اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Aliht7 نمایش پست ها
    سلام اقا گوشيم به من اخطار اينكه رمز اپل ايدي تو عِوَض كن داد منم با سوالات امنيتي عِوَض كردم چندروز بعد دوباره اين اخطار و داد الان مي خوام با سوالات امنيتي عِوَض كنم وقتي تاريخ ميزنم درست ميگره ولي بقيه جواب هارو غلط ميگيره بايد چيكار كنم ايميل اپل ايديم هم ندارم اپل ايديم هم ازين كارت ها بود سرور سايت كارت اپل ايدي هم بسته هست بايد چيكار كنم ???
    سلام
    این اپل آیدی های کارتی اکثرا این مشکلات رو دارند و گوشی رو با مشکلات جدی مواجه میکنند.
    تغییر سئوالات امنیتی کار خوده همون فروشنده هستش ولاغیر. به فروشنده کارت مراجعه کنید و ازشون بخواهید که اینکار رو انجام بده.
    بجز این راه دیگه ایی ندارید.

نظر

• درود. بعد نصب
      بعد نصب و موقع اجراiTunes این ارور رو میده و اجرا نمیشه
      ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید

نظر

• ا سلام خدمت دوستان عزیز

دوستان من برنامه i tunes ورژن 12.7.1.14رو میخوام در ویندوز 7 (64 بیت ) نصب کنم با یه error مواجه میشم میخوام ببینم اگه امکانش هست راهنماییم کنید ممنون

متن اررو این هستش :

بعد گزینه OK با این متن مواجه میشم :

نظر

• نوشته اصلی توسط matrixota نمایش پست ها
          ا سلام خدمت دوستان عزیز

دوستان من برنامه i tunes ورژن 12.7.1.14رو میخوام در ویندوز 7 (64 بیت ) نصب کنم با یه error مواجه میشم میخوام ببینم اگه امکانش هست راهنماییم کنید ممنون

متن اررو این هستش :

بعد گزینه OK با این متن مواجه میشم :

سلام
          دوست عزیز شما باید ویندوز 7 سرویس پک 1 - 64 بیت رو سیستم داشته باشید
          اگر ویندوز شما 7 سرویس پک نیست باید ویندوز رو ارتقاء بدید تا این نسخه از آیتونز روی سیستم شما نصب بشه.
          بجز این راهی ندارید

نظر

• باسلام ممنون راهنماییتون خیلی کمکم کرد. دستتون درد نکنه. خدا قوت

نظر

• سلام دوستان یه مشکل دارم وقتی توی ایتونز روی برنامه کلیک میکنم برنامه توی سایت اپل توی مرورگر باز میشه ونمیتونم دانلود کنم یعنی توی خود ایتونز باز نمیشه ویندوزم 10 هست چیکار کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط yaghob68 نمایش پست ها
                سلام دوستان یه مشکل دارم وقتی توی ایتونز روی برنامه کلیک میکنم برنامه توی سایت اپل توی مرورگر باز میشه ونمیتونم دانلود کنم یعنی توی خود ایتونز باز نمیشه ویندوزم 10 هست چیکار کنم
                منوی apps در ایتونز دیگه وجود نداره و باید با خود گوشی برنامه هارو دانلود کنید
                البته مثل اینکه توی اخرین نسخه ایتونز برگشته باز این منو ایتونز رو اگه اپدیت نیست اپدیت کنید

نظر

• خب قبلا برنامه ها رو دانلود میکردم و بعدا برا مشتری نصب می کردن الان چطوری با pc دانلود کنم بزار م توی ارشیو

نظر

خب قبلا برنامه ها رو دانلود میکردم و بعدا برا مشتری نصب می کردن الان چطوری با pc دانلود کنم بزار م توی ارشیو
                    همونطور که دوستان هم گفتند تو آخرین نسخه دوباره منوی app برگشته. اگر مشکلتون برطرف نشد میتونید نسخه قدیمی تر آیتونز رو نصب کنید و استفاده کنید.

نظر

• آخرین نسخه چنده من الان از 12.7.1 استفاده میکنم گزینه app نداره نسخه قدیمی هم نصب می کنم وقتی روی یه برنامه کلیک میکنم از بجای باز شدن توی ایتونز توی مرورگر باز میشه
                      ویرایش توسط yaghob68 : https://i-phone.ir/forums/member/105026-yaghob68 در ساعت 02-12-2017, 06:14 PM

نظر

• اخرین نسخه همونی هست که شما نصب کردید
                        ولی اپل برای برطرف کردن مشکل برخی کاربران نسخه 12.6.3 را با گزینه App ارائه داده.
                        خودم الان از نسخه 12.6.2.20 استفاده میکنم و مشکلی از این بابت ندارم

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                          اخرین نسخه همونی هست که شما نصب کردید
                          ولی اپل برای برطرف کردن مشکل برخی کاربران نسخه 12.6.3 را با گزینه App ارائه داده.
                          خودم الان از نسخه 12.6.2.20 استفاده میکنم و مشکلی از این بابت ندارم
                          خب یه راهنمایی کنید . چرا من رو app کلیک میکنم ک دانلود بشه میره توی توی مرورگر ؟

نظر

• توی ایتونز برام مینویسه ققط میتونید با ios نرم افزار دانلود کنید

نظر

توی ایتونز برام مینویسه ققط میتونید با ios نرم افزار دانلود کنید
                              یه تصویر از همین پیامی که اعلام میکنه اینجا قرار بدید لطفا.
                              همونطور که در پستهای قبلی هم به شما جواب دادم آیتونز رو پاک کنید و ورژنی که اعلام کردم را نصب کنید ، مطمئن باشید با این ورژن مشکلی بابت دانلود نرم افزار از آیتونز نخواهید داشت.

نظر

• سلام دوستان آیا در نسخه iTunes.12.7.2.58 مشکل اپ استور ( حذف اپ استور از ایتونز ) حل شده است یا خیر؟

نظر

صبر کنید ..
                                X