اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آیتونز دارم اپل ایدی هم دارم باید چطوری برم دانلود کنم از کدوم گزینه

نظر

• نوشته اصلی توسط l3ehrad نمایش پست ها
      آیتونز دارم اپل ایدی هم دارم باید چطوری برم دانلود کنم از کدوم گزینه
      از طریق منوی Account و انتخاب گزینه Sing in اپل آیدی رو روی آیتونز ست کنید .
      سپس از منوی Account و انتخاب گزینه Authorizations دوباره با همون اپل آیدی ساین این کنید .
      سپس به بخش Apps برید و گزینه App Store رو انتخاب کنید .
      برنامه مورد نظر رو انتخاب و دانلود کنید .

نظر

• من همه کارارو کرم ولی قسمت اپ استور توی آیتونز پیدا نکردم

نظر

• نوشته اصلی توسط l3ehrad نمایش پست ها
          من همه کارارو کرم ولی قسمت اپ استور توی آیتونز پیدا نکردم
          درود
          در اسکرین شات زیر فلاش ها را از سمت چپ به راست دنبال کن و انتخاب کن

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیز امیدوارم سوالم تکراری نباشه ولی تو نت نتونستم جوابی پیدا کنم. من در حین ریستور کابل گوشی یک لحظه قطع شد و مجدد وصل شد با این ارور مواجه شدم تو سیستم های دیگم میزنم همین مشکل رو دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi2278 نمایش پست ها
              با سلام خدمت دوستان عزیز امیدوارم سوالم تکراری نباشه ولی تو نت نتونستم جوابی پیدا کنم. من در حین ریستور کابل گوشی یک لحظه قطع شد و مجدد وصل شد با این ارور مواجه شدم تو سیستم های دیگم میزنم همین مشکل رو دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

به DFU mode ببرید و ریستور کنید.

نظر

• راهی غیر از ریستور نیست؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi2278 نمایش پست ها
                  راهی غیر از ریستور نیست؟؟

ریستور یا ریستور بکاپ؟

http://www.i-phone.ir/forums/thread89691.html

اگر درست نشد فولدر itunes_control رو پاک کنید. با این کار همه اهنگ ها پاک میشه.

نظر

• سلام دوستان متاسفانه چند روزی هست که آیتونز بنده باز نمیشه

هیچ چیزی تغییر داده نشده قبلا به خوبی کار میکرد . ورژن جدید رو هم نصب کردم باز همین مشکل رو داره

تنها آنتی ویروزسم رو به روز کردم که فکر نکنم به اون مربوط باشه

چطوری میشه حلش کرد ؟
                    http://up.vbiran.ir/uploads/35486147...6_18-50-43.png

نظر

• نوشته اصلی توسط hoka نمایش پست ها
                      سلام دوستان متاسفانه چند روزی هست که آیتونز بنده باز نمیشه

هیچ چیزی تغییر داده نشده قبلا به خوبی کار میکرد . ورژن جدید رو هم نصب کردم باز همین مشکل رو داره

تنها آنتی ویروزسم رو به روز کردم که فکر نکنم به اون مربوط باشه

چطوری میشه حلش کرد ؟
                      http://up.vbiran.ir/uploads/35486147...6_18-50-43.png
                      درود
                      آیتونز رو حذف کنید و دوباره نصب کنید .پس از حذف سیستم رو ریستارت کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
                        درود
                        آیتونز رو حذف کنید و دوباره نصب کنید .پس از حذف سیستم رو ریستارت کنید .
                        با اینکه قبلا انجام داده بودم ولی مجدد انجام شد ولی مشکل پابرجاست

نظر

• سلام
                          من یه مشکلی با ورژن 10.1 پیدا کردم.گ.شی من 5اس است. نه تنها من دوستم که 6اس داره بعد آپدیت به این مشکل برخورده
                          و اون اینه که بعد از وصل کردن گوشی به کامپیوتر همیشه فولدر گوشی تو مای کامپیوتر میامد و عکس ها و فیلم هام رو از اونجا به کامپیوتر انتقال می دادم.
                          اما از وقتی که اومدم 10.1 فولدر (درایو) گوشی تو مای کامپیوتر ظاهر نمیشه
                          حالا چیکار باید بکنم تا عکس هام رو بریزم تو کامپیوتر؟آیا این باز تدابیر جدید اپل برای این موضوعه؟
                          با عرض پوزش که این سئوال رو اینجا مطرح کردم، احساس کردم که سئوال مربوط به سینک گوشی با کامپیوتر رو تو بخش آیتیونز مطرح کنم درسته
                          مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط shayrin نمایش پست ها
                            سلام
                            من یه مشکلی با ورژن 10.1 پیدا کردم.گ.شی من 5اس است. نه تنها من دوستم که 6اس داره بعد آپدیت به این مشکل برخورده
                            و اون اینه که بعد از وصل کردن گوشی به کامپیوتر همیشه فولدر گوشی تو مای کامپیوتر میامد و عکس ها و فیلم هام رو از اونجا به کامپیوتر انتقال می دادم.
                            اما از وقتی که اومدم 10.1 فولدر (درایو) گوشی تو مای کامپیوتر ظاهر نمیشه
                            حالا چیکار باید بکنم تا عکس هام رو بریزم تو کامپیوتر؟آیا این باز تدابیر جدید اپل برای این موضوعه؟
                            با عرض پوزش که این سئوال رو اینجا مطرح کردم، احساس کردم که سئوال مربوط به سینک گوشی با کامپیوتر رو تو بخش آیتیونز مطرح کنم درسته
                            مرسی
                            یک بار درایور گوشی رو پاک کنید و گوشی و وصل کنید تا دوباره از نو نصب بشه ببینید درست میشه یا خیر

نظر

• نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
                              یک بار درایور گوشی رو پاک کنید و گوشی و وصل کنید تا دوباره از نو نصب بشه ببینید درست میشه یا خیر
                              اینکار رو هم انجام دادم و متاسفانه نشد!!
                              و اینکه رو 2 تا سیستم این تست شده و هر 2 اینطور بوده.
                              ویرایش توسط shayrin : https://i-phone.ir/forums/member/53240-shayrin در ساعت 31-10-2016, 12:38 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط shayrin نمایش پست ها
                                اینکار رو هم انجام دادم و متاسفانه نشد!!
                                و اینکه رو 2 تا سیستم این تست شده و هر 2 اینطور بوده.
                                قبل از اتصال گوشي تنظيمات privacy رو ريست كن.
                                مسير
                                Setting-general-reset-reset location & privacy

نظر

صبر کنید ..
                                X