اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط p_ex300 نمایش پست ها
    دوستان من هرکاری می کنم که گوشیمو آپدیت کنم نمیشه چون آیتونز ارور کانکت میده
    با چیز --- پی ---- ان هم نمیشه
    چکار کنم ؟
    منظورتون از ارور کانکت چیه؟ ارورش رو بنویسید.

نظر

• عزیز جان گوشیتو وصل کن به ایتیونز برو تو apps رو تیک بزن یه بار سینک کن کلا پاک میشه بعد بشین خودت برنامه دانلود کن..

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
        عزیز جان گوشیتو وصل کن به ایتیونز برو تو apps رو تیک بزن یه بار سینک کن کلا پاک میشه بعد بشین خودت برنامه دانلود کن..
        من طبق تصوير بعد از نصب فايل و زدن دکمه Sync تصوير نصب نرم افزار مورد نظردر منوي سمت راست ظاهر ميشه ولي در گوشي پيغام Failed to install رو ميده و درگوشي برنامه اي نصب نميشود

نظر

• دوستان وقتی از itunes آلبوم آهنگ دانلود می کنم هر چنتا( 100 تا 10تا) 3 آهنگ آخر رو خراب دانلود می کنه 3 بار امتحان کردم!!!
          کمککککککککککککککککککککک کنید واسه هر کودوم 1200 تومن پول میدم!!!!!!!!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan_joon نمایش پست ها
            دوستان وقتی از itunes آلبوم آهنگ دانلود می کنم هر چنتا( 100 تا 10تا) 3 آهنگ آخر رو خراب دانلود می کنه 3 بار امتحان کردم!!!
            کمککککککککککککککککککککک کنید واسه هر کودوم 1200 تومن پول میدم!!!!!!!!!!!!
            من این مشکل رو داشتم ?p? رو عوض کردم از SSTP که سرعتش خوب باشه استفاده کردم درست شد .

فکر کنم اپل واسه دانلود یک Time Out داره که اگه سرعت دانلودت کند باشه و از یه زمانی طولانی تر بشه مشکل ساز میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط SAEED KING نمایش پست ها
              با این مشکل چه کار میشه کرد ؟

اینترنت وصل + %p% هم وصل !!!!

Secure Link To iTunes Store Failed

نظر

• نوشته اصلی توسط omid79 نمایش پست ها
                من طبق تصوير بعد از نصب فايل و زدن دکمه Sync تصوير نصب نرم افزار مورد نظردر منوي سمت راست ظاهر ميشه ولي در گوشي پيغام Failed to install رو ميده و درگوشي برنامه اي نصب نميشود

[ATTACH]6283[/ATTACH]
                دوستان کسي جواب اين مشکل که چرا پس از نصب برنامه در itunes در گوشی ارور Failed to install داده و برنامه را نصب نميکنه را نداره!!!!!!!

نظر

دوستان کسي جواب اين مشکل که چرا پس از نصب برنامه در itunes در گوشی ارور Failed to install داده و برنامه را نصب نميکنه را نداره!!!!!!!
                  مطمعن هستین گوشی کاملا صحیح جیلبریک شده ؟
                  AppSync رو پاک کنید از یک سورس دیگه نصب کنید .
                  مجددا امتحان کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط SAEED KING نمایش پست ها
                    مطمعن هستین گوشی کاملا صحیح جیلبریک شده ؟
                    AppSync رو پاک کنید از یک سورس دیگه نصب کنید .
                    مجددا امتحان کنید
                    عزيز ورژن گوشي من 5 هستش و جيلبرِک هم نيست و هم iTunes و هم گوشی تازه آپديت شده با اين حال ممنون ميشم منظورتون از (AppSync رو پاک کنید از یک سورس دیگه نصب کنید) را واضح تر بگيد و راهنمايی کنيد که چه جوری AppSync را پاک کنم در حالی که گوشی به حالت اورجينال کارخانه ای دراومده و هيچ App نصب نيست

نظر

عزيز ورژن گوشي من 5 هستش و جيلبرِک هم نيست و هم iTunes و هم گوشی تازه آپديت شده با اين حال ممنون ميشم منظورتون از (AppSync رو پاک کنید از یک سورس دیگه نصب کنید) را واضح تر بگيد و راهنمايی کنيد که چه جوری AppSync را پاک کنم در حالی که گوشی به حالت اورجينال کارخانه ای دراومده و هيچ App نصب نيست

اون بحث جیلبریکه ول کن...وایسا ببینم برنامه هاتو authorize کردی؟احتمالا نکردی اینکارو عزیز..بو تو store از نوار بالایی ایتیونز بعد authoriz this computer رو بزن بعدم اپل ایدیت پرسیده میشه وارد کن بعدم سینک کن.

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                        اون بحث جیلبریکه ول کن...وایسا ببینم برنامه هاتو authorize کردی؟احتمالا نکردی اینکارو عزیز..بو تو store از نوار بالایی ایتیونز بعد authoriz this computer رو بزن بعدم اپل ایدیت پرسیده میشه وارد کن بعدم سینک کن.
                        هنگام authorize اين پيغام رو ميده

نظر

• اون اخطار نیست عزیزم پیغامه یعنی این ایدی 2 بار از 5 باره مجاز اتورایز شده..

نظر

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                            اون اخطار نیست عزیزم پیغامه یعنی این ایدی 2 بار از 5 باره مجاز اتورایز شده..
                            اين اخطار چجوري داده ميشه؟ منظورم اينه كه من با يك ايدي ايتورايز كردم دوباره همون اوتورايز رو ميزنم با همون ايفون
                            اينجوري يعني دو بار زدم ؟ يا چون با يك ايفون همون دفعه اول كه اتورايز كردم ديگه هر چند بار هم بزنم اوتورايز رو همون دفعه اول حساب ميشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                              اين اخطار چجوري داده ميشه؟ منظورم اينه كه من با يك ايدي ايتورايز كردم دوباره همون اوتورايز رو ميزنم با همون ايفون
                              اينجوري يعني دو بار زدم ؟ يا چون با يك ايفون همون دفعه اول كه اتورايز كردم ديگه هر چند بار هم بزنم اوتورايز رو همون دفعه اول حساب ميشه؟
                              اون اخطار نیست عزیز پیغامه..یعنی مثلا رو pc خودم برنامه گرفتم بعد اتورایز کردم و ریختم تو گوشیم حالا میام پیش تو از pc تو باز برنامه میگیرم با اکانت خودم این دفعه با سیستم تو اتورایز می کنم اینجوری میشه 2 بار کلا 5 بار میتونی این کارو بکنی رو هر سیستمی یک بار انجام میدن دیگه بار دومی در کار نیست که این کارو بکنی در نتیجه صد بارم اون کارو بکنی چون همونه یه بار حساب میشه در کل واسه هر سیستمی یک بار انجام میدی تا اخر عمر کافیه.

نظر

• نوشته اصلی توسط king pda نمایش پست ها
                                با یک آیفون فقط یکبار حساب میشه
                                Rest in peace Steve
                                Do What You Love
                                Steve Jobs

نظر

صبر کنید ..
                                X