اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان کسی نمیتونه کمک کنه . چرا نمیشه بک آپ گرفت . ربطی به اینترنت نداره که ؟

نظر

• Apple - Support - System Status

نظر

• نه فعلن راهي نداره...چون ميگه موقتا قطع ميباشد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• الان ديدم اپل يه بيانيه صادر كرده گفته مشكل بوجود امده از خطاي DNS داخلي بوده...و گفته در تلاشيم تا در اسرع وقت مشكل برطرف گردد و همينطور تشكر كرده از صبر و شكيبايي كاربران.

شانس منه كه همين امروز پلاس گرفتم بايد بشينم جعبشو نگاه كنم

نظر

• نوشته اصلی توسط kambizonline نمایش پست ها
            الان ديدم اپل يه بيانيه صادر كرده گفته مشكل بوجود امده از خطاي DNS داخلي بوده...و گفته در تلاشيم تا در اسرع وقت مشكل برطرف گردد و همينطور تشكر كرده از صبر و شكيبايي كاربران.

شانس منه كه همين امروز پلاس گرفتم بايد بشينم جعبشو نگاه كنم

داداشادرس بیانیه رو میدی

نظر

• دوستان کسی نمیتونه کمک کنه . چرا نمیشه بک آپ گرفت . یک نفر به من کمک کنه . عکس از ارور گذاشتم.

ویرایش توسط mo-ipad : https://i-phone.ir/forums/member/82595-mo-ipad در ساعت 12-03-2015, 01:40 AM

نظر

• درست شد خدا رو شكر

نظر

• Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان من سرعت دانلودم از ایتونز و خود اپ استور اپل به شدت پایینه ! به طوریکه فکر کنم 5 کیلوبایت در ثانیه باشه !

با ***** شکن و بی ***** شکن هم هیچ فرقی نکرد ! مشکل من چیه ؟

تازه اپل خریدم ! ولی هیچی نمیتونم روش بریزم با این سرعت !!!!!! چیکار باید بکنم ؟

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید به اساتید این بخش
                      امیدوارم که سوالم رو بدجا نپرسیده باشم
                      حدود 1 هفته بیشتر من نمیتونم app store روی گوشیرو کامل باز کنم و نرم افزار دانلود کنم اررور میده ، app store باز میشه ولی روی هر کدوم از چزینهها که میزنم پیغام میده که نمیتونی وارد بشی ؟ 1 هفته بیشتر که اینجوریه ! دلیلش چی میتونه باشه ؟ اعصابمو خرد کرده

نظر

• نوشته اصلی توسط behzadmb نمایش پست ها
                        دوستان من سرعت دانلودم از ایتونز و خود اپ استور اپل به شدت پایینه ! به طوریکه فکر کنم 5 کیلوبایت در ثانیه باشه !

با ***** شکن و بی ***** شکن هم هیچ فرقی نکرد ! مشکل من چیه ؟

تازه اپل خریدم ! ولی هیچی نمیتونم روش بریزم با این سرعت !!!!!! چیکار باید بکنم ؟

سلام
                        شما اول مطمئن بشید که سرویس نت شما با همان سرعت واقعی به شما ارائه میشه.
                        بیشتر شرکتها بعد از مدتی بصورت خود جوش سرعت نت مشترکین رو پایین تر از سرویسی که فروخته اند ارائه میدهند....!!!!
                        به عنوان مثال میتونید به سایت php.net برید و از قسمت دانلود یک برنامه رو انتخاب کنید و بعد از سرور مخصوص ایران برنامه رو با دانلود منیجر دانلود کنید
                        سرعت نمایش داده شده همان سرعت واقعی هست که شرکت به شما ارائه میده و بعد میتونید با سرعت سرویسی که شما خریداری کردید مقایسه کنید.

نوشته اصلی توسط mohammad_2000 نمایش پست ها
                        با عرض سلام و خسته نباشید به اساتید این بخش
                        امیدوارم که سوالم رو بدجا نپرسیده باشم
                        حدود 1 هفته بیشتر من نمیتونم app store روی گوشیرو کامل باز کنم و نرم افزار دانلود کنم اررور میده ، app store باز میشه ولی روی هر کدوم از چزینهها که میزنم پیغام میده که نمیتونی وارد بشی ؟ 1 هفته بیشتر که اینجوریه ! دلیلش چی میتونه باشه ؟ اعصابمو خرد کرده
                        سلام
                        شما یکبار از آیتونز خارج بشید ( ساین اوت ) و بعد دوباره وارد بشید ( ساین این )
                        البته دقت داشته باشید که کشور اپل آیدی شما با کشور اپل استور یکی باشه.

نظر

• سلام دوستان ، چطور میشه فایلهای دانلودی توی آیتونز رو که هنوز دانلود نشده رو پاک کرد؟ من هر چی پاک میکنم دوباره برمیگرده میخوام دیگه نیاد، حتی مال 2 سال پیشم برمیگرده

نظر

• نوشته اصلی توسط matador5550 نمایش پست ها
                            سلام دوستان ، چطور میشه فایلهای دانلودی توی آیتونز رو که هنوز دانلود نشده رو پاک کرد؟ من هر چی پاک میکنم دوباره برمیگرده میخوام دیگه نیاد، حتی مال 2 سال پیشم برمیگرده
                            سلام
                            اگه منظورتون برنامه هایی هست که تو لیست انتظار هستش تنها راه حل تماس با پشتیبانی اپل هستش و به راحتی براتون اینکار رو انجام میدن. اگر به غیر از این هست پس بیشتر توضیح بدید.
                            من خودم چند بار برای امتحان اینکار رو انجام دادم.
                            موفق باشید

نظر

• آره همون لیست انتظار منظورمه، این چه کاریه، خب دقیقا باید چه کاری بکنم داداش؟ ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط matador5550 نمایش پست ها
                                آره همون لیست انتظار منظورمه، این چه کاریه، خب دقیقا باید چه کاری بکنم داداش؟ ممنونم
                                کار خیلی سختی نیست یک ایمیل ساده به این مضموم که میخواهید لیست انتظار مربوط به اپل آیدی خودتون رو کاملا پاک کنید به پشتیبانی اپل استور ارسال کنید.
                                خیلی سریع براتون اینکار رو انجام میدن.

این هم ایمیل پشتیبانی اپل استور

iTunesStoreSupport@apple.com

نظر

صبر کنید ..
                                X