اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط haminam7 نمایش پست ها
    سلام
    من امروز که میخواستم itunes رو باز کنم با این دوتا خطا مواجه میشم که عکسشو میزارم یه بارم پاک کردم مجدد نصب کردم باز این خطا ها رو میده ممنون میشم کسی میدونه راهنمایی کنه :

جواب رو براتو پخ کردم! فقط سوال خوده بنده رو هم بخونید و جواب بدید مرسی :d

نظر

• اون ارور های قبلی که همچنان پا برجاست ، با پاک کردن اون نرم افزار ها و نصب مجدد هم درست نشد کاملا هم که پاک میکنم ری استارت میکنم و ورژن جدید که تو سایت هست میخوام نصب کنم این ارور هم اضافه شده و نصب هم نمیشه دیگه :

نظر

• سلام خسته نباشيد من لپتاپم رو عرض كردم وهمه ي برنامه آيفونم رو از آيتونز دانلود كردم حالا آيفون رو با كابل به دستگاه وصل ميكنم ولي به طور اتو ماتيك بك آپ نميگيره و برنامه ها رو به طور اتوماتيك سينك نمي كنه ( براي آپديت برنامه هاي آيفون) حتي در قسمت summary تيك اتوماتيك بك آپ و واي فاي و در قسمت استور تيك apps رو هم زدم لطفا راهنماييم كنيد
        ویرایش توسط aalborzz : https://i-phone.ir/forums/member/72485-aalborzz در ساعت 16-06-2016, 06:28 PM

نظر

• باعرض سلام خدمت دوستان

من نسخه گوشی رو به 9.3.2 آپدیت کردم .سوال من اینه برای نصب آیتونز حتما باید آخرین نسخه آیتونز رو نصب کنم یا نه؟
          آیا میتونم نسخه های قدیمی تر آیتونز رو نصب کنم؟
          چون ویندوزم xp هستش ، نسخه های جدید رو xp نصب نمیشن

لطفا راهنماییم کنین.

نظر

• با سلام
            ایفون 6 پلاس
            9.0.2 جیلبرگ شده
            ایتونز اخرین ورژن
            اول اینکه تو نوار ابزار پایین به جز other چیزی نشون نمیده
            دوم هیچ اپلیکیشنی رو تو ستون نصب و حذف نشون نمیده
            فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط حسين77 نمایش پست ها
              با سلام
              ایفون 6 پلاس
              9.0.2 جیلبرگ شده
              ایتونز اخرین ورژن
              اول اینکه تو نوار ابزار پایین به جز other چیزی نشون نمیده
              دوم هیچ اپلیکیشنی رو تو ستون نصب و حذف نشون نمیده
              درود

توئیک های زیر رو نصب کردید ؟
              Apple File Conduit "2
              AppSync

نظر

• نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
                درود

توئیک های زیر رو نصب کردید ؟
                Apple File Conduit "2
                AppSync
                اره نصبن
                به یکباره اینجوری شده الان 2 ماهه هر کاری میکنم فایده نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط حسين77 نمایش پست ها
                  اره نصبن
                  به یکباره اینجوری شده الان 2 ماهه هر کاری میکنم فایده نداره
                  شما یکبار خود برنامه سیدیا رو دوباره نصبش کن شاید درست شه .

نظر

• سلام دوستان
                    یه مشکلی برام پیش امده خیلی منو اذیت کرده
                    مشکل اینه که ایتونز گوشیمو میشناسه حتی سینک میکنه و تبالد اطلاعات هم انجام دادم اما خود ویندوز گوشیمو اونجور که باید نمیشناسه
                    وقتی وصل میشه توی my computer یه صورت عکس انگار یه کیس میاد گوشیم. درصورتی که قبلنا عکس گوشیم میومد
                    حالا این مشکل بخاطر این اذیتم میکنه که 25pp نمیتونم بازیاشو نصب کنم و ازم اپل ای دی میخواد و هرچی اون دکمه رو میزنم ک گوشیمو درست کنه ارور میده
                    چند بار ایتونز رو به زور کامل حذف کردم حتی دستی دیتا هایی ک حذف نشدن رو حذف کردم و دوباره نصب کردم باز نشد.
                    از گوشیم ریست پرویسی زدم باز نشد
                    از device manager هم روی پرتابل دیوایس زدم رو update software میگفت اپدیته
                    کابل و پورت و گوشی مشکلی نداره
                    چرا اینطوره و ویندوز گوشیمو به صورت دستگاه ناشناس میشناسه

- - - - - - - - - -

سلام دوستان
                    مشکل اینه که ایتونز گوشیمو میشناسه حتی سینک میکنه و تبالد اطلاعات هم انجام دادم اما خود ویندوز گوشیمو اونجور که باید نمیشناسه
                    وقتی وصل میشه توی my computer یه صورت عکس انگار یه کیس میاد گوشیم. درصورتی که قبلنا عکس گوشیم میومد
                    حالا این مشکل بخاطر این اذیتم میکنه که 25pp نمیتونم بازیاشو نصب کنم و ازم اپل ای دی میخواد و هرچی اون دکمه رو میزنم ک گوشیمو درست کنه ارور میده
                    چند بار ایتونز رو به زور کامل حذف کردم حتی دستی دیتا هایی ک حذف نشدن رو حذف کردم و دوباره نصب کردم باز نشد.

نظر

• نوشته اصلی توسط smam_6731 نمایش پست ها
                      سلام دوستان
                      درود

کلا توصیه نمیشه که 25pp رو نصب و از برنامه هاش استفاده کنید (البته موردی نداره) چون مشکلات اینچنینی رو به وجود میاره .
                      25pp رو از گوشی و سیستم حذف کنید و یکبار گوشی رو سینک کنید و اگر خواستید دوباره 25pp رو نصب کنید و مراحلش فیکس رو انجام بدید .

نظر

• نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
                        درود

کلا توصیه نمیشه که 25pp رو نصب و از برنامه هاش استفاده کنید (البته موردی نداره) چون مشکلات اینچنینی رو به وجود میاره .
                        25pp رو از گوشی و سیستم حذف کنید و یکبار گوشی رو سینک کنید و اگر خواستید دوباره 25pp رو نصب کنید و مراحلش فیکس رو انجام بدید .
                        سلام
                        مرسی
                        25pp رو حذف کردم و گوشیمو سینک کردم با ایتونز بعد ریستارت و همه چی اما نشد
                        کار خاص دیگه ای باید بکنم؟ روی 2 تا پی سی امتحان کردم دوتاشونم همین مشکلو دارن و 25pp روشون نصب بود

نظر

• سلام خسته نباشید.
                          بچه ها من دوتا سوال داشتم:
                          من آهنگف ویدئو و عکس هامو با iTools میریختم ولی الان برام دوتا سوال بجوجود اومده.
                          1.الان iOS 9.3 دارم و با برنامه iTools میتونم آهنگ بریزم ولی برای عکس ریختن میگه درخواست در iOS 8.3 ممکن نیست! این ارور برای چیه چطوری میشه رفع کرد؟ (برنامه iTools هم آخرین ورژن رایگان هست)
                          2.من با برنامه iTunes چنتا عکس والپیپر ریختم تو گوشیم، یه آلبوم به همین اسم روی گالری ایفون درست شده، برای ریختنشون مشکلی ندارم ولی مشکل اینجاست که چطوری میتونم اینارو پاک کنم؟ از توی گالری هم گزینه دیلیت برای ویاپیپر ها نداره!!

نظر

• سلام دوستان

اگر از یه گوشی بکاپ بگیرم و بخوام رو یه گوشی دیگه ریستور کنم اطلاعات گوشی دو میپره هنگام ریستور کردن؟
                            (تعداد برنامه هام زیاده بخوام یکی یکی اینستال بزنم خیلی زمان میبره...)

و اینکه چطور میتونم از کامپیوتر موزیک انتقال بدم به گوشی؟

یا از یه گوشی اندرویدی اطلاعات (فیلم عکس اهنگ مخاطبین پیام ها) انتقال به ایفون یا برعکس؟
                            ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط vorujak.611 نمایش پست ها
                              سلام دوستان

اگر از یه گوشی بکاپ بگیرم و بخوام رو یه گوشی دیگه ریستور کنم اطلاعات گوشی دو میپره هنگام ریستور کردن؟
                              (تعداد برنامه هام زیاده بخوام یکی یکی اینستال بزنم خیلی زمان میبره...)

و اینکه چطور میتونم از کامپیوتر موزیک انتقال بدم به گوشی؟

یا از یه گوشی اندرویدی اطلاعات (فیلم عکس اهنگ مخاطبین پیام ها) انتقال به ایفون یا برعکس؟
                              ممنون میشم راهنمایی کنید
                              ١. بله مي پره.

٢. موزيك ها رو با درگ و دراپ مي كشيد توي بخش موزيك آيتيونز. سپس گوشي رو وصل مي كنيد. روي آيكن گوشي كليك كرده و موزيك رو انتخاب مي كنيد و تيك مربوطه رو مي زنيد.

٣. فيلم و عكس هم دقيقا مثل موزيك عمل كنيد.
                              در مورد مخاطب هم بايد از اونها فايل بكاپ تهيه كنيد و اون فايل بكاپ رو براي خودتون ايميل كنيد. بعد با آيفون اون فايل رو باز كنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                                ١. بله مي پره.

٢. موزيك ها رو با درگ و دراپ مي كشيد توي بخش موزيك آيتيونز. سپس گوشي رو وصل مي كنيد. روي آيكن گوشي كليك كرده و موزيك رو انتخاب مي كنيد و تيك مربوطه رو مي زنيد.

٣. فيلم و عكس هم دقيقا مثل موزيك عمل كنيد.
                                در مورد مخاطب هم بايد از اونها فايل بكاپ تهيه كنيد و اون فايل بكاپ رو براي خودتون ايميل كنيد. بعد با آيفون اون فايل رو باز كنيد.
                                خیلی ممنون بابت راهنمایی
                                عکس و موزیک شد ولی فیلم نشد باید فرمت خاصی باشه؟
                                و اینکه اگر گوشی ای ک میخوام روش فایل کپی کنم خودش فیلم و عکس و موزیک داشته باشه با انتقال فایل های جدید و ساین کردن ممکنه فایلهای قبلی حذف بشن؟

نظر

صبر کنید ..
                                X