اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    من تاحالا با آیتیونز برنامه روی آیپد نصب نکردم ولی چند بار هست که میخوام نصب کنم وقتی Apply و Sync رو میزنم برنامه وارد صفحه آیپد میشه ولی سیاه هست و هیچ اتفاقی نمیفته یا Waiting میزنه یا آیکنش سیاه میشه کلافم کرد میشه راهنماییم کنید ایرادش چی میتونه باشه؟ ورژن Ios 8.2 هست

نظر

• با قند شکن امتحان کنید.اگر هم ارروری میده اعلام کنید تا کمک بیشتری بکنیم

نظر

• نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
        با قند شکن امتحان کنید.اگر هم ارروری میده اعلام کنید تا کمک بیشتری بکنیم

نشد نمیدونم چرا اینجوری میشه البته سیستم خودم هم مک هست ولی تا مرحله installing هم میره نصب هم میشه ولی آیکون سیاه میشه و وقتی روش میزنم میره تو مرحله installing همونجا گیر میکنه ولی تو اپ استور /تو خود آیپد راحت نرم افزار میگیرم دانلود میشه و نصب میشه

نظر

• ببینید در بخش خریدهاتون اپلیکشنی دارید که در صف دانلود باشه و هنوز تموم نشده باشه؟

نظر

ببینید در بخش خریدهاتون اپلیکشنی دارید که در صف دانلود باشه و هنوز تموم نشده باشه؟
            راستش تو آیتیونز یه چنتا دونه نرم افزار هست که تو صف انتظار اومده ولی هیچکدوم نصب نشده چون همون اتفاق ها براش میفته من یه اسکرین شات میگیرم براتون میزارم

- - - - - - - - - -
            ویرایش توسط imanbashiri : https://i-phone.ir/forums/member/81943-imanbashiri در ساعت 26-05-2015, 03:35 PM دلیل: comy

نظر

• برید توی اپ استور و گزینه download from cloud رو بزنید تا اینها دانلود بشن. بعدش دیگه نباید مشکلی داشته باشید

نظر

برید توی اپ استور و گزینه download from cloud رو بزنید تا اینها دانلود بشن. بعدش دیگه نباید مشکلی داشته باشید
                ممنون میشم ادرسشو به من بدی من تو آیپد گشتم پیدا نکردم تو تنظیمات

نظر

• توی خود اپ استور هست این گزینه

نظر

توی خود اپ استور هست این گزینه
                    خیلی گشتم پیدا نکردم

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
                    توی خود اپ استور هست این گزینه
                    خیلی گشتم پیدا نکردم

نظر

• منظورم اون علامت ابري هست كه كنار ابيلكشن هست

نظر

منظورم اون علامت ابري هست كه كنار ابيلكشن هست
                        اون علامتو میبینم ولی نرم افزارهایی که من از مک میخوام انتقال بدم رو نمیبینم یعنی تو صف انتظار آی تیونز اومده و نصب هم میشه ولی تو آیپد آیکن هاش سیاه میشه

نظر

• از توی آیپد این کار رو انجام بدید نه مک

نظر

• سلام
                            من از آخرین ورژن iTunes یعنی 12.1.2.27 استفاده میکنم
                            مشکلی که باهاش دارم اینکه وقتی بازش میکنم سیستم خیلی درگیر میشه ! توی قسمت App Store که به سختی میتونم برم از بس لگ میزنه برنامه
                            وقتی هم که برنامه رو میبندم یک پروسس ازش باز میمونه که سی پی یو رو درگیر میکنه
                            کار کردن با iTunes خیلی سخت شده برام !

نظر

• نوشته اصلی توسط Rises نمایش پست ها
                              سلام
                              من از آخرین ورژن iTunes یعنی 12.1.2.27 استفاده میکنم
                              مشکلی که باهاش دارم اینکه وقتی بازش میکنم سیستم خیلی درگیر میشه ! توی قسمت App Store که به سختی میتونم برم از بس لگ میزنه برنامه
                              وقتی هم که برنامه رو میبندم یک پروسس ازش باز میمونه که سی پی یو رو درگیر میکنه
                              کار کردن با iTunes خیلی سخت شده برام !
                              درسته خیلی سخت شده
                              اصلا اپ استور به سختی باز میشه
                              چه با شیلتر شکن چه بدون شیلتر

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

نظر

• سلام به دوستان
                                من آیفون رو از وقتی که گرفتم همش با apple id خودم با گوشی روش برنامه ریختم
                                حالا تازه ایتونز رو نصب کردم و میخوام همه برنامه هام که رو گوشیه روی آیتونزمم بیاد که هر موقع سینک کردم برنامه جدید با آیتونز برنامه قبلی هام پاک نشه، الان چیکار کنم که برنامه هایی که خودم گرفتم روی آیتونزمم بیاد؟ یعنی وقتی که گوشی به کامپیوتر وصل نیست تو قسمت اپلیکیشن آیتونز میرم مثل موزیک و ویدیو برنامه هام هم بیاد

نظر

صبر کنید ..
                                X