اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
    من ميخوام كل بك آپ هايي كه ايتونز موقع كانكت گوشيم به ايتونز ميگره رو پاك كنم يعني هيچي بك آپي رو گوشيبم نباشه
    از كجا ميتونم اين كار رو بكنم ؟
    مک یا ویندوز دوست من؟
    اگه ویندوزه xp یا ۷

نظر

• نوشته اصلی توسط select1389 نمایش پست ها
      مک یا ویندوز دوست من؟
      اگه ویندوزه xp یا ۷
      ويندووز xp

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
        ويندووز xp
        documents &settings\[user name]\application data\apple computer\mobilesync\backup\
        اگه پیدا نکردی تو درایو c اسم mobilesync رو سرچ کن

نظر

• من ميخوام گوشيم رو از ستينگ فرمت كنم و اينم پاك كنم كه چيزي برنگرده
          مشكلي پيش نمياد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط king pda نمایش پست ها
            من ميخوام گوشيم رو از ستينگ فرمت كنم و اينم پاك كنم كه چيزي برنگرده
            مشكلي پيش نمياد؟
            اگه گوشیت جیلبریک شده، مطلقا مطلقا از ستینگ ریست یا فرمت نکن. در غیر این صورت مانعی نداره.

نظر

مشكلي پيش نمياد؟
              اگه گوشیتون جیل باشه با ریست به احتمال 99 درصد بالا نمیاد .

نظر

مشكلي پيش نمياد؟
                بکاپ آیتونز تو کامپیوتره دوست من.تو کامپیوتر رو که نمیشه از تو گوشی حذف کنی

نظر

• نوشته اصلی توسط rock68 نمایش پست ها
                  دوستان میشه اهنگ و عکس و فیلم رو به یه طریقی ریخت که قبلیارو پاک نکنه؟بجز transfer purches چون عمل نکرد
                  سلام
                  نه متاسفانه موقع sync قبلیا رو پاک میکنه و فایل های جدید رو جایگزین میکنه البته در مورد عکس،ویدیو و موزیک.
                  (البته در صورتی فایلهای روی دیوایستون رو موقع sync پاک میکنه که در iTunes اضافه نشده باشه).

نظر

• نوشته اصلی توسط iSamweb نمایش پست ها
                    من والا، درگ اند دراپ کردم. ممنون میشم اگر کمکم کنید.
                    دوستان اگر میشه من رو هم راهنمایی کنید. از هر جایی که فایل .ipa میگیرم (مثلا از کامپیوتر سر کارم از خود اپ استور برنامه مجانی میگیرم) و میارم و درگ اند دراپ میکنم تو آیتونز کامپیوتر خونم میگه it is not valid app!؟ حتی آیتونز رو هم آپدیت کردم ولی باز هم همین پیغام رو میده!!! ممنون میشم اگر کمکم کنید.

نظر

• با سیستم جدید برنامه ها رو authorize کردین؟چون قاعدتا از هر دو سیستم با یک ایدی برنامه میگیرید درسته؟

نظر

• دوستان

اگه نخوایم ios آیفونمون رو حالا حالاه آپگرید کنیم ( چون 4.3.3 هست ) و اگه نخوایم از اپل استور چیزی بخریم ( چون جیلبرک شده و سیدیا و اینستالوس براش کافیه ) و اگه باز هم نخوایم عکس و موزیک و فیلم رو با آیتونز انتقال بدیم ( چون بلو توث داره) با زهم در آینده نیازی هست دیوایسمون رو با آیتونز سینک کنیم یا نیاز نمیشه؟

مرسی از هر گونه راهنمایی.

نظر

• سلام دوست عزیزم
                          اینطور که شما میگی الان دیگه نیازت نمیشه ولی اینکه در ایندهبستگی داره اومدیمو یه اتفاقی افتاد لازمت شد پیش بینی نمیشه کرد ولی تو این مقطع نه نیاز نیست..حالا واسه چی ایتیونزو نمی خوایی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                            سلام دوست عزیزم
                            اینطور که شما میگی الان دیگه نیازت نمیشه ولی اینکه در ایندهبستگی داره اومدیمو یه اتفاقی افتاد لازمت شد پیش بینی نمیشه کرد ولی تو این مقطع نه نیاز نیست..حالا واسه چی ایتیونزو نمی خوایی؟
                            خوب با اینایی که بالا گفتم ، برای چی بخوامش؟ قضیه اینه که یه آیفون 4 خریدم ( مبارکم باشه ) صاحب قبلیش خیلی باسلیقه یه مجموعه ایی از برنامه ها رو روش ریخته که خیلی گلچین زیباییه و من اگه بخوام به آیتونز وصل شم میشه نقطه سره خط. لیست برنامه رو در آوردم تقریبا 60 تا ، یه قرن طول میکشه من تک تک رو پیدا کنم و نصب کنم.
                            در نتیجه می خوام حتی المقدور زیر بار ایتونز نرم.نظرت چیه؟
                            فایل shsh رو هم خواهش کردم برام بفرستن. دیگه نیازی به آیتونز برای اون هم نمیشه. درست میگم؟

نظر

• به به به ..مبارکااا باشه خوب این چه کاریه شما ایتیونز رو داشته باش ولی تیک هر بخشی که نمی خوایی دست کاری بشه رو تو ایتیونز بردار..مثلا برنامه هات نمی خوایی پاک شه تیک apps رو بردار الان رو چه ورژنیه؟جیل بریکه؟

نظر

• اره جیل برک شده ولی روی آیتونزم برنامه های آیپدم هست . برای سینک شدن میگه تمام برنامه های آیفون از بین میره. مشکل اینجاست . همون مشکل همیشگی سینک شدن.

نظر

صبر کنید ..
                                X