اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان

من آیفونم (6 اس+) آخرین آی او اس رو داره (10.1.1) ولی وقتی به پی سی میزنم و میرم تو آیتونز میگه آپدیت نیست و باید آپدیت کنی. مشکلش چیه؟

و اینکه چطوری میتونم کاری کنم که هر دفعه که آیفون رو به پی سی زدم آیتونز باز نشه؟

و اینکه چطوری میتونم دو اپل آیدی رو با هم ادغام بکنم، یعنی اطلاعاتت یک اپل آیدی به اپل آیدی دیگر منتقل بشه؟

متشکر

آموزش چرم دوزی
    آموزش خیاطی
    آموزش عروسک سازی
    آموزش گلسازی
    آموزش قلاب بافی
    آموزش سرمه دوزی
    ویرایش توسط pari32184 : https://i-phone.ir/forums/member/202538-pari32184 در ساعت 06-03-2017, 02:07 PM

نظر

• سلام دوستان من یه مشکلی دارم
      همونطور که اطلاع دارید از ۹ به بعد اگر اشتباه نکنم بعد از دانلود یه برنامه با گوشی سورس اون برنامه بعد از سینک کردن روی ایتونز شما نمیرفت و به ناچار باید یکبار هم ایتونز اون برنامه رو دانلود میکرد که گاها ترافیک زیادی از بین میرفت
      حالا سوال من اینه که ایا این اتفاق به صورت خودکار می افته یعنی اینکه اگر من الان ایپدم رو به ایتونز سینک کنم خودش این کار رو برام انجام میده ؟یا باید خودم بشینم تک تک برنامه ها رو پیدا کنم و دانلود بزنم؟چون زمان زیادی هست که ایپد رو به مک متصل نکردم و اکثر برنامه ها رو با خود ایپد گرفتم و تعدادشون خیلی زیاده و از طرفی یه تعداد هم مربوط به قبل هست که با ایتونز گرفتم.
      ایپد رو سینک کردم و از تب فایل هم دیوایس رو انتخاب کردم و ترانسفر رو زدم یه تعداد محدود برنامه انتقال داده شد اما هیچ برنامه ای برای دانلود نرفت؟چکار کنم که دانلود برنامه ها رو شروع کنه که بتونم سورس برنامه ها رو در اختیار داشته باشم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
        سلام دوستان من یه مشکلی دارم
        همونطور که اطلاع دارید از ۹ به بعد اگر اشتباه نکنم بعد از دانلود یه برنامه با گوشی سورس اون برنامه بعد از سینک کردن روی ایتونز شما نمیرفت و به ناچار باید یکبار هم ایتونز اون برنامه رو دانلود میکرد که گاها ترافیک زیادی از بین میرفت
        حالا سوال من اینه که ایا این اتفاق به صورت خودکار می افته یعنی اینکه اگر من الان ایپدم رو به ایتونز سینک کنم خودش این کار رو برام انجام میده ؟یا باید خودم بشینم تک تک برنامه ها رو پیدا کنم و دانلود بزنم؟چون زمان زیادی هست که ایپد رو به مک متصل نکردم و اکثر برنامه ها رو با خود ایپد گرفتم و تعدادشون خیلی زیاده و از طرفی یه تعداد هم مربوط به قبل هست که با ایتونز گرفتم.
        ایپد رو سینک کردم و از تب فایل هم دیوایس رو انتخاب کردم و ترانسفر رو زدم یه تعداد محدود برنامه انتقال داده شد اما هیچ برنامه ای برای دانلود نرفت؟چکار کنم که دانلود برنامه ها رو شروع کنه که بتونم سورس برنامه ها رو در اختیار داشته باشم؟
        سلام.تنها راهی که میشه سورس برنامه ها رو داشت همون دانلود از طریق ایتیونز هست وگرنه امکانی واسه انتقال سورس برنامه ها حتی اونها که به روز رسانی شدن به ایتیونز و سیستم وجود نداره.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

نظر

• دوست عزیز ممنون از جواب شما
          گویا من نتونستم سوالم یا خواسته ام رو درست بیان کنم
          عرض بنده این است که بعد از اینکه ایپد رو متصل کردم . ایتونز برنامه های روی ایپد رو شناسایی میکنه برای دانلود مجدد یا اینکه باید خودم به صورت دستی اونها رو برای دانلود پیدا کنم؟چون تعداد برنامه هام خیلی زیاده اگر ایتونز برنامه ها رو پیدا کنه و ببره توی لیست دانلود خوبه اما اگر اینطور نباشه باید چکار کنم؟

نظر

دوست عزیز ممنون از جواب شما
            گویا من نتونستم سوالم یا خواسته ام رو درست بیان کنم
            عرض بنده این است که بعد از اینکه ایپد رو متصل کردم . ایتونز برنامه های روی ایپد رو شناسایی میکنه برای دانلود مجدد یا اینکه باید خودم به صورت دستی اونها رو برای دانلود پیدا کنم؟چون تعداد برنامه هام خیلی زیاده اگر ایتونز برنامه ها رو پیدا کنه و ببره توی لیست دانلود خوبه اما اگر اینطور نباشه باید چکار کنم؟
            دوست عزیز شناسایی برنامه ها برای به روز رسانی فقط توسط همون برنامه انجام میشه ایتیونز فقط برنامه هایی رو که روی سیستم هست شناسایی و اپدیت میکنه، اپ استور داخل ایپد هم برنامه هایی رو که داخل ایپد هستن شناسایی و در صورت به روز رسانی در قسمت تب اپدیت در اپ استور میتونید مشاهده کنید اگر درست متوجه شده باشم بهتر هست برنامه هایی که لازم دارین رو از طریق اپ استور و به صورت دستی در خود ایپد دانلود کنید چون اکثرا برنامه ها بعد ارائه به روز رسانی تغییر بنیادینی نکردن و نیاز به اپدیت ندارند.

نظر

• دوست عزیز بحث اپدیت رو نمیکنم صحبت من برنامه هست برای مثال مثلا کلش رو با خود ایپد دانلود کردم قبلا به این صورت بود که به محض اینکه ایپد رو سینک میکردم ایتونز به صورت خودکار یه سورس از فایل نصبی کلش رو میبرد توی سیستم اما الان بعد اینکه ایپد رو سینک میکنی ایتونز کلش رو دانلود میکنه وکاری نداره که شما با دیوایستون قبلا دانلودش کردید پس به این نتیجه میرسیم که از ابتدا با خود ایتونز برنامه یا بازی مورد نظر رو دانلود کنیم که بیخود ترافیک مصرف نشه حالا با این شرح که دادم سوالم اینه که از ۶۲۵ برنامه که روی ایپد دارم فکر کنم بیشتر از نصف اونها رو با ایپد دانلود کردم ولی نمیدونم کدوم ها هستن ایا خود ایپد میتونه اونها رو پیدا کنه و ببره توی لیست دانلودهاش؟یا باید بشینم یکی یکی چک کنم؟
              امیدوارم دیگه متوجه شده باشید که عرض من چیه

نظر

• احتمالا من درست متوجه سوال شما نشدم. امیدوارم از دوستان با تجربه کسی جواب سوال شما رو بدونه و هر چه سریعتر مشکلتون حل بشه.

نظر

دوست عزیز بحث اپدیت رو نمیکنم صحبت من برنامه هست برای مثال مثلا کلش رو با خود ایپد دانلود کردم قبلا به این صورت بود که به محض اینکه ایپد رو سینک میکردم ایتونز به صورت خودکار یه سورس از فایل نصبی کلش رو میبرد توی سیستم اما الان بعد اینکه ایپد رو سینک میکنی ایتونز کلش رو دانلود میکنه وکاری نداره که شما با دیوایستون قبلا دانلودش کردید پس به این نتیجه میرسیم که از ابتدا با خود ایتونز برنامه یا بازی مورد نظر رو دانلود کنیم که بیخود ترافیک مصرف نشه حالا با این شرح که دادم سوالم اینه که از ۶۲۵ برنامه که روی ایپد دارم فکر کنم بیشتر از نصف اونها رو با ایپد دانلود کردم ولی نمیدونم کدوم ها هستن ایا خود ایپد میتونه اونها رو پیدا کنه و ببره توی لیست دانلودهاش؟یا باید بشینم یکی یکی چک کنم؟
                  امیدوارم دیگه متوجه شده باشید که عرض من چیه
                  توی تنظیمات automatic download رو برای برنامه ها فعال کنید.

https://support.apple.com/en-us/HT202180

طبق توضیحات برنامه های جدیدی که روی ایپد نصب میشه، اتوماتیک روی ایتونز هم دانلود میشه. در مورد برنامه های نصب شده مطمئن نیستم ولی احتمالا اگر برنامه رو روی ایپد اپدیت کنید روی ایتونز هم اتوماتیک اپدیت یا دانلود میشه.

به هر حال تنها آپشنیه که اپل گذاشته.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان من الان ایفون 6 دارم با ios 8.4 میخواستم ببینم میشه از یک برنامه خاص مثلا مسیج ها بکاپ گرفت و تو ios 10 که ریستور کردم بکاپ رو بگردوند . تو آیتیونز بکاپ از همه برنامه ها میگیره میشه تعیین کرد از مسیج ها فقط بکاپ گرفته بشه . که وقتی گوشی ریستور کردم فقط مسیج ها برگردن نه کل برنامه ها و عکس ها و ... ؟

نظر

• سلام. آیتونز من از کار افتاده بود و مجبور شدم پاک کنم و دوباره نصبش کنم. اما الان با نصب مشکل دارم. از یه سایت دانلود کردم نصب شد اما باز نمیشد . از جای دیگه که دانلود کردم این پیغام میاد!

نظر

• نوشته اصلی توسط Haleh69 نمایش پست ها
                        سلام. آیتونز من از کار افتاده بود و مجبور شدم پاک کنم و دوباره نصبش کنم. اما الان با نصب مشکل دارم. از یه سایت دانلود کردم نصب شد اما باز نمیشد . از جای دیگه که دانلود کردم این پیغام میاد!
                        احتمالا نسخه هاي جديد اين مشكل داره
                        ويندوز منم ٧ ultimate ٣٢ بيت اين مشكل دارم

نظر

• نسخه قديميتر نصب كردم اين خطا مياد

نظر

• نوشته اصلی توسط Haleh69 نمایش پست ها
                            سلام. آیتونز من از کار افتاده بود و مجبور شدم پاک کنم و دوباره نصبش کنم. اما الان با نصب مشکل دارم. از یه سایت دانلود کردم نصب شد اما باز نمیشد . از جای دیگه که دانلود کردم این پیغام میاد!
                            ويندوزتون اگه قديميه يه ويندوز ٧ جديد بگيريد نصب كنيد مشكل حل ميشه واسه من درست شد

نظر

• سلام
                              من چندروز پیش که میخواستم چنتا آهنگ اضافه کنم به گوشی و آیفونو وصل کردم به آیتونز آخرش متوجه شدم که خیلی از برنامه هام پاک شده شاید بیشتر از 100 بار اینکارو کردم اما اولین باره همچین اتفاقی افتاده میشه کاریش کرد؟بکاپ هم کمکی نکرد

نظر

• سلام
                                itunes من قسمت بکاپش از کار افتاده میشه راهنمایی کنید ؟
                                البته توی imac

نظر

صبر کنید ..
                                X