اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان ، من همیشه با تانگبو برنامه میریختم رو گوشیم الان چند وقتیه با اپل آی دی خودم برنامه های اورجینال میخرم ، فقط موقع سینک خیلی مکافات دارم چند تا سوال داشتم :

1. آیا برای اینکه بتونم برنامه هایی که با اپل آی دی مو دانلود کردم بریزم رو گوشیم باید حتما از آیتونز استفاده بکنم؟ نمیشه یکیشو بریزم که توسط آیتونز Auothorize بشه بعدش از iTools استفاده بکنم؟
    2. آیا باید حتما حتما برنامه هایی که با تانگبو ریختمو پاک بکنم؟ یا میشه بریزم رو همونا؟
    3. آیا فقط پاک کردنشون کافیه یا از گوشی بکاپ بگیرم و رسیت فکتوری بکنم بعد برنامه هایی که با اپل آی دیم گرفتمو نصب بکنم؟

آخه خیلی اذیت میکنه سینک نمیشه هر بار یه اروری میده اینم بگم که اولین کاری که میکنم اینه که Auothorize میکنم بعدش اقدام به نصب میکنم
    ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط matador5550 نمایش پست ها
      سلام دوستان ، من همیشه با تانگبو برنامه میریختم رو گوشیم الان چند وقتیه با اپل آی دی خودم برنامه های اورجینال میخرم ، فقط موقع سینک خیلی مکافات دارم چند تا سوال داشتم :

1. آیا برای اینکه بتونم برنامه هایی که با اپل آی دی مو دانلود کردم بریزم رو گوشیم باید حتما از آیتونز استفاده بکنم؟ نمیشه یکیشو بریزم که توسط آیتونز Auothorize بشه بعدش از iTools استفاده بکنم؟
      2. آیا باید حتما حتما برنامه هایی که با تانگبو ریختمو پاک بکنم؟ یا میشه بریزم رو همونا؟
      3. آیا فقط پاک کردنشون کافیه یا از گوشی بکاپ بگیرم و رسیت فکتوری بکنم بعد برنامه هایی که با اپل آی دیم گرفتمو نصب بکنم؟

آخه خیلی اذیت میکنه سینک نمیشه هر بار یه اروری میده اینم بگم که اولین کاری که میکنم اینه که Auothorize میکنم بعدش اقدام به نصب میکنم
      ممنونم
      وقتی از استورهای غیر اصلی برنامه نصب میکنید سینک آیتونز مشکل دار میشه ولی میتونید برنامه هایی که با اپل آیدیتون دانلود کردین رو با نرم افزار های دیگه مث iTools رو دستگاهتون نصب کنید

نظر

• نصب که میشن ولی وقتی اجراشون میکنم اپل آی دی و پسورد میخواد، مشکلم همینه

نظر

• نوشته اصلی توسط matador5550 نمایش پست ها
          نصب که میشن ولی وقتی اجراشون میکنم اپل آی دی و پسورد میخواد، مشکلم همینه
          اگه برنامه های 25pp یا Tangbu آیدی میخوان باید با نرم افزارش خودش سینک کنید تا مشکل حل بشه.
          برنامه هایی هم که با آیتونز نصب میکنید باید همون اپل آیدی رو دیوایس ست باشه

نظر

• با عرض سلام خدمت دوستان...

بنده بازی mortal kombat x رو دانلود کردم از اپ استور.... و حالا برای نصب این ارور رو میده.... دوستان لطفا راهنمایی کنن این ارور چه معنی داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
              با عرض سلام خدمت دوستان...

بنده بازی mortal kombat x رو دانلود کردم از اپ استور.... و حالا برای نصب این ارور رو میده.... دوستان لطفا راهنمایی کنن این ارور چه معنی داره؟
              سلام
              شما به راهکاری های معرفی شده توسط خوده اپل در مورد این دسته از خطاها مراجعه کنید.

https://support.apple.com/en-us/HT204543

نظر

• با سلام و عرض خسته نباشید
                من آیتونز 12 رو تازه نصب کردم یه صفحه باز شد که توش پر فرمت بود منم همشو تیک زدم و save کردم
                حالا تو کامپیوتر همه ی آهنگ هام با آیتونز باز میشه و با مدیا پلیر باز نمیشه
                چیکار کنم که به حالت اولیه بر گرده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط poriya3gs نمایش پست ها
                  با سلام و عرض خسته نباشید
                  من آیتونز 12 رو تازه نصب کردم یه صفحه باز شد که توش پر فرمت بود منم همشو تیک زدم و save کردم
                  حالا تو کامپیوتر همه ی آهنگ هام با آیتونز باز میشه و با مدیا پلیر باز نمیشه
                  چیکار کنم که به حالت اولیه بر گرده ؟
                  رو یکی از اهنگات راست کلیک کن open with رو بزن و گزینه choose defult رو بزن و مدیا پلیرو انتخاب کن

نظر

• سلام دوتا سوال دارم:

1- من کارم توی یه مغازه نصب نرم افزاره و با اپل ایدی خودم کلی برنامه دانلود کردم حالا واسه نصب برنامه با ایتیونز میخوام بدونم بهترین روش چیه؟
                    اپل آیدی خودم رو اول رو گوشی ست کنم بعد برنامه ها رو براش نصب کنم؟
                    بدون ست کردن اپل آیدی برنامه ها رو روی گوشی نصب کنم و بعدش اپل ایدی صاحب گوشی رو روش ست کنم؟

2- من چند مدت پیش یه سری برنامه رو با ایتیونز گذاشتم که دانلود بشه بعد پشیمون شدم و کنسلش کردم و همه رو پاک کردم _ الان هر دفعه که آیتیونز رو باز میکنم میخواد تمام اون برنامه ها رو دانلود کنه و باید باز برم کنسل و پاک کنم ، راهی هست که واسه همیشه اون برنامه ها کنسل بشه؟ حتی ویندوز رو عوض کردم و آیتیونز جدید هم نصب کردم باز همون مشکل پا برجاست...

نظر

• سلام دوستان.
                      من جدیدا یه مشکلی پیدا کردم با آیتونز. مک بوک پرو دارم.
                      آیپد یا آیفون که وصل میکنم و میخوام سینک کنم هنگ میکنه و همینجوری میمونه.یا سینک میکنه ولی کاری انجام نمیده.اعصابمو خورد کرده دیگه.
                      پاکش کنم و دوباره نصب کنم درست میشه؟؟؟
                      اگه دوستان راه دیگه ای به ذهنشون میاد ممنون میشم بگین.
                      باتشکر

نظر

• با عرض سلام,
                        من یه آیفون 4s جیل با آخرین ios8 دارم که قبلا با آیتولز و این برنامه ها بهش فایل انتقال میدادم الان با آپدیتای جدید با این برنامه ها هیچی نمیشه بهش انتقال داد دیگه
                        وقتی هم میخوام به آیتونز وصلش کنم میگه که باید ریستور بشه به کارخونه!
                        می خواستم ببینم مشکلش چیه و چطوری حلش کنم.
                        ممنون میشم اگه کمکم کنید.

نظر

• فکر کنم آیتولز برای ورژن جدید هنوز آپدیت نشده.
                          .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام دوستان
                            من آخرین ورژن ایتونز رو نصب کردم اما میخوام apple id رو روش بزنم و ست کنم یعنی sign in کنم و یا برم توی استور با این پیغام مواجه میشم
                            انگار که اصلا به اینترنت وصل نمیشه نمیدونم مشکلش چیه لطفا راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط johnny_depp نمایش پست ها
                              سلام دوستان.
                              من جدیدا یه مشکلی پیدا کردم با آیتونز. مک بوک پرو دارم.
                              آیپد یا آیفون که وصل میکنم و میخوام سینک کنم هنگ میکنه و همینجوری میمونه.یا سینک میکنه ولی کاری انجام نمیده.اعصابمو خورد کرده دیگه.
                              پاکش کنم و دوباره نصب کنم درست میشه؟؟؟
                              اگه دوستان راه دیگه ای به ذهنشون میاد ممنون میشم بگین.
                              باتشکر
                              سلام منم همین مشکل رو دارم همش هنگ می کنه ! سیستم عامل رو عوض کردم نشد ! الان 10.10.3 هست آیتونز هم 12.1.2.27
                              سیستم هم آی مک core i7
                              فقط آیتیونز هنگ میکنه بعد از چند دقیقه درست میشه و نشون میده داره سینک میکنه اما رو گوشی قطع میشه
                              همه گوشی ها این مشکل رو دارند
                              ممنون میشم کمکم کنید

نظر

• سلام منم این مشکل هنگ کردن رو دارم به سیستم دیگه میزنم اوکیه ولی به لپ تاپ که میخوره هنگ میکنه مثل اینکه سراسری شده

نظر

صبر کنید ..
                                X