اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام ببخشید من آیتونزم فقط یک بک آپ توی قسمت preference/device نشون میده...این به این معنیه که هربار که گوشیمو به کامپیوتر وصل کردم تغییرات گوشیمو روی بک آپ قبلی اعمال کرده درسته؟
    حالا اگه من بخوام یه بک آپ کلی جدید از آیفونم بگیره باید چیکار کنم؟(اون قبلی رو هم داشته باشم)

نظر

• نوشته اصلی توسط m a m m u t نمایش پست ها
      سلام ببخشید من آیتونزم فقط یک بک آپ توی قسمت preference/device نشون میده...این به این معنیه که هربار که گوشیمو به کامپیوتر وصل کردم تغییرات گوشیمو روی بک آپ قبلی اعمال کرده درسته؟
      حالا اگه من بخوام یه بک آپ کلی جدید از آیفونم بگیره باید چیکار کنم؟(اون قبلی رو هم داشته باشم)
      با سلام
      به طور کلی آیتونز بک آپ را جایگزین می کند. 2 راه دارید یا برورید مسیری که بک آپ میگیرد بروید و فایل مورد نظر را در جای دیگری کپی کنید و یا می توانید از برنامه های دیگری مثل iMazing برای گرفتن نسخه های پشتیبان استفاده کنید.

نظر

• سلام دوستان
        من بعد از 5 6 سال سر و کله زدن با گوشی آیفون ، سه روزه که یه مشکل اعصاب خراب کن دارم لطفا کمک کنید. ( البته بگذریم از error 1009 که هر با میاد جد و آباد تیم کوک رو مورد عنایت قرار میدم )
        مشکل اینجاست که من یه آیفون 6plus دارم و یه 6s plus هم گرفتم.طبق روال معمول تعویض گوشی اومدم از گوشی قدیمی با itune بکاپ بگیرم که بریزم روی گوشی جدید که با کمال تعجب دیدم بکاپ میگیره ولی APP ها sync نمیشه یعنی برنامه های جدیدی که با گوشی از app store گرفته بودم منتقل نمیشه به آیتوتز . در نتیجه کامپیوتر رو یه بار دیکه authoriza کردم و گزینه transfer purchases رو تست کردم که باز هم هیچ اتفاقی نیقتاد . با خودم فکر کردم شاااااید چون گوشی قدیمی جیلبریک شده است و این روزا هم apple به همه چی گیر میده مشکلی وجود داره در نتیجه روی گوشی جدید هم که جیلبریک نیست هنوز ، چند تا app نصب کردم و وصلش کردم به آیتوتز و تمام اینکارها رو باز با قندشکن و بی قند شکن تست کردم . باز هم نشد.
        از اون لحظه تا حالا هر کاری بگید کردم از پاک کردن کامل itune و همه بکاپ ها بگیرید تا 100 بار تست کردن با قند شکن و بی قند شکن ! البته میدونم میشه از itools و ifunbox و anytrans و .... استفاده کرد ولی لطفا کمک کنید این مشکل رو با itune حل کنم .
        البنه جالب اینکه همین مشکل رو با آیتونز نصب شده روی labtop محل کارم هم داشتم ( البته با گوشی قدیمی هنوز گوشی جدید رو روی اون تست نکردم )
        از دوستان کسی با این مشکل برخورد نکرده ؟ اصلا مشکل از کجاست ؟!
        متشکرم
        ویرایش توسط firstfreelove : https://i-phone.ir/forums/member/51580-firstfreelove در ساعت 12-12-2015, 02:23 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط firstfreelove نمایش پست ها
          سلام دوستان
          من بعد از 5 6 سال سر و کله زدن با گوشی آیفون ، سه روزه که یه مشکل اعصاب خراب کن دارم لطفا کمک کنید. ( البته بگذریم از error 1009 که هر با میاد جد و آباد تیم کوک رو مورد عنایت قرار میدم )
          مشکل اینجاست که من یه آیفون 6plus دارم و یه 6s plus هم گرفتم.طبق روال معمول تعویض گوشی اومدم از گوشی قدیمی با itune بکاپ بگیرم که بریزم روی گوشی جدید که با کمال تعجب دیدم بکاپ میگیره ولی APP ها sync نمیشه یعنی برنامه های جدیدی که با گوشی از app store گرفته بودم منتقل نمیشه به آیتوتز . در نتیجه کامپیوتر رو یه بار دیکه authoriza کردم و گزینه transfer purchases رو تست کردم که باز هم هیچ اتفاقی نیقتاد . با خودم فکر کردم شاااااید چون گوشی قدیمی جیلبریک شده است و این روزا هم apple به همه چی گیر میده مشکلی وجود داره در نتیجه روی گوشی جدید هم که جیلبریک نیست هنوز ، چند تا app نصب کردم و وصلش کردم به آیتوتز و تمام اینکارها رو باز با قندشکن و بی قند شکن تست کردم . باز هم نشد.
          از اون لحظه تا حالا هر کاری بگید کردم از پاک کردن کامل itune و همه بکاپ ها بگیرید تا 100 بار تست کردن با قند شکن و بی قند شکن ! البته میدونم میشه از itools و ifunbox و anytrans و .... استفاده کرد ولی لطفا کمک کنید این مشکل رو با itune حل کنم .
          البنه جالب اینکه همین مشکل رو با آیتونز نصب شده روی labtop محل کارم هم داشتم ( البته با گوشی قدیمی هنوز گوشی جدید رو روی اون تست نکردم )
          از دوستان کسی با این مشکل برخورد نکرده ؟ اصلا مشکل از کجاست ؟!
          متشکرم
          سلام.قابليت transfer purchases از روي ios9 برداشته شده و ايتونز از app هايي كه با موبايل دانلود كرده باشيد بك اپ نميگيره.اگه ميخواين از app ها بك اپ داشته باشيد بايد با خود ايتنوز دانلود و اپديت كنيد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• اي وااي ! خوب الان من كه گوشيم رو هميشه جيلبريك ميكنم و واسه آپديت و جيلبريك مجبورم اول ريستور كنم. چطور مثلا بايد به ادامه بازي هام يا save بعضي از نرم افزار هام دسترسي مجدد پيدا كنم ؟ راه حلي هست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط firstfreelove نمایش پست ها
              اي وااي ! خوب الان من كه گوشيم رو هميشه جيلبريك ميكنم و واسه آپديت و جيلبريك مجبورم اول ريستور كنم. چطور مثلا بايد به ادامه بازي هام يا save بعضي از نرم افزار هام دسترسي مجدد پيدا كنم ؟ راه حلي هست ؟
              سيو بازي ها توي گيم سنتر ذخيره ميشه فكر كنم و ايتونز فقط از خود app هايي كه با گوشي دانلود شده باشن بك اپ نميگيره.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• آره بعضی بازی ها از سیستم game center و یا cloud خودشون استفاده میکنند ولی خیلی ها هم نه توسط game center ساپورت میشن و نه خودشون server واسه save دارن مثل flight pilot ، خوب تکلبف اینا چیه ؟!
                عجب گرفتاری شدیم با این apple روانی
                ویرایش توسط firstfreelove : https://i-phone.ir/forums/member/51580-firstfreelove در ساعت 12-12-2015, 04:20 PM

نظر

• سلام دوستان من یه مشکل عجیب دارم که حسابی رو اعصابه
                  اول اینکه هرروز آیتونز از من اتورایز میخواد
                  دوم اینکه وقتی بک آپ ورمیدارم بعد از ریستورش دو سه تا برنامه میزنه و بقیه توسی میمونه و هی تو گوشی پسورد اپل آی دی رو میخواد که با نت اونارو ورداره.خواهشا کمکم کنین

نظر

• سلام دوستان
                    من هر کاری میکنم نمی تونم از app های گوشیم بک آپ بگیرم ! نه با آیتونز نه با itools !
                    با itools هم ارور می ده !
                    نمی دونید علت چیه !؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaelx نمایش پست ها
                      سلام دوستان
                      من هر کاری میکنم نمی تونم از app های گوشیم بک آپ بگیرم ! نه با آیتونز نه با itools !
                      با itools هم ارور می ده !
                      نمی دونید علت چیه !؟؟
                      سلام

در ios9 به بعد این امکان میسر نیست و هیچ راهی ندارید. بر روی سیستم باید مجدد با استفاده از iTunes اقدام به دانلود کنید

نظر

• سلام دوستان
                        چه جوری برنامه هایی که با ایتونز دانلود کردم روی هارد جا به جا کنم
                        درایور c کم کم داره پر میشه
                        کلا اگه بشه ایتونز رو جا به جا کرد خیلی عالی

نظر

• نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
                          سلام دوستان
                          شما تمام برنامه هاییکه با آیتونز دانلود کردید رو به هر درایوی که دوست دارید منتقل کنید، ولی باید در آیتونز و برگه App روی تک تک آیکون برنامه های خودتون کلیک راست و گزینه Get Info را انتخاب کنید ، سپس پنجره ایی برای شما نمایش داده میشه که فایل در مسیر قبلی نیست و باید بصورت دستی مسیر جدید فایل ipa را انتخاب کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
                            سلام دوستان
                            تو ایتونز از منوی Edit گزینه Preferences رو انتخاب کنید.
                            توی تب Advanced مسیر iTunes Media folder رو تغییر بدید.

نظر

• نوشته اصلی توسط bozkurt63 نمایش پست ها
                              سلام دوستان من یه مشکل عجیب دارم که حسابی رو اعصابه
                              اول اینکه هرروز آیتونز از من اتورایز میخواد
                              دوم اینکه وقتی بک آپ ورمیدارم بعد از ریستورش دو سه تا برنامه میزنه و بقیه توسی میمونه و هی تو گوشی پسورد اپل آی دی رو میخواد که با نت اونارو ورداره.خواهشا کمکم کنین
                              برای مشکل اتورایز به مسیر C:\ProgramData\Apple Computer\iTunes برید و فولدر SC Info رو پاک کنید.
                              بعد قند شکنو روشن کنید ، ایتونز رو با Run as Administrator باز کنید و اتورایز کنید.

برنامه ها با اپل ایدی خودتون دانلود شدن؟ برنامه هارو پاک کنید و دوباره با ایتونز دانلود کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                                شما تمام برنامه هاییکه با آیتونز دانلود کردید رو به هر درایوی که دوست دارید منتقل کنید، ولی باید در آیتونز و برگه App روی تک تک آیکون برنامه های خودتون کلیک راست و گزینه Get Info را انتخاب کنید ، سپس پنجره ایی برای شما نمایش داده میشه که فایل در مسیر قبلی نیست و باید بصورت دستی مسیر جدید فایل ipa را انتخاب کنید.
                                سلام دوست من
                                برنامه ها از مسیر خودش کپی کردم
                                مسیر رو تغییر دادم بدون مشکل تمام برنامه ها رو آورده
                                برنامه هایی هم که خارج از ایتونز دانلود کرده بودم مثل همراه بانک همون داخل کپی کردم حتی اون ها رو هم شناخته و آورده
                                ممنون خیالم راحت شد حجم زیادی داشت

نظر

صبر کنید ..
                                X