اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
    سلام

سلام
    شما یکبار از آیتونز خارج بشید ( ساین اوت ) و بعد دوباره وارد بشید ( ساین این )
    البته دقت داشته باشید که کشور اپل آیدی شما با کشور اپل استور یکی باشه.
    سلام و مرسی از اینکه راهنمایی میکنید
    من این کارو کردم ولی بازم فایده ای نداره ! البته من app store گوشی مشکل دارم
    منظور از > کشور اپل آیدی شما با کشور اپل استور یکی باشه< چی هست ؟ متوجه نشدم !

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
    سلام

سلام
    شما یکبار از آیتونز خارج بشید ( ساین اوت ) و بعد دوباره وارد بشید ( ساین این )
    البته دقت داشته باشید که کشور اپل آیدی شما با کشور اپل استور یکی باشه.
    سلام و مرسی از اینکه راهنمایی میکنید
    من این کارو کردم ولی بازم فایده ای نداره ! البته من app store گوشی مشکل دارم
    منظور از > کشور اپل آیدی شما با کشور اپل استور یکی باشه< چی هست ؟ متوجه نشدم !

نظر

• درود , من وقتی کابل یو اس بی ایفون رو میزنم به پیسی ارور میده و عکس ایفون تو مای کامپیتور نمی اد ولی تو اتونس می اد و این مشکل باعت شده عکس و فیلی نتونم بریزم تو گوشی , این ارور رو میده
      device driver was not successfully installed mtp usb device
      اپدیت درایور هم نصب کردم ولی درست نشد

نظر

• ایتونز ***** شده؟ ارور ۱۰۰۹ رو میده هی گوشیم

Sent from my iPhone

نظر

• راهنمایی در مورد I Tunes

با سلام و خسته نباشید

بنده iphone 6 گرفتم با 16 گیگ حافظه میخواستم بپرسم من فقط اهنگ و عکس حدود 10 تا بازی مورد علاقم به چیز دیگری نیاز ندارم ایا با این این مقدار حافظه به مشکل برخواهم خورد؟

و سوال دیگم این هست که وقتی میخوام موزیک بریزم از سیستمم به ایفون برنامه itunes همه ی اهنگ های سیستم رو کپی میکنه چطور میتونم البوم ها و فایل های مورد علاقه سیستم رو اضافه کنم
          ممنون میشم راهنمایی کنید

باتشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط hoss3i نمایش پست ها
            با سلام و خسته نباشید

بنده iphone 6 گرفتم با 16 گیگ حافظه میخواستم بپرسم من فقط اهنگ و عکس حدود 10 تا بازی مورد علاقم به چیز دیگری نیاز ندارم ایا با این این مقدار حافظه به مشکل برخواهم خورد؟

و سوال دیگم این هست که وقتی میخوام موزیک بریزم از سیستمم به ایفون برنامه itunes همه ی اهنگ های سیستم رو کپی میکنه چطور میتونم البوم ها و فایل های مورد علاقه سیستم رو اضافه کنم
            ممنون میشم راهنمایی کنید

باتشکر
            سلام. مبارک تون باشه دوست عزیز

با چیزهایی که شما گفتید، مطمئن باشید دچار کمبود حافظه و مشکل در این مورد نخواهید شد. من خودم مدل 16 گیگ دارم. حدود 30-40 تا برنامه و 70-80 تا آهنگ دارم و حدود 6 گیگ فضای خالی برای عکاسی و فیلم برداری خالی مونده.

موقع سینک کردن موزیک ها، دو تا گزینه هست. یه گزینه تمام موزیک هارو انتقال میده، گزینه بعد آلبوم های دلخواه. شما باید گزینه دوم رو انتخاب کنید و بعد هم آلبوم های دلخواه تون رو تیک بزنید و بعد سینک کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
              سلام. مبارک تون باشه دوست عزیز

با چیزهایی که شما گفتید، مطمئن باشید دچار کمبود حافظه و مشکل در این مورد نخواهید شد. من خودم مدل 16 گیگ دارم. حدود 30-40 تا برنامه و 70-80 تا آهنگ دارم و حدود 6 گیگ فضای خالی برای عکاسی و فیلم برداری خالی مونده.

موقع سینک کردن موزیک ها، دو تا گزینه هست. یه گزینه تمام موزیک هارو انتقال میده، گزینه بعد آلبوم های دلخواه. شما باید گزینه دوم رو انتخاب کنید و بعد هم آلبوم های دلخواه تون رو تیک بزنید و بعد سینک کنید.

تشکر . همچنین

گزینه دوم اگر منظور شما همون هست که از لیست انتخاب میکنیم لیست داخل itunes مثلا موزیک بنده یا البومم داخل اون لیست نیست شاید اخه موزیک رو تازه ریختم داخل سیستمم شاید باید اپدیت کنم لیستو اگر باید اپدیت بشه لیست itunes روش رو میگید .

ممنون :X

نظر

• سلا من میخوام اپل ایدی بسازم همه چی روهم درست انجام میدم ولی این ارور رو میده اخر تواین صفحه ممنون میشم توضیح بدین ایتونز هم اخرین ورژن هست

نظر

• نوشته اصلی توسط Vicious نمایش پست ها
                  درود , من وقتی کابل یو اس بی ایفون رو میزنم به پیسی ارور میده و عکس ایفون تو مای کامپیتور نمی اد ولی تو اتونس می اد و این مشکل باعت شده عکس و فیلی نتونم بریزم تو گوشی , این ارور رو میده
                  device driver was not successfully installed mtp usb device
                  اپدیت درایور هم نصب کردم ولی درست نشد
                  کسی نیست جواب بده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_satelie نمایش پست ها
                    سلا من میخوام اپل ایدی بسازم همه چی روهم درست انجام میدم ولی این ارور رو میده اخر تواین صفحه ممنون میشم توضیح بدین ایتونز هم اخرین ورژن هست
                    سلام
                    دوست عزیز برای رفع مشکل از تغییر ip استفاده کنید ، هر کشوری که موقع ساخت اپل ای دی انتخاب میکنید بایدبا ip همون کشور اقدام به ساخت اپل ای دی کنید

نظر

• دوستان من از ایفونم بک اپ گرفتم و ری استور نکردم و فروختمش. الان میشه ایفونی ک میخوام بخرم روش ری استور کنم ؟ همه اطلاعاتم ری استور میهش؟ اعکس اهنگ فیلم و...

نظر

• سلام و خسته نباشید به شما دوستان
                        گوشیو به ایتونز وصل می کنم این خطارو می ده و اجازه بکاپ گیری نمیده
                        می خوام گوشیو ریستور کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط hamedb666 نمایش پست ها
                          سلام و خسته نباشید به شما دوستان
                          گوشیو به ایتونز وصل می کنم این خطارو می ده و اجازه بکاپ گیری نمیده
                          می خوام گوشیو ریستور کنم
                          سلام
                          با ifunbox یا برنامه دیگه به مسیر داده شده برو و فایلiTunesCDB حذف کن مشکلت حل میشه
                          دقیقا همین فایل رو پیدا و حذف کن
                          Rawfilesystem : iTunes,_Control:iTunes فایل
                          iTunesCDB

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinms نمایش پست ها
                            دوستان من از ایفونم بک اپ گرفتم و ری استور نکردم و فروختمش. الان میشه ایفونی ک میخوام بخرم روش ری استور کنم ؟ همه اطلاعاتم ری استور میهش؟ اعکس اهنگ فیلم و...
                            اگر گوشی جدید تون مشخصاتش شبیه به گوشی قبل هست ریستور کنید. مثل هر دو آیفون 5 هستن...

در صورتی که اینجوری نیست، پیشنهاد می کنم از اول اطلاعات تون رو وارد دستگاه کنید. پیغام ها و نوت ها و ... از طریق آی کلود قابل دسترسی هستن

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                              اگر گوشی جدید تون مشخصاتش شبیه به گوشی قبل هست ریستور کنید. مثل هر دو آیفون 5 هستن...

در صورتی که اینجوری نیست، پیشنهاد می کنم از اول اطلاعات تون رو وارد دستگاه کنید. پیغام ها و نوت ها و ... از طریق آی کلود قابل دسترسی هستن
                              جفتش 5اس هستش . مشکل پیش نمیاد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinms نمایش پست ها
                                جفتش 5اس هستش . مشکل پیش نمیاد ؟
                                در این صورت خیر

نظر

صبر کنید ..
                                X