا نه؟اگه نیست درست کن بعدم سیستم رو رستارت کن.

نظر

• یه دنیا تشکر درست شد

نظر

• دوستان از هفته پیش که آیتونز رو اپگرید کردم به 10.5.1 هر بار که می خوام باز میکنم این پیغام رو میده :

در حالیکه نیازمندیهایی که اپل اعلام کرده بود برای 10.5 با این ویرایش فرقی نکرده . علت این پیغام چی هست و چطوری برطرف کنم؟

Windows 7, 64bit

نظر

• یه بار پاک کنید کلا بعد دوباره از اپل همین ورژن رو نصب کنید درست میشه..البته اگه از خود ایتیونز اپدیت کردین منظورمه.

نظر

صبر کنید ..
                                X